המלצת היום – שבת

ספר הג'ונגל

יחי הקיסר, ספר הג'ונגל, המספרה 3, רק ג'יגולו, אמירה וסאם, איש משפחה, בנות הזהב, שחורכזה, חמוץ מתוק, המפץ הגדול, הגולדברגים, משפחה מודרנית, גב האומה, פאוורס, NCIS, רקדניות קטנות, NCIS לוס אנג'לס.

שלל מהנכר: ספיישל חג מולד של הקומדיה הבריטית סטלה. גרהם נורטון (עם האורחים וויל סמית', הלן מירן, נעמי האריס, מרטין פרימן וקייטי מלואה), Williams and Friend.

סרטים

בלוויין,
בכן 5 ב-17:00, ספר הג'ונגל.
עיבוד לייב-אקשן לקלאסיקת האנימציה. סיפורו של מוגלי, גור האדם שגדל בג'ונגל ולומד את חוקי היער מפי ידידיו הטובים – באלו הדוב ובאגירה הפנתר. כשמגיע הזמן בו הנמר שירחאן מחליט כי הילד מהווה סכנה ביער, מוגלי חש כי הוא אינו רצוי עוד ומחליט לצאת למסע ביחד עם באלו ובאגירה. מסע מרתק בו הוא יפגוש חיות מעניינות נוספות וילמד רבות על עצמו. עם ניל סטי, סקרלט ג'והנסון, ביל מארי, בן קינגסלי.

בכבלים,
בזהב חם ב-13:55, רק ג'יגולו.
קומדיה רומנטית בכיכובם של ג'ון טורטורו (שגם ביים) ו-וודי אלן. בעל חנות ספרים כושלת משכנע את חברו הטוב ביותר להפוך לג'יגולו כדי לסייע לשניהם לצאת ממצב כספי בעייתי. לאחר סדרת הרפתקאות מיניות משעשעות עם נשות ניו-יורק, מסתבכים העניינים כאשר הג'יגולו המצליח מתאהב באחת הלקוחות – אלמנה יהודייה חרדית יפה ועדינה. גם עם ונסה פארדי ("שובר לבבות"), סופיה ורגרה ("שף", "משפחה מודרנית"), שרון סטון, לייב שרייבר ("ריי דונובן").

בדרמה חמה ב-22:00, אמירה וסאם.
דרמה רומנטית. חייל אמריקני לשעבר שמנסה להסתגל מחדש לחיים האזרחיים לאחר שהות ממושכת מעבר לים, פוגש מהגרת עיראקית צעירה, אחייניתו של חברו לקרב. כשהיא נקלעת לבעיות מול רשויות ההגירה, הוא מציע לשמור עליה ובין השניים מתפתחת ידידות שהופכת לאהבה מפתיעה. עם מרטין סטאר ("עמק הסיליקון"), דינה שיהבי, פול ווסלי ("יומני הערפד"),

בכיף חם ב-22:00, המספרה 3.
קומדיה שלישית בסדרה המצליחה, בכיכובם של קומון, אייס קיוב וניקי מינאז'. 10 שנים חלפו מאז המפגש האחרון במספרה של קלווין בדרום שיקגו, אותו עסק כושל שרק קלווין הציל במו ידיו מסגירה. הצוות הוותיק שלו אמנם נשאר, הטיפוסים מוזרים והמשעשעים ממשיכים להגיע בהמוניהם, אבל המספרה בהחלט עברה כמה שינויים מכריעים. קודש הקודשים כבר מזמן לא פועל על טהרת המין הגברי, ונשים בהחלט שותפות פעילות בו. הן אלו שמביאות למקום את טעמן האישי וגם פיסות רכילות ודרמה. למרות אווירת החברות הקרובה, המצב בקהילה הסובבת אותם גרוע, האוכלוסייה מתדרדרת, וקלווין ועובדיו נחלצים להציל את המספרה.

בזהב חם ב-22:00, יחי הקיסר!
קומדיה של האחים כהן, בכיכובם של ג'ורג' קלוני, סקרלט ג'והנסון, ג'וש ברולין, צ'אנינג טייטום, רייף פיינס, טילדה סווינסטון. במהלך צילומי סרט גדול ועטור תקציב נחטף הכוכב הראשי. מנהל ההפקות, המומחה לטיפול במשברים לא צפויים, יוצא להשיב אותו, מה שמתברר כמשימה לא פשוטה בכלל.

יחי הקיסר!

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות 7 בלייפטיים ב-16:00.
איש משפחה 15 בכן קומדיה ב-17:25.
שחורכזה 3 בכן קומדיה ב-17:50.
הגולדברגים 4 בכן קומדיה ב-18:15.
חמוץ מתוק 3 בכן קומדיה ב-18:40.
משפחה מודרנית בכן קומדיה ב-19:05.
המפץ הגדול 10 בכן קומדיה ב-19:30.
NCIS לוס אנג'לס 6 באזור חם ב-21:00.
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15.
NCIS 13 באזור חם ב-21:45.
בנות הזהב 6 בערוץ 10 ב-22:15.
פאוורס 2 באזור חם ב-22:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו