המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/03/2017 בקטגוריה ‏כללי

13 סיבות למה

13 סיבות למה, חמישה חזרו, התגלית, בוגד משלנו, אשמת הכוכבים, שולחן לחמישה, טיימלס, מנהל לילה, הקרם דה לה סלאם שירה בדיבור, הרשימה השחורה גאולה, רשות הדיבוב, מחר שבת, שחיתות, סופרמנשן, ריברדייל, יומני הערפד, מדברים סרטים.

שלל מהנכר: בנטפליקס Thirteen Reasons Why ו-Five Came Back (פירוט בהמשך). עונה 29 של המירוץ למיליון. פרק אחרון לגמרי של Review. פרק אחרון לעונה של רצח בדם קר (Fortitude).

וגם Gap Year, האנטומיה של גריי, סקנדל, תופסת, המפץ הגדול, The Great Indoors, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, Chicago Med, Powerless, הרשימה השחורה גאולה, מאסטר שף ג'וניור, ממלכה (Reign), ריברדייל, על טבעי, Prime Suspect 1973, Colony, Sun Records, הממלכה האחרונה (The Last Kingdom).

בנטפליקס, 13 סיבות למה (Thirteen Reasons Why).
דרמה של נטפליקס המבוססת על הספר "13 סיבות" של ג'יי אשר, שבמסגרתה נערה מקליטה 13 קלטות שבהן היא מסבירה מדוע החליטה להתאבד. טום מקארתי, שסרטו "ספוטלייט" זכה באוסקר, ביים כמה פרקים, ואת העיבוד הטלוויזיוני כתב המחזאי זוכה הטוני והפוליצר בריאן יורקי על "כמעט נורמלי". מככבים דילן מינט (בנו של ג'ק ב"אבודים") והאלמונית קתרין לנגפורד.

בנטפליקס, חמישה חזרו (Five Came Back).
סדרת תעודה בת שלושה פרקים של נטפליקס, המתארת כיצד חמישה במאים הוליוודיים (ג'ון פורד, ג'ורג' סטיבנס, וויליאם וויילר ופרנק קפרה) התמודדו עם מלחמת העולם השנייה אחרי סיומה.

בנטפליקס, שולחן לחמישה.
הקלאסיקה הניינטיזית עלתה במלואה, כרגע ללא תרגום.

שולחן לחמישה

בנטפליקס, טיימלס.
סדרת המסע בזמן האולטרה-מפוספסת הגיעה גם לשם, כרגע ללא תרגום.

בערוץ 1 ב-22:00, מנהל לילה.
סבב גם כאן לדרמת הריגול בכיכובם של טום הידלסטון, יו לורי ואוליביה קולמן, הפעם בפורמט המקורי המונה ששה פרקים בני שעה (ולא שמונה פרקים של 45 דקות כמו ב-AMC).

סרטים

בנטפליקס, התגלית (The Discovery).
דרמת מד"ב בכיכובם של רוני מארה, ג'ייסון סיגל, רוברט רדפורד, ג'סי פלמונס ("שובר שורות", "פארגו") וריילי קיאו ("מאהבת בתשלום מראש"). שנה אחרי שהמדע אימת את קיומם של חיים אחרי המוות, מיליונים מסביב לעולם סיימו את חייהם במטרה להגיע לשם. בנו של האיש שגילה זאת מתאהב באישה, בשעה שהם משלימים עם העבר הטראגי שלהם ועם הטבע האמיתי של החיים אחרי המוות.

התגלית

בכן 4 ב-22:00, בוגד משלנו.
מותחן ריגול על פי ספרו של ג'ון לה קארה, בכיכובם של יואן מקגרגור, נעמי האריס, דמיאן לואיס וסטלן סקארסגארד. במהלך חופשה מתחבר זוג בריטי עם אוליגרך הנמצא תחת איום המאפיה הרוסית. בניסיון לסייע לו, הם נקלעים לתוך עולם הביון המסוכן.

בזהב חם ב-22:00, אשמת הכוכבים.
דרמה רומנטית סוחטת דמעות המבוסס על ספרו רב המכר של ג'ון גרין. סיפור אהבתם של הייזל, מתבגרת נבונה ויצירתית שחייבת לשאת עמה מיכל חמצן צמוד לכל מקום, וגאס, בחור צעיר וכריזמטי עם רגל ממתכת, מזכרת מהניתוח שהציל את חייו. השניים נפגשו לראשונה בקבוצת תמיכה לנערים חולים ובמהרה פרץ ביניהם רומן מסעיר ומלהיב כפי שרק אהבה ראשונה יכולה להיות, כאשר כל אותו זמן מלווה אותם החשש שהמחלה תפרוץ ותסכן את הכל. עם שיילין וודלי ("מפוצלים"), אנזל אלגורט, לורה דרן.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה: גאולה בסלקום TV, וב-VOD של חם וכן.
Riverdale בנטפליקס.
יומני הערפד 8 בחם 3 ב-16:30.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
מדברים סרטים: השחקנים בכן קולנוע ישראלי ב-18:30.
הקרם דה לה סלאם: שירה בדיבור בערוץ 1 ב-21:30.
מחר שבת עם צביקה הדר בערוץ 2 ב-21:30.
רשות הדיבוב 2 בערוץ 1 ב-23:00.
סופרמנשן בערוץ 1 ב-23:20.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו