המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/10/2016 בקטגוריה ‏כללי
before-the-flood

לפני המבול. זה ליאו דיקפריו משמאל!

לפני המבול, טראמפ-קלינטון, מגרש השדים, פרק אחרון לעונה של חוק וסדר מדור מיוחד, המתים המהלכים, ויקטוריה, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, החץ, ווסטוורלד, פורטלנדיה, אין לו אלוהים.

שלל מהנכר: Class (ספין אוף "דוקטור הו"), Dirk Gently's Holistic Detective Agency, אקס פקטור בריטניה, Casualty, ג'ונתן רוס.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:00, לפני המבול.
השחקן זוכה האוסקר ופעיל הסביבה ליאונרדו דיקפריו, וחוקר נשיונל ג'יאוגרפיק ד"ר אנריקה סאלה, נוסעים לגרינלנד, סומטרה ולוותיקן כדי ללמוד על ההשפעה ההרסנית שיש לשינוי האקלים על מצב כדור הארץ.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, טראמפ-קלינטון: הבחירה.
הילרי קלינטון ודונלד טראמפ הם שני המועמדים לנשיאות ארה"ב המקוטבים ביותר בהיסטוריה המודרנית. הבמאי הוותיק מייקל קירק יוצא לחקור את הרגעים המכוננים בחיי קלינטון וטראמפ באמצעות ראיונות עם אלה שמכירים אותם הכי טוב.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, מגרש השדים.
סרטים שחייבים לראות. אחד מסרטי האימה המפורסמים והמוערכים בכל הזמנים, העוקב אחר הניסיונות לגרש דיבוק שהשתלט על ילדה בת 12. הסרט זכה להצלחה קופתית עצומה ולהצלחה ביקורתית, בין השאר היה מועמד ל-10 פרסי אוסקר וזכה בשניים, על תסריט וסאונד, וכן זכה בארבעה פרסי גלובוס הזהב – כולל לסרט הטוב ביותר. הוא נבחר לסרט המפחיד ביותר בכל הזמנים על ידי אנטרטיינמנט וויקלי ולסרט האימה הטוב אי פעם על ידי מגזין טיים אאוט. עם לינדה בלייר, אלן בורסטין, מקס פון סידוב. במאי: ויליאם פרידקין. ארה"ב, 1973.

ולא לשכוח:
בכן VOD החל מהיום, מזכירת המדינה.
עד עצם היום הזה 6 בכן דרמה ב-21:15.
ויקטוריה בכן דרמה ב-22:00.
החץ 5 בכן פעולה ב-22:00.
אין לו אלוהים בחם ועוד ב-22:00.
פורטלנדיה 6 בחם ועוד ב-22:25.
פרק אחרון לעונה של חוק וסדר: מדור מיוחד בערוץ 1 ב-22:30.
ווסטוורלד בכן או ובחם ועוד ב-4:00.
המתים המהלכים 7 בכן או ב-5:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו