המלצת היום – ראשון, נר ראשון של חנוכה וחג המולד

מייק ומולי

הפשע הקרוי אדם – חנוך לוין, מחכים לג'ירפות, מייק ומולי, מונסון, שני פרקים אחרונים לעונה של בלי לפגוע, האח הגדול, מלחמת העולם הראשונה, הנעדרת, The Fall, לילה טוב עם אסף הראל, מאדים, עליית הברברים, והארץ הייתה תוהו ובוהו, NCIS, סוכני שילד, ויקטוריה, עד עצם היום הזה.

בכבלים,
בחם 8 ב-21:00, הפשע הקרוי אדם: חנוך לוין.
סיפורו של חנוך לוין דרך מסע בתחנות חייו האישיות ושיחות עם האנשים הקרובים אליו – שלוש נשותיו, ארבעת הילדים ואחיו. האישיות המורכבת של יוצר שמחויב מעל לכל ליצירתו באה לידי ביטוי במערכות יחסים סבוכות אך גם מלאות אהבה. בימוי: רפאל לוין.

בחם 8 ב-22:00, מונסון.
מן החופים הצפוניים של אוסטרליה אל הפסגות הגבוהות ביותר של הרי ההימלאיה, המדברים מוכי הרוח של צפון הודו, ליערות השופעים של בורניאו, סדרה זו עושה את המסע באדמות המונסון. אקזוטי וייחודי, חיות הבר והתרבויות של דרום אסיה עוצבו על ידי אחת מהתופעות הגדולות ביותר על פני כדור הארץ: המונסון. רוחות המונסון השולטות על אזור זה הופכות בצורת למבול. בארצות המונסון כל החיים – האדם והחיות – נשלטים על ידי מערכת מזג אוויר משתוללת. חמישה פרקים בשידור יומי.

בקומדי סנטרל חם ב-22:30, מייק ומולי.
עונה שישי ואחרונה לסיטקום, שידור יומי.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, מחכים לג'ירפות.
הג'ירפות של גן החיות הפופולרי של קלקיליה בגדה המערבית שרדו את האינתיפאדה הראשונה, אך מצאו את מותן באינתיפאדה השנייה. היום הן מוצגות לציבור כשהן חנוטות. ד"ר סמי הווטרינר נחוש לשדרג את גן החיות עם ג'ירפות חדשות. כדי לקלוט כאלה, גן-החיות צריך להיות חבר ב-EAZA, האיגוד האירופאי של גני-החיות, שמאגד 340 גני-חיות המשתפים פעולה בשיפור החינוך, המחקר וההגנה על החיות. הדרישות העיקריות של EAZA מגן החיות של קלקיליה, היחיד בשטחים, נסובות סביב גודלו הפיזי של הגן (ומכאן מרחב המחייה של החיות בו) והתקציב שלו. אלא שבנוגע לגודל הגן עומדות בפני ד"ר סמי שתי מגבלות – הן המגבלות החיצוניות מצד ישראל, והן המגבלות של הקרב הפוליטי הפנימי שבין פתח ובין חמאס. האם הנחישות וההתלהבות של ד"ר סמי יצליחו להתגבר על המכשולים הפוליטיים והג'ירפות החדשות יגיעו?

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, יחסים מסוכנים.
סרטים שחייבים לראות. סרט על פי רומן המכתבים מאת פייר שודרלו דה לאקלו, אודות התערבות בין מרקיזה למאהבה לשעבר, סביב פיתויה של עלמה חסודה וענוגה. הסרט זכה בשלושה פרסי אוסקר, כולל לתסריט ולעיצוב התלבושות. עם ג'ון מלקוביץ', גלן קלוז, מישל פייפר. ביים סטיבן פרירס. ארה"ב, 1988.

ולא לשכוח:
מלחמת העולם הראשונה בערוץ ההיסטוריה ב-21:00.
style="color: #0000ff;">והארץ הייתה תוהו ובוהו בערוץ 1 ב-21:00.
האח הגדול בערוץ 2 ב-21:00.
מאדים בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:00.
עד עצם היום הזה 6 בכן דרמה ב-21:15.
NCIS 10 בכן פעולה ב-21:15.
שני פרקים אחרונים לעונה של בלי לפגוע בחם ועוד ב-22:00.
The Fall בכן או ב-22:00.
ערב טוב עם אסף הראל בערוץ 10 ב-22:15.
עליית הברברים בערוץ ההיסטוריה ב-22:30.
סוכני שילד 4 בכן פעולה ב-22:45.
הנעדרת בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו