המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/03/2017 בקטגוריה ‏כללי

גרייס ופרנקי – עונה 3

האישה השנואה ביותר באמריקה, ספרד-ישראל, האשליה 2, האיש שידע אינסוף, נראה אותך שוטר, גרייס ופרנקי, בלתי נשלטת, הרשימה השחורה – גאולה, מחר שבת, יומני הערפד, מדברים סרטים.

שלל מהנכר: עונה שלישית של גרייס ופרנקי. פרק אחרון לעונה של הליצן העצוב (Baskets). וגם Gap Year, האנטומיה של גריי, סקנדל, תופסת, סופרסטור, הרשימה השחורה גאולה, ממלכה (Reign), מאסטר שף ג'וניור, The History of Comedy, Shrink, Review, Prime Suspect 1973, Colony, Sun Records, הממלכה האחרונה (The Last Kingdom), רצח בדם קר (Fortitude).

בנטפליקס, גרייס ופרנקי.
עונה שלישית לקומדיה של נטפליקס בכיכובן של לילי טומלין וג'יין פונדה.

בנטפליקס, בלתי נשלטת (Ingobernable).
דרמה מקסיקאית בת 15 פרקים. אמיליה אורקיזה היא הגברת הראשונה במקסיקו, ויש לה תוכניות גדולות במטרה לשפר את התנאים במדינה ולחתור לשלום. בעודה מתחילה לאבד אמון בבעלה, דייגו נאבה, היא מוצאת את עצמה בפרשת דרכים שבה עליה למצוא דרך להתמודד עם אתגר גדול ולחשוף את האמת.

בערוץ 1 ב-22:45, מוקדמות המונדיאל.
ספרד-ישראל.

סרטים

בלוויין,
בנטפליקס, האישה השנואה ביותר באמריקה (The Most Hated Woman in America).
דרמה ביוגרפית בכיכובה של מליסה ליאו ("טרמיי", "רצח מאדום לשחור") , המגלמת את מדלין מוריי אוהייר, אקטיביסטית אתאיסטית שפעלה מאז שנות השישים בנושאי כפייה דתית, ובין היתר הביאה לביטול קריאת תנ"ך רשמית בבתי הספר, מה שכמובן הקים עליה ועל משפחתה שונאים רבים, שאף הצליחו בסופו של דבר להניח עליהם את ידיהם. גם עם פיטר פונדה, סאלי קירקלנד, אדם סקוט, ג'ונו טמפל, וינסנט קרתייזר, אנה קאמפ ואחרים.

האישה השנואה ביותר באמריקה

בכן 1 ב-21:30, האיש שידע אינסוף.
דרמה המבוססת על סיפור חייו הלא ייאמן של סריניוואסה רמנוג'אן: איך התחיל כצעיר עני וחסר-כל מאזור מרוחק בהודו, הגיע לאוניברסיטת קיימברידג' היוקרתית, והפך לאחד המתמטיקאים החשובים בעולם. עם דב פאטל ("נער החידות ממומביי"), ג'רמי איירונס.

בכן 4 ב-22:00, האשליה 2.
סרט המשך למותחן האקשן, בכיכובם של מארק ראפלו, מורגן פרימן, וודי הארלסון, ג'סי אייזנברג, ליזי קפלן, מייקל קיין ודניאל רדקליף. ארבע שנים אחרי שאמני האשליה הצליחו להערים בהצלחה רבה על רשויות החוק, חוזרת החבורה המתוחכמת למרכז הבמה במטרה לבצע את השוד המסובך והמסוכן ביותר שעשו.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, נראה אותך שוטר.
קומדיית אקשן מטורפת בכיכובם של שני כוכבי "בחורה חדשה", ג'ייק ג'ונסון ודיימון ווייאנס. שני חברים טובים מחליטים לצאת למסיבת תחפושות לבושים כשוטרים. כאשר הם מגלים שאנשים באמת מאמינים שהם אנשי חוק במדים, הם מחליטים להמשיך עם העמדת הפנים. נראה שהתפקיד החדש עושה להם רק טוב, עד שהם מעצבנים את סוחר הסמים הלא נכון. גם עם רוב ריגל, אנדי גרסייה.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה: גאולה בסלקום TV, וב-VOD של חם וכן.
יומני הערפד 8 בחם 3 ב-16:30.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
מדברים סרטים: השחקנים בכן קולנוע ישראלי ב-18:30.
מחר שבת עם צביקה הדר בערוץ 2 ב-21:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו