המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/10/2016 בקטגוריה ‏כללי
mesubah

מסובך. צילום: עידו לביא

מסובך, גב האומה, פאוורס, מאסטר שף, סאטרדיי נייט לייב, NCIS, רקדניות קטנות, NCIS לוס אנג'לס, בחורה חדשה, שחורכזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון.

שלל מהנכר: Good Girls Revolt – סדרת דרמה של אמזון המתרחשת בשנות ה-70 ומגוללת מקרה אמיתי, שבמסגרתו תבעו 46 עובדות של המגזין ניוזוויק (בכללן נורה אפרון) את מעסיקיהן על אפליה מגדרית. עם אנה קאמפ ("פיץ' פרפקט"), גרייס גאמר ("מר רובוט"), ג'יימס בלושי ועוד.

Comedy Bang! Bang! חוזרת עם שני פרקים של העונה החמישית והאחרונה. קיילי קוקו וגיליאן ג'ייקובס מתארחות. פרק אחרון לעונה של Quarry המוצלחת, שני פרקים אחרונים לעונה של Loosely Exactly Nicole, פרק אחרון לעונה (או בכלל?) של The Fall.

וגם הוואי חמש אפס, MacGyver, שוטרים בדם, יומני הערפד, האקסית המטורפת, האפיפיור הצעיר, Van Helsing, Z Nation, The Level, High Maintenance, גרהם נורטון (עם האורחים בנדיקט קמברבאץ', אדי רדמיין, בריאן קרנסטון וליאן ריימס), QI, Hooten And The Lady.

בערוץ 10 ב-21:15, גב האומה.
חוזרת לעונה חדשה.

בערוץ 10 ב-22:20, מסובך.
רן שריג, מהיוצרים של "רמזור" וכוכב העונה הראשונה של "מחוברים", יצר את הסדרה החדשה הזו ומגלם בה את התפקיד הראשי. דרמה חדשה העוקבת אחר דורון אדר, גבר בן 40 גרוש פעמיים שמגדל את שתי בנותיו הגדולות מגרושתו הראשונה, העיתונאית הפמיניסטית אילנה (עירית לינור) ואת בתו הקטנה מגרושתו השנייה רונית (סנדי בר). הוא מנהל רומן עם גבי (מור חן) – בחורה צעירה שמתגלה כסטנדאפיסטית גרופית שתעשה הכול כדי שיעזור לה להתקדם. רומן בין כותב מנוסה לסטנדאפיסטית מתחילה, בין גבר בן 40 לבחורה בת 26, בין הורה לרווקה. אימא שלו עדיין עוזרת לו עם כסף אבל לא חוסכת ממנו את דעתה על בחירותיו הגרועות. האם לקשר בין רווקה צעירה וגרוש פעמיים פלוס שלוש יש סיכוי? האם הפעם זה יילך? בין שלל המאבקים היום-יומיים והכלכליים שיש לכולנו ובמיוחד להורים גרושים. גם עם ציפי פינס, עמית מכטינגר ועוד.

בכבלים,
באזור חם ב-22:30, פאוורס.
עונה שנייה לסדרת הקומיקס.

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות 6 בלייפטיים ב-16:00.
גבר מי שנשאר אחרון 5 בכן קומדיה ב-18:15.
בחורה חדשה 5 בכן קומדיה ב-18:40.
במשפחות הכי טובות בכן קומדיה ב-19:05.
שחורכזה 2 בכן קומדיה ב-19:30.
סאטרדיי נייט לייב בכן קומדיה ב-19:55. שני פרקים, הראשון עם אמילי בלאנט והשני עם טום הנקס.
מאסטר שף בערוץ 2 ב-21:00.
NCIS לוס אנג'לס 6 באזור חם ב-21:00.
NCIS 13 באזור חם ב-21:45.
הסקס של מאסטרס 4 בכן או, חם ועוד וסלקום טלוויזיה ב-22:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו