המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/08/2016 בקטגוריה ‏כללי
NUP_168293_0066.JPG

לאמריקה יש כישרון – עונה 11

לאמריקה יש כישרון, שורשים, הכל בדולר, מזג אוויר מסוכן, שליחות קטלנית 2, פרק אחרון לעונה של קשר דם, אימת המתים המהלכים, חוק וסדר מדור מיוחד, סודות משפחתיים, בליינדספוט, פני דרדפול, קוסמוס, המירוץ למיליון, ללא גבולות.

שלל מהנכר: עונה 13 וחדשה של אקס פקטור בריטניה. עונה 31 של הדרמה הרפואית הבריטית Casualty. שני פרקים של Aquarius.

בערוץ 1 ב-17:30, לאמריקה יש כישרון.
העונה האחת עשרה של תכנית הריאליטי האמריקנית, עם השופטים האווי מנדל, מל בי, היידי קלום וסיימון קאוול, שחזר העונה. התכנית מביאה למסך כישרונות מכל הגילאים ומכל הסוגים, בטווח שנע בין הביזאר לעוצר הנשימה.

בלוויין,
בכן דרמה ב-22:00, שורשים.
שידור בערוץ רגיל לגרסה המחודשת (ועדיפה בהרבה) של הסאגה האפית רחבת היריעה, בכיכובם של מאלכי קירבי, זוכה האוסקר פורסט וויטקר (המלך האחרון של סקוטלנד), לורנס פישבורן ("מטריקס") אנה פקווין ("דם אמיתי"), ג'ונתן ריס מאיירס ("שושלת טיודור") ואניקה נוני רוס ("האישה הטובה"). הסדרה מבוססת על רומן שכתב אלכס האליי, אשר מתאר את חווית העבדות הקשה של אפריקאים שנחטפו והועברו לארה"ב בסוף המאה ה-18. סיפור העלילה מובא מנקודת המבט של בני משפחתו של הלוחם האפריקאי קונטה קינטה, שנחטפו ונמכרו לבעל מטעים אכזר בארה"ב, כשכל פרק מציג את סיפורו של בן משפחה אחר לאורך עשרות שנים על רקע אכזריות השעבוד, תחילת המאבק לעצמאות ומלחמת האזרחים האמריקאית. מומלץ.
http://e.walla.co.il/item/2967738

בכן תעו ב-22:00, הכל בדולר.
העיר איוו (Yiwu) הסמוכה לשנחאי היא הלב הפועם של 'תוצרת סין'. כאשר סחורות זולות הציפו את שוקי העולם, חנויות של 'הכל בדולר' צצו ברחבי הגלובוס כפטריות אחרי הגשם. זו מסיבה שנמשכה שנים רבות, אך היום חלק מהמשתתפים בו הולכים הביתה: סין עוברת שינויים כבירים, ומנסה לחצות את הייצור ההמוני הזול שהעושר של המדינה מבוסס עליו. עובדים זרים, בוסים של מפעלים, רקדניות במועדוני לילה – מנסים לפרוס לעצמם חתיכה מהעוגה בעיר שהמציאה את 'הכל בדולר'. אך למכור בזול זה כבר לא מה שהיה פעם.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, מזג אוויר מסוכן: הניצולים.
במהלך החופשה הראשונה שלה עם החבר החדש נפגעה איימי בריסלן בת ה-22 על ידי ברק שהותיר אותה פגועת מוח וחירשת כמעט לחלוטין. כשברוק לקח את חברתו רבקה ברגע האחרון לטיול לאיסלנד במטרה להציע לה נישואים, הוא לא חשב שהם עלולים להילכד במכוניתם כשמזג האוויר יצא מכלל שליטה. באוקיינוס השקט מספר מלחים בריטיים מצאו את עצמם מתמודדים עם מפגע מים נדיר: גל בגובה בניין משרדים בן 10 קומות מופיע משום מקום ומרסק את סירת המרוץ שלהם. זהו סיפוריהם של האנשים שנקלעו לאסונות מזג אוויר ושרדו כדי לספר. ששה פרקים בשידור יומי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, שליחות קטלנית 2: יום הדין.
סרטים שחייבים לראות. 25 שנה לצאתו של אחד מסרטי האקשן הטובים והמשפיעים בכל הזמנים. ארנולד שוורצנגר בתפקידו המזוהה ביותר כרובוט המחסל שנשלח הפעם להגן על הנער המתבגר, ג'ון קונור, שעתיד להיות מפקד המורדים נגד המכונות. הסרט זכה בארבעה פרסי אוסקר, כולל על האפקטים המיוחדים פורצי הדרך. גם עם לינדה המילטון, אדוארד פרלונג, רוברט פטריק. ביים ג'יימס קמרון. ארה"ב, 1991.

ולא לשכוח:
שני פרקים של בליינדספוט בסלקום טלוויזיה.
המירוץ למיליון ישראל 5 בערוץ 2 ב-21:00.
סודות משפחתיים בכן פעולה ב-21:15.
קוסמוס בערוץ 1 ב-21:45.
קשר דם 2 בכן או ב-22:00.
שורשים בכן דרמה ב-22:00.
פני דרדפול 2 בחם ועוד ב-22:00.
חוק וסדר: מדור מיוחד בערוץ 1 ב-22:30.
ללא גבולות בכן פעולה ב-22:45.
אימת המתים המהלכים 2 ב-AMC ב-4:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו