המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/10/2016 בקטגוריה ‏כללי
berlin-station

תחנת ברלין

תחנת ברלין, שליחות קטלנית ג'נסיס, לב רחב, משפחת קרדשיאן, פארגו 2 שוב, התסריטאי, רוב וצ'יינה, משפחת סימפסון, כך היה.

שלל מהנכר: The Great Indoors – ג'ואל מקהייל, כריסטופר מינץ-פלאס ("סופבראד", "קיק אס") וסטיבן פריי מפזרים הרבה אבק כוכבים מעל הקומדיה החדשה מבית היוצר של מייק גיבונס, מי שעמד מאחורי תוכניות הלייט נייט המצליחות של קרייג קילבורן, קרייג פרגוסון וג'יימס קורדן. הסיפור מתמקד בכתב הרפתקן (מקהייל) שדיווח על סיפורים בכל פינה נידחת של העולם, אך נאלץ להתאים את עצמו לזמנים החדשים ולהצטרף לצוות מגזין דיגיטלי, שמסקר חיי אקסטרים מהמשרדים הממוזגים והמשעממים. פריי צפוי לגלם את הבוס של מקהייל והמו"ל של המגזין, במה שכבר מוגדר כמערכת יחסים שתזכיר את זו של ליז למון וג'ק דונגי ב"רוק 30".

Pure Genius – הסדרה הרפואית החדשה של ג'ייסון קייטימס ("אורות ליל שישי", "הורים במשרדה מלאה") מתרחשת בבית חולים הייטקי במיוחד בעמק הסיליקון בקליפורניה. במוקד עומד איל הון צעיר (אוגוסטוס פרו) שמגייס מנתח ותיק (דרמונט מולרוני) בעל עבר מפוקפק, כדי שיעמוד בראש המתקן הרפואי המתקדם ופורץ הדרך שהקים. השניים מכניסים לשימוש שיטות טיפול וטכנולוגיות רפואיות שלא נוסו מעולם בתחום.

בנוסף שני פרקי הפתיחה בעונה השנייה של הקומדיה הבריטית Marley's Ghosts בכיכובה של שרה אלכסנדר ("זיווגים") על אישה ששלוש רוחות רודפות אותה. עונות חדשות של ממי ובמשפחות הכי טובות (Life in Pieces). המפץ הגדול חזרה לימי חמישי. פרק איחוד של RuPauls Drag Race All Stars. פרקים אחרונים לעונה של ננס אדום ו-Josh.

וגם האנטומיה של גריי, המדריך לרוצח, Notorious, הרשימה השחורה, Superstore, The Good Place, רוזווד, Pitch, על טבעי, Legends of Tomorrow, Paranoid, The Fall, Zapped, פרויקט מסלול, Those Who Can’t, Better Things, Falling Water, שישים יום בפנים.

בסלקום טלוויזיה, תחנת ברלין.
סדרת ריגול חדשה שמתרחשת בברלין שבגרמניה ועוקבת אחר דניאל מילר (ריצ'ארד ארמיטאג', "חניבעל", "ההוביט"), סוכן שהגיע למשרדי ה-CIA בברלין שבגרמניה. משימתו החשאית היא לגלות את זהותו של החפרפרת במשרד, כלומר מי האדם המדליף מידע סודי וחיוני תחת השם תומאס שואו. בהדרכתו של הקטור דיג'ין (ריס איפאנס) שמנחה את מילר במשימה המוטלת עליו, הוא לומד להתמודד עם רזי המקצוע הקשוחים של סוכן השטח ולומד להכיר את עולם ההונאות והסכנות המוסריות. גם עם כמה שחקנים מרשימים כמו ריצ'רד ג'נקינס ("עמוק באדמה", "אוליב קיטרידג'"), מישל פורבס ("רצח מאדום לשחור", "דם אמיתי"), ריצ'ארד דיליין ("ארגו") ועוד.

ב-!E ב-16:00, משפחת קרדשיאן.
המשך העונה ה-12 בהפרש של מספר ימים מארה"ב.

בערוץ 1 ב-22:00, פארגו.
סבב גם בערוץ הראשון לעונה המופתית והיפהפיה של הסדרה, שהשבוע גם עלתה במלואה ל-VOD ב'כן'. אם עדיין לא צפיתם, אפשר ואפילו רצוי לצפות בה בלי קשר לראשונה.

סרטים

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, שליחות קטלנית: ג'נסיס.
ארנולד שוורצנגר חוזר לפרנצ'ייז, ואמיליה קלארק ("משחקי הכס") נכנסת לנעלי שרה קונור. ג'ון קונור, מנהיג המרד בתוכנת המחשב שחיסלה את רוב בני האנוש, שולח את סמל קייל ריס בחזרה לשנת 1984, במטרה להגן על שרה קונור ולהבטיח את עתידה. בעקבותיה דולק המחסל שנשלח לאתר ולהרוג את אמו העתידית. שרשרת אירועים בלתי צפויים יוצרת ציר זמן שבור שבו העבר השתנה, כשמחסל נוסף נשלח להגן על חיי שרה הילדה. כעת ריס מוצא את עצמו בגרסה חדשה ולא מוכרת מעברו, שבה הוא מתמודד עם בעלי ברית בלתי מוכרים – בהם המחסל, אויבים חדשים ומסוכנים, ומשימה חדשה ובלתי צפויה שתאפשר לאתחל את העתיד. גם עם ג'ייסון קלארק, ג'יי קורטני.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, לב רחב.
קומדיה איסלנדית שזכתה בפרסי הסרט, התסריט והשחקן הטובים ביותר בפסטיבל טרייבקה. רווק גדול ממדים בן 40, חי עם אמו ועובד בשדה התעופה. חייו שקטים ומסוגרים והוא אוהב לשחק במשחקי מלחמה עם חברו הטוב. כשהוא מקבל בהפתעה מתנה של קורס ריקודי קאנטרי הוא מחליט לנסות ולצאת אל העולם. כשהוא פוגש שם את הארה, חייו משתנים לגמרי. עם גונאר ג'ונסון.

ולא לשכוח:
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
התסריטאי שוב בערוץ 1 ב-21:30.
משפחת סימפסון 25 בערוץ 1 ב-23:35.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו