המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/11/2016 בקטגוריה ‏כללי
supergirl-crossover

"סופרגירל" משיקה קרוסאובר מרובע

איך הוא התאהב, להתאגרף לחיים, בלקוני, אני ג'יי אף קיי ג'וניור, מחשבות פליליות, המקור, Frequency, רייק, האפיפיור הצעיר, מאסטר שף, ג'יין הבתולה, הרשימה השחורה, בליינדספוט, אקס פקטור בריטניה, משפחת פוסטר.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לחצי עונה של Gotham, Lucifer, ג'יין הבתולה, וגם סופרגירל, שמשיקה קרוסאובר שיתפרש על פני ארבע סדרות בימים הקרובים – הפלאש, החץ ואגדות המחר.

בנוסף Conviction, The Real O'neals, מקום טוב באמצע (The Middle), דה וויס, The Odd Couple, טיימלס, People of Earth, אבא אמריקאי, Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party, Trollied, Travelers, Shoot the Messenger, Two Doors Down.

בערוץ 1 ב-21:00, להתאגרף לחיים.
שלושה קצינים נכנסים לביתן: "מי מכם יודע להתאגרף?" סאלי שהיה אלוף הולנד, וסאם הענק שהיה תקוותה הבאה של הולנד באגרוף, מיד מרימים יד. ואני נער בן 16, אין לי מושג באגרוף, ועד היום איני יודע מדוע, מרים את ידי גם כן. אחד הקצינים רושם את שמותינו, ואומר: "מחר ניקח אתכם למבחנים, אוי למי ששיקר!" למחרת בבוקר שני קצינים נכנסים לביתן, קוראים בשמות שלושתנו. אנו נכנסים פנימה ומוצאים את עצמנו בתוך אולם המכיל ציוד מושלם לאימוני אגרוף: זירה, שקי חול, כדורי אימון על קפיצים, משקולות, אפילו מקלחות יש שם. כתריסר גברים מתאמנים במכשירים ובאביזרים השונים, קופצים על חבל, מבצעים תרגילי קרקע, הולמים בשקים ובכדורים. התמונה לכאורה הייתה נראית נורמלית לולא העובדה שהביתנים נמצאים במחנה המוות אושוויץ, הקצינים הם קציני אס.אס, ושלושתנו יהודים, חלק מהטרנספורט שהגיע אתמול מבלגיה.
זהו סיפורו של נער צעיר מבלגיה שנהיה מתאגרף בעל כורחו כדי לשרוד. הנער שהבריח ילדים יהודים מצרפת לשווייץ נתפס ע"י הגרמנים ונשלח למחנה המוות אושוויץ, שם התאגרף על חייו ושרד, חזר לצרפת סייע לארגון ההגנה להבריח יהודים לארץ ישראל עד שעלה בעצמו לישראל כאיש צוות על סיפון אניית המעפילים "אקסודוס 1947 ". הסיפור מסופר בגוף ראשון מפיו של נוח קליגר עצמו. דרך סיפורו של נוח לעיתונאים הצרפתים על אשר קרה ל'יונג' פרץ באושוויץ, אנו נחשף לסיפור של נוח עצמו, כיצד הגיע לאושוויץ, ומשם לנבחרת האגרוף. ועל הקשר שהיה לו עם אלוף העולם 'יונג' פרץ. הסרט צולם במקומות בהם התרחשו הדברים, בצרפת, בבלגיה, בפולין ובישראל. הסיפור שזור בצילום עכשווי של מסעו של נוח. זאת בתוספת קטעים ארכיוניים מהתקופה שטרם נראו. במאי: אורי בורדה.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:15, בלקוני.
משפחתה העיראקית של אורטל מנסה לצאת מהמנטליות של המעברה. הם גרים באותו בניין דירות משותף בחיפה ושבויים בידי סבתה בת ה-87, ששולטת על כל המשפחה בצעקות רמות מהמרפסת בקומה העליונה. בימוי: אורטל סלמן, ויצ"ו חיפה.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, אני ג'יי אף קיי ג'וניור.
הומאז' לנסיך האמריקני שמת בטרם עת, ג'ון קנדי ג'וניור. זהו סיפורו של גבר צעיר הנועד לגדולות שהיה נחוש להיות אדם בזכות עצמו למרות הציפיות הגדולות שהיו ממנו. בסרט מובאים ראיונות עם חבריו הקרובים של ג'ון, בניהם רוברט דה נירו, סינדי קרופורד, מייק טייסון, כריסטיאן אמנפור ועוד. כמו כן, בנו של הנשיא רונלד רייגן, מייקל, מדבר על הגורל של ילדים לנשיאים, ומשתתפים נוספים מספקים רקע על חיי המשפחה המפורסמת ביותר באמריקה. בסרט ניתן לראות תמונות אישיות נדירות של המשפחה וכמובן התייחסות לתמונתו המפורסמת כילד המצדיע לקבר אביו שנרצח שלושה ימים לפני יום הולדתו השלישי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, איך הוא התאהב.
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמת אינדי אינטימית ורומנטית. פגישה מקרית בחתונה בין מוזיקאי צעיר לאישה מבוגרת ממנו ונשואה מוביל לרומן סוער. מה שמתחיל כסקס בלתי מחייב הופך עם הזמן לקשר עמוק ולהתאהבות שמטלטלת לחלוטין את חייהם. עם מאט מק'גורי, איימי הרגריבס.

ולא לשכוח:
Frequency בנטפליקס.
ג'יין הבתולה 3 בכן VOD.
בליינדספוט 2 בסלקום טלוויזיה.
מאסטר שף בערוץ 2 ב-21:00.
המקור בערוץ 10 ב-21:00.
שני פרקים של משפחת פוסטר בכן דרמה ב-21:15.
הרשימה השחורה בכן פעולה ובסלקום TV ב-21:50.
האפיפיור הצעיר בחם ועוד ב-22:00.
רייק 4 בכן או ב-22:00.
מחשבות פליליות 12 בכן פעולה ב-22:45.
אקס פקטור בריטניה 13 בחם 3 ב-0:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו