המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/11/2016 בקטגוריה ‏כללי

The Fall – עונה 3

The Fall, פלסטין.נט, חוליגנית, מזימות בינלאומיות, בלי לפגוע, לילה טוב עם אסף הראל, מאדים, עליית הברברים, והארץ הייתה תוהו ובוהו, NCIS, סוכני שילד, מאסטר שף, המתים המהלכים, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, החץ, ווסטוורלד.

שלל מהנכר: Class (ספין אוף "דוקטור הו"), Doctor Who: The Power of the Daleks, Dirk Gently's Holistic Detective Agency, אקס פקטור בריטניה, Casualty.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, פלסטין.נט.
הדור החדש של הצעירים הפלסטינים חי ברשתות החברתיות ומשתמש בהן כדי להפיץ את רעיונותיו. מאות אלפי פלסטינים כותבים כל יום פוסטים בפייסבוק, חלקם נלחמים נגד הכיבוש וחלקם מדברים על השלום. אבל כשהמציאות האלימה מתגברת, הקיצוניות והטירוף משתלטים על הרשת החברתית. מנאל, עיסא, אחמד ומוסא הם בני דור Y הפלסטינים. הם מחוברים לפייסבוק ומאמינים כי בעזרתו יוכלו להשפיע ולשנות את מציאות חייהם. מלחמת צוק איתן משפיעה על כולם וגל הפיגועים שלאחר מכן, המייצר אלימות קיצונית ברשת החברתית, מפתיע גם אותם. ביימה ענת תל מנדלוביץ'.

בלוויין,
בכן או ב-22:00, The Fall.
עונה שלישית וחדשה.

בכן תעו ב-22:00, חוליגנית.
כשהקולנוענית הצעירה נאנפו ואנג עוקבת אחר האקטיביסטית יֶה היאן (המוכרת בכינויה Hooligan Sparrow) ותומכיה, שיוצאים לדרום סין כדי להפגין נגד מנהל בית ספר יסודי שתקף מינית שש מתלמידותיו – הסכנה נעשית מוחשית. האקטיביסטים מסומנים כאויבי המדינה, נתונים למעקב מתמיד, ומתמודדים עם חקירות, הטרדות ומאסר. אך ספרואו, פעילה פוליטית שהתפרסמה כשיצאה להיאבק על זכויות נשים בתעשיית המין הסינית, ממשיכה לפעול בנחישות בסיוע הרשת החברתית. ואנג סופגת איומים גם היא, ומצלמותיה אף ניזוקות, אך היא ממשיכה לצלם בשלל אמצעי גרילה, מבריחה את התיעוד מחוץ לסין ועורכת את חומרי המסע האמיץ לכדי סרט תיעודי מרתק ומטריד עד מאוד.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, מזימות בינלאומיות.
סרטים שחייבים לראות. מותחן הריגול הקומי שביים אלפרד היצ'קוק נחשב לאחד מן הסרטים הטובים בכל הזמנים. איש פרסום אשר נעשה מעורב בעל כורחו בפרשת ריגול מסועפת, ונאלץ להימלט על חייו, כולל לחמוק ממטוס ריסוס המסנה לחסלו, באחת מהסצנות המפורסמות בתולדות הקולנוע. עם קארי גרנט, אווה מארי סיינט, ג'יימס מייסון, מרטין לנדאו. ארה"ב, 1959.

ולא לשכוח:
בכן VOD, מזכירת המדינה.
והארץ הייתה תוהו ובוהו בערוץ 1 ב-21:00.
מאסטר שף בערוץ 2 ב-21:00.
בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:00, מאדים.
עד עצם היום הזה 6 בכן דרמה ב-21:15.
NCIS 10 בכן פעולה ב-21:15.
בלי לפגוע בחם ועוד ב-22:00.
The Fall 3 בכן דרמה ב-22:00.
החץ 5 בכן פעולה ב-22:00.
ערב טוב עם אסף הראל בערוץ 10 ב-22:15.
בערוץ ההיסטוריה ב-22:30, עליית הברברים.
סוכני שילד 4 בכן פעולה ב-22:45.
ווסטוורלד בכן או ובחם ועוד ב-4:00.
המתים המהלכים 7 בכן או ב-5:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו