המלצת היום – שישי

המדריך לסינגלס

דדפול, המדריך לסינגלס, ספר הג'ונגל, אבוללה, פרק אחרון לעונה של פארגו 2 (שוב), העולם של מריה קארי, הוליווד ופוטבול, עקרות בית אמיתיות – אורנג' קאונטי, פנס הקסם, הטוב מכולם.

שלל מהנכר: פרויקט מסלול (פרק איחוד), פרויקט מסלול ג'וניור, The Grand Tour, טופ שף.

השלמה מיום חמישי: ספיישל חג מולד של ג'ונתן קריק. Pop Quiz: The Comeback – ספיישל בן שני חלקים לשעשועון בריטי ששודר בתחילת האייטיז וכעת חוזר כדי להתבוסס בנוסטלגיה עם חידון פופ שמתחרים בו כמה מכוכבי המוזיקה של התקופה. בפרק הראשון מתמודדים בין היתר חברים מתומפסון טווינס, OMD ושפנדאו בלט.

וגם הוויקינגים, Incorporated, בוס בהסוואה.

סרטים

בכן 1 ב-21:30 ובזהב חם ב-22:00, המדריך לסינגלס.
קומדיה רומנטית משעשעת המבוססת על ספרה של תסריטאית "סקס והעיר הגדולה". אליס היא בחורה צעירה ומבולבלת שבדיוק נפרדה מחבר שלה ולא יודעת מה לעשות עם עצמה. חברתה למשרד מחליטה להראות לה את העולם הקסום של הרווקות בניו יורק. בין הדייטים, הווטסאפ והסטוצים, לכולם יש מכנה משותף – ללמוד איך להיות רווקים ולהצליח ליהנות מזה. עם דקוטה ג'ונסון ("חמישים גוונים של אפור"), רבל ווילסון ("פיץ' פרפקט"), לזלי מאן ("הכל יחסים").

בלוויין,
בכן קולנוע ישראלי ב-16:00, אבוללה.
פנטזיה ישראלית לכל המשפחה, שזכתה לשבחי המבקרים. אדם הוא ילד בן 10, פיקח ובעל דמיון עשיר ופורה, שאיבד את אחיו הגדול בתאונת דרכים ומאז משפחתו מתפרקת. יום אחד, כשנה לאחר מכן, חייו של אדם משתנים מקצה לקצה, כאשר במקלט שמתחת לביתו הוא פוגש באבוללה, מפלצת ירושלמית אגדית ובלתי נראית, אשר חושפת את עצמה רק בפני ילדים מיוחדים. בין השניים נרקמת חברות אמיצה, ואבוללה הופך לחברו הסודי והיחיד של אדם. העניינים מסתבכים כאשר הוריו של אדם חושדים כי הוא מסתיר מהם סוד, ובמקביל – לוחמי יחידת משטרה מיוחדת יוצאים למרדף, במטרה ללכוד את המפלצת. עם יואב סעידיאן רוזנברג, בר מיניאלי, מיכה סלקטר, נתי קלוגר, מכרם חורי, עודד לאופולד, רותם קינן, דני קרפל וליאורה ריבלין. במאי: יוני גבע.

דדפול

בכן 2 ב-22:00, דדפול.
ריאן ריינולדס נכנס לחליפתה של אחת הדמויות המצחיקות, הפרועות, האהובות והפטפטניות של ענקית הקומיקס מארוול. שכיר חרב בעל מצפון מסכים לעבור ניסוי מסוכן כדי להציל את חייו. במהלך הניסוי הוא זוכה לכוחות ריפוי מופלאות, אך פרצופו וגופו מעוותים וגם כמה ברגים במוחו התרופפו בדרך. חמוש בזוג חרבות, בלשון עוקצנית ובמודעות עצמית מפתיעה הוא יוצא להשיג נקמה, להחזיר אליו את אהובתו ולחסל כמה שיותר רעים, וכל זה מבלי לסתום את הפה לרגע. גם עם מורינה בקארין, טי ג'יי מילר.

בכבלים,
בזהב חם מחר ב-9:15, ספר הג'ונגל.
עיבוד לייב-אקשן לקלאסיקת האנימציה. סיפורו של מוגלי, גור האדם שגדל בג'ונגל ולומד את חוקי היער מפי ידידיו הטובים – באלו הדוב ובאגירה הפנתר. כשמגיע הזמן בו הנמר שירחאן מחליט כי הילד מהווה סכנה ביער, מוגלי חש כי הוא אינו רצוי עוד ומחליט לצאת למסע ביחד עם באלו ובאגירה. מסע מרתק בו הוא יפגוש חיות מעניינות נוספות וילמד רבות על עצמו. עם ניל סטי, סקרלט ג'והנסון, ביל מארי, בן קינגסלי.

ולא לשכוח:
העולם של מריה קארי ב-!E ב-15:15.
הוליווד ופוטבול ב-!E ב-16:00.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
עקרות בית אמיתיות: אורנג' קאונטי ב-!E ב-18:15.
הטוב מכולם בערוץ 2 ב-21:30.
סיבה למסיבה בערוץ 1 ב-21:35.
פנס הקסם בערוץ 1 ב-22:35.
פארגו 2 בערוץ 1 ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו