המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/11/2016 בקטגוריה ‏כללי
Gilmore Girls

בנות גילמור: שנה בחיים

בנות גילמור – שנה בחיים, סיבה למסיבה, פנס הקסם, שחק אותה שוטר, סופרג'יסטיות, מה שקורה במיסיסיפי, פרק אחרון לעונה של משפחת קרדשיאן, זאב צעיר, כשהיינו ילדים, הרוסים, הטוב מכולם, תחנת ברלין, פארגו 2 שוב.

שלל מהנכר: שוב אין רבות מהסדרות הקבועות מפאת חג ההודיה. מה שכן – בנות גילמור שנה בחיים. Anne of Green Gables – סרט חדש על פי "האסופית" בכיכובו של מרטין שין.

עונה 13 וחדשה של מי אתה חושב שאתה הבריטית, נפתחת עם דני דייר. וגם במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, The Great Indoors, Pure Genius, Marley's Ghosts, Close To The Enemy, Trollied, The Grand Tour.

בנטפליקס החל מהיום בנות גילמור: שנה בחיים.
סדרת האיחוד המדוברת של סדרת הפולחן מגיעה לנטפליקס עם כל הדמויות האהובות, בעונה בת ארבעה פרקים בני 90 דקות האחד, שכל אחד מהם מתרחש בעונה אחרת וכולם זמינים בבת אחת ובתרגום לעברית.

בערוץ 1 ב-21:35, סיבה למסיבה.
רבקה מיכאלי חוזרת לימי שישי שבהם התכנסנו כולנו בסלון. הערוץ הראשון מחזיר לשידור את תכנית הקאלט "סיבה למסיבה", מתכניות האירוח האהובות בתולדת הטלוויזיה בישראל בהגשת רבקה מיכאלי, בחגיגה של ארבעים שנות תכניות אירוח: מ"ברוכים הבאים" עם אורי זוהר, דרך "שעה טובה", "סיבה למסיבה", ו"ממני מני", ועד ל"סוגרים שבוע", "בטברנה", "שישי עם מיכל" ועוד. בין האורחים שיגיעו לחגוג עם רבקה מיכאלי, הנשיא לשעבר שמעון פרס, חה"כ יאיר לפיד, שלומי שבת, טוביה צפיר, עידן רייכל, מוני מושונוב, שלמה בראבא, ירדנה ארזי והגבעטרון, קפה שחור חזק, אלי לוזון, יוני רועה, שמעון פרנס, מיכל זוארץ, יעקב אחימאיר, יגאל בשן, זאב רווח, צדי צרפתי, שי צברי, אמנון לוי, תום אהרון, אורנה בנאי, אילנה דיין, עמליה דואק, מיקי קם ועוד רבים וטובים.

בערוץ 1 ב-22:35, פנס הקסם.
מחווה לרגעים הקנונים של ההומור והסאטירה בערוץ הראשון שעיצבו את השפה התרבותית שלנו, בסדרה בת חמישה פרקים הכוללת כ-50 קטעי ארכיון נדירים מעוררי נוסטלגיה, דרך העיניים של אידה (המגולמת על ידי אילן פלד), שהחלה לעבוד בארכיון הערוץ לפני כ-40 שנה, כשעוד הייתה עולה חדשה, צעירה חרוצה ומלאת אמביציות. אידה לומדת את השפה והתרבות המקומית דרך אלפי שעות צפייה בתוכניות ההומור שהיא מקטלגת. לאורך הסדרה היא אינה מרבה לדבר, ובשגרה הירושלמית היומיומית מוצאת אידה חברים דמיוניים ומפתחת עולמות קסומים ונסתרים הקשורים לתכני הערוץ. שפתה היא שפת המערכונים, עולמה הוא עולם הסאטירה וחייה הם חיי הערוץ. אך מה יקרה כאשר מודיעים לאידה שסוגרים את הערוץ ועליה לעזוב את מקור אושרה?

סרטים

בזהב חם ובכן 2 ב-22:00, שחק אותה שוטר.
קומדיית אקשן בכיכובם של קווין הארט ואייס קיוב, המשך לסרט "פטרול משותף". ביום חתונתו, בוגר האקדמיה לשוטרים וגיסו לעתיד, שלא ממש סובל אותו, יוצאים לתפוס סוחר סמים מבוקש במיאמי. כמובן שהעניינים מסתבכים, והשניים נאלצים ללמוד לשתף פעולה על מנת שיוכלו לצאת בשלום, לעצור את הרעים ולהגיע לחתונה.

בלוויין,
בכן 1 ב-17:33, נובל.
סיפורה האמיתי ומעורר ההשראה של פעילת זכויות הילדים כריסטיאנה נובל. אישה שילדותה באירלנד הייתה טראומטית ומלאת משברים, מגיעה לווייטנאם ופותחת שם במסע הומניטארי נרחב להצלת ילדים עזובים, ובכך משנה את חייהם. עם דירדרה אוקיין, שרה גרין.

בכן 1 ב-21:30, סופרג'יסטיות.
דרמה נשית חזקה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובן של קארי מאליגן, הלנה בונהם קרטר ומריל סטריפ. בלונדון של 1912, חייה של אישה צעירה העובדת במכבסה משתנים כשהיא נקלעת בטעות להפגנה של תנועת הנשים הסופרג'יסטיות, הלוחמות למען מתן זכות הצבעה לנשים ונסחפת לתוך המאבק.

בכן 4 ב-22:00, מה שקורה במיסיסיפי.
דרמה בכיכובם של ראיין ריינולדס ובן מנדלסון. סיפורו של מהמר כפייתי בשם גרי, שהתמכרותו גורמת לו להפסיד את כל כספו ולהסתבך בחובות לעולם התחתון. בלית ברירה אחרת, הוא מחליט לחבור למהמר צעיר בתקווה שישנה את מזלו. השניים יוצאים למסע בדרום כדי להרוויח את הכסף שגרי חייב להרבה אנשים.

ולא לשכוח:
תחנת ברלין בסלקום טלוויזיה.
משפחת קרדשיאן 12 ב-!E ב-16:00.
זאב צעיר בחם 3 ב-17:15 וב-22:25.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
כשהיינו ילדים בערוץ 1 ב-19:00.
הטוב מכולם בערוץ 2 ב-21:30.
הרוסים בערוץ 10 ב-22:50.
פארגו 2 בערוץ 1 ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו