המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/06/2016 בקטגוריה ‏כללי

עמק הסיליקון – פרק אחרון לעונה 3

המירוץ למיליון, כמעט מלכותיים, ריפלי – תאמינו או לא, תפור עלי, פרקים אחרונים לעונה של משחקי הכס, Veep ועמק הסיליקון, וגם הטופ מודל הבאה, עוזרות בית נחושות, מבוקש, הגשר, לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון, אימת המתים המהלכים.

שלל מהנכר: רואדיז (Roadies) – דרמה קומית פרי עטו, הפקתו ובימויו של קמרון קרואו, ובהפקת וויני הולצמן (יוצרת סדרת הנעורים הנפלאה "אלה הם חיי") שגם תנהל את הסדרה, וג'יי ג'יי אברמס. כמשתמע משמה, הסדרה תעסוק באנשים שמאחורי הקלעים בסיבוב הופעות, נושא שקרואו כבר עסק בו בסרט האהוב "כמעט מפורסמים", ותספק מבט מבפנים על החיים הנמהרים, הרומנטיים, המצחיקים והתכופות נוגעים ללב של אסופת דמויות מחויבות שחיות בשביל מוזיקה, ועל המשפחה הארעית שהם מקימים לאורך הדרך (ביום חמישי גם ב-VOD של חם ובשבוע הבא גם בערוץ רגיל). אהבתי מאוד את הפרק הראשון.

עונה רביעית וחדשה של ריי דונובן (מחר גם ב'כן'). עונה שלישית ל-Murder in the First של סטיבן בוצ'קו, בכיכובם של טיי דיגס וקתלין רוברטסון, הפותחת סיפור חדש שיימשך לאורך העונה. פרקים אחרונים לעונה של משחקי הכס, Veep ועמק הסיליקון.

בנוסף האח הגדול, Still the King, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, Preacher, היפה והחיה, משפחת קרדשיאן, טופ גיר, Secret City, The Jim Gaffigan Show, The Last Ship.

יורו 2016
בספורט 1 ובערוץ 1 ב-19:00, איטליה-ספרד.
בספורט 1 ב-22:00, אנגליה-איסלנד.

בלוויין,
בכן דרמה ב-22:00, כמעט מלכותיים.
עונה שנייה לדרמה המוקומנטרית המושחזת של BBC אמריקה, המוצגת כסדרת ריאלטי מזויפת ועוקבת אחרי חייהם של שני אריסטוקרטים בריטים קלולסים.

בכן תעו ב-22:00, תפור עלי.
סיפורו של דניאל פרידמן, חייט ניו-יורקי וחברת ההלבשה שהקים, Bindle & Keep. החברה הזו מייצרת חליפות לנשים ומגוון רחב של בגדים המותאמים באופן אישי לטרנסג'נדרים. בין הדמויות המשתפות את סיפוריהם הייחודיים בסרט נמנים נער טרנסג'נדר שחוגג בר מצווה, נהג מונית ניו יורקי, סטודנט דרומי צעיר למשפטים וגבר טרנסג'נדר לקראת חתונתו. הסרט מביא מסע אינטימי אחר התהליך של ההתמודדות עם זהות חדשה וקבלת השונה דרך ההתאמה האישית של לבושם החדש.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, ריפלי – תאמינו או לא.
מי היה ריפלי, האיש שהדהים את העולם עם הסיפורים המוזרים ביותר, וכיצד הפכה פינתו היומית בעיתון לאימפריה בידורית שסחפה מיליוני אנשים ברחבי העולם? לירוי רוברט ריפלי הגיע לתהילה בזמן תקופת השפל הגדול בארה"ב, תוך שהוא הופך את עצמו מנער צנום עם שיניים בולטות לבדרן ייחודי שכישף את העולם עם סיפורים אקזוטיים, חריגים ומוזרים. במשך שלושה עשורים הפכה 'תאמינו או לא' לאימפריה בידורית, תוך שריפלי מתרחב מעיתונים לכל מדיה אפשרית במאה ה-20: רדיו, קולנוע וטלוויזיה. האימפריה שהקים גרפה חצי מיליון דולר בשנה בשיא תקופת השפל, וריפלי הצליח להפוך את עצמו לאחד האנשים היותר נערצים ומצליחים באמריקה.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של משחקי הכס 6 ב-VOD החל מהבוקר ובכן או ב-22:00. כאן אפשר לדון בפרק.
פרק אחרון לעונה של עמק הסיליקון 3 5 ב-VOD כן.
פרק אחרון לעונה של Veep 5 ב-VOD כן.
הטופ מודל הבאה 19 בחם 3 ב-20:45.
המירוץ למיליון ישראל 5 בערוץ 2 ב-21:00. היום ומחר.
אימת המתים המהלכים 2 ב-AMC ב-21:00.
עוזרות בית נחושות 4 בכן דרמה ב-21:15.
הגשר 3 בחם ועוד ב-22:00.
מבוקש 5 בכן פעולה ב-22:45.
בערוץ 8 ב-22:55, הסיפורים מאחורי הסדרות. הפעם: ג'יין הבתולה.
שני פרקים של לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון בערוץ ההיסטוריה ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו