המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/05/2016 בקטגוריה ‏כללי

71', המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה, פרקים אחרונים לעונה של הדרך ומזכירת המדינה, תיקים מהסנגוריה, מאהבת בתשלום מראש, המירוץ למיליון, באנשי, בית הקלפים.

שלל מהנכר: Roots – מיני-סדרה בת שמונה חלקים שישודרו על פני ארבעה ערבים ברציפות, עיבוד חדש לספרו האיקוני של אלכס היילי, שבשנות השבעים זכה לגרסה טלוויזיונית ששברה שיאי צפייה והפכה לקלאסיקה. סאגה על עבד שחור המובא מאפריקה במאה ה-18 והדורות שהניב לאחר מכן, עד המאה ה-20. בגרסה החדשה משחקים בין היתר פורסט וויטאקר, לורנס פישבורן, מקיי פייפר, אנה פקווין, ג'ונתן ריס מאיירס, מת'יו גוד וג'יימס פיורפוי.

בנוסף עונה רביעית של מאהבות, עונה שנייה של Scream, עונה 13 של So You Think You Can Dance, וגם המרגלים של וושינגטון, אבא אמריקאי, מינדי, הרווקה, מבוקש, Containment, 12 קופים, Hunters.

השלמה מיום שני: טופ גיר הבריטית חוזרת אבל עם מנחים חדשים, בהם מאט לבלנק. פרק אחרון לעונה של The Carmichael Show, וגם משחקי הכס, Veep, עמק הסיליקון, פני דרדפול, בית השקרים, Mike Tyson Mysteries.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה.
סרט העושה שימוש בעיבוד התיאטרלי המוצלח של המחזה "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" מאת מארק האדון, כדי לצאת לחקירה קולנועית של מה המשמעות של להיות על הספקטרום האוטיסטי. הסרט מתאר את העלאת ההצגה, ומציג צעירים וילדים על הקשת האוטיסטית, ביניהם כאלה שיעצו ועזרו בעיבוד לבמה בארה"ב ובאנגליה.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, 71'.
פסטיבל הקולנוע של כן. מותחן מלחמתי. מחלקה של חיילים בריטיים נשלחת לאבטח פשיטה על דירה בבלפסט השייכת לארגון הטרור ה-IRA. כשבמקום פורצת מהומה, היחידה נאלצת לסגת, אולם במהלך הבריחה נשאר אחד החיילים מאחור. במהלך לילה מורט עצבים מנסה החייל הצעיר לחמוק מאנשי ה-IRA המחפשים אחריו ומבקשים להורגו, בעוד אחרים יסייעו לו תוך סיכון חיים. עם ג'ק אוקונל, סם רייד.

ולא לשכוח:
המירוץ למיליון ישראל 5 בערוץ 2 ב-21:00.
מזכירת המדינה בכן דרמה ב-21:15.
הדרך בסלקום TV ובחם ועוד ב-22:00.
מאהבת בתשלום מראש בכן דרמה ב-22:00.
באנשי 4 בכן או ב-22:00.
תיקים מהסנגוריה בערוץ 1 ב-22:30.
בית הקלפים 4 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו