המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/10/2016 בקטגוריה ‏כללי

עלייתה ונפילתה של טאואר רקורדס

עלייתה ונפילתה של טאואר רקורדס, אחיות, מזכירת המדינה, שנה לחתונה, Designated Survivor, קוונטיקו, רקדניות קטנות בריטניה, אימה אמריקאית, שישים יום בפנים, סטארט אפ, סאות' פארק, עקרון ההחלפה.

שלל מהנכר: עונה רביעית ואחרונה של התיקון (Rectify). פרק אחרון לגמרי של The Great British Bake Off במתכונתה הנוכחית.

וגם שחור כזה, Speechless, הגולדברגים, משפחה מודרנית, Designated Survivor, הישרדות, מחשבות פליליות, קוד בלאק, בליינדספוט, חוק וסדר: מדור מיוחד, Chicago Med, Chicago P.D, החץ, Frequency, סאות' פארק, Legends of Chamberlain Heights, דוקו עכשיו, קרב הליפסינק (הפעם שחקניות "כתום זה השחור החדש" – לאברן קוקס נגד סמירה וויילי), Full Frontal With Samantha Bee, אימה אמריקאית, אין לו אלוהים (Impastor), יאנגר, The Missing, The Wrong Girl, Deep Water, Chance, Crazyhead, HIM, הכי גרועים שיש (You're The Worst).

בלוויין,
בכן דרמה ב-21:15, שנה לחתונה.
(שזה בעצם שנה לנישואין). סדרת הדוקו-דרמה המנהלת ניסוי סוציולוגי מסקרן ועוקבת אחר שלושה זוגות שהוצמדו על ידי ארבע מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג, סוציולוגית ומומחה רוחניות) על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. אף אחד מבני הזוג לא פגש את השני עד לאותו רגע בו הם נפגשו בחופה. כעת חוזרים אליהם כשנה לאחר החתונה, לבדוק מה עבר עליהם בשנה הזו: האם החזיקו מעמד? החליטו להיפרד? ומה מהות יחסיהם והאם הם שלמים עם ההחלטות שלקחו שנה קודם לכן?

בכן דרמה ב-22:00, מזכירת המדינה.
עונה רביעית וחדשה.

בכן תעו ב-22:00, עלייתה ונפילתה של טאואר רקורדס: הכל עובר.
בשנות ה-60 נוסדה טאואר רקורדס. מהתחלה צנועה בחנויות כלבו קטנות גדלה קמעונאית המוזיקה ל-200 חנויות ב-30 מדינות על-פני חמש יבשות (כולל בישראל הקטנה), ולכוח מוביל בתעשיית המוזיקה. ב-1999 עשתה ענקית התקליטים הכנסות של מיליארד דולר. ב-2006 כבר הגישה בקשה לפשיטת רגל. אז מה השתבש? כולם בטוחים שהם יודעים מה הרג את טאואר רקורדס: האינטרנט. אבל זה ממש לא הסיפור. הסרט בוחן את הנסיקה המטאורית של החברה האייקונית, את ההתרסקות הטראגית שלה ואת המורשת שלה שעוצבה על ידי המייסד הססגוני – ראס ראסל סולומון. עם אלטון ג'ון, דייב גרוהל, ברוס ספרינגסטין ועוד. ביים קולין הנקס.

סרטים

בכבלים
בזהב חם ב-22:00, אחיות.
קומדיה בכיכובן של הקומיקאיות והחברות הכי טובות טינה פיי ואיימי פוהלר. זוג אחיות שמסרבות להתבגר חוזרות לבית ילדותן לאחר שהוריהן מחליטים למכור את הבית. מבואסות מרוע הגזרה הן מחליטות לא להסתפק בהעלאת זיכרונות מהעבר ולערוך מסיבה אחרונה בהחלט, פרועה לחלוטין, אחת שכל השכונה לא תשכח לעולם. גם עם מאיה רודולף, דיאן וויסט.

ולא לשכוח:
Designated Survivor בנטפליקס (מחרתיים גם עם כתוביות לעברית).
קוונטיקו 2 בסלקום TV ובחם 3 ב-20:45.
רקדניות קטנות בריטניה בכן דרמה ב-21:30.
שנה לחתונה בכן דרמה ב-22:00.
אימה אמריקאית 6 בכן או ב-22:00.
סטארט אפ בסלקום טלוויזיה ובחם ועוד ב-22:00.
עקרון ההחלפה בחם 3 ב-22:15.
שישים יום בפנים 2 בערוץ ההיסטוריה ב-22:30.
סאות' פארק בקומדי סנטרל חם ב-22:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו