המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/05/2016 בקטגוריה ‏כללי
Younger

יאנגר

יאנגר, נומה – הסערה המושלמת שלי, NCIS, טרילוגיית הצבעים של קישלובסקי, המירוץ למיליון, עמק האושר, מכתבי אהבה, משחקי הכס, הסודות של דה וינצ'י, ללא גבולות, עלילות דיקנס, בלתי הפיך.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של סאטרדיי נייט לייב, עם פרד ארמיסן כמנחה וקורטני בארנט מזמר, ושל Party Over Here. בנוסף The Hollow Crown, Britain's Got Talent.

בכבלים,
בחם 3 ב-21:05, יאנגר.
קומדיה רומנטית מבית היוצר של דארן סטאר, שחתום על הצלחות טלוויזיונית כמו "סקס והעיר הגדולה", "בוורלי הילס 90210" ו"מלרוז פלייס". הסדרה נשענת על אנסמבל שחקניות שנונות שבראשן סאטון פוסטר ("Bunheads") והילארי דאף ("ליזי מקגווייר"). לצדן מככבים גם דבי מזר ("הפמליה"), מרים שור ("האישה הטובה", "דמג'ס"), ניקו טורטולה ("The Following", "צעקה 4"), מולי ברנרד ("המתמחה"), פול פיצג'רלד ("צבי הנינג'ה") וטסה אלברטסון ("מנותקים"). לייזה מילר היא גרושה טרייה בת 40, אם לבת מתבגרת שלומדת בקולג' מרוחק. לאחר שבעיית ההימורים של בעלה לשעבר הותירה אותה עם חובות ובלי חסכונות, לייזה נאלצת להתחיל מלמטה ולחפש עבודה כעוזרת אישית – אך מגלה שלא כולם ששים לשכור לעבודה אסיסטנטית בת ארבעים. מפגש עם בחור בן 26, שטועה לחשוב שהיא בת גילו, גורם ללייזה להבין שיש לה הזדמנות לעשות את מה שרבים חולמים: לחיות מחדש את שנות העשרים שלה. בעזרתה של חברתה הטובה היא עוברת מייקאובר ומתקבלת לעבוד אצל בוסית קשוחה, כשלצדה הקולגה הצעירה שלה שלא חושדת בדבר.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, נומה: הסערה המושלמת שלי.
שבוע תעו-שף מתחיל בערוץ: המסעדה נומה של השף רנה רדזפי זכתה בתואר המסעדה הטובה ביותר בעולם במשך שלוש שנים ברציפות – 2010, 2011, ו-2012. אז מה קרה ב-2013? לסיפור של רנה, בן למהגרים מוסלמים מהבלקן, יש את כל האלמנטים של אגדות, של ברווזון מכוער שהופך לברבור מלכותי ששולט בממלכת מטבח הגורמה המודרני. של שף שכבר בגיל 32 חולל מהפיכה גסטרונומית בעולם כולו, המציא את האלף-בית ואת עולם המונחים שהפך את המטבח הנורדי למשמעותי, ובכלל, גרם לשינוי יסודי של דמותו של שף. אך מתחת לכל הנוצץ הזה, פצעים ישנים (וחדשים) מתחילים לצוץ, ורנה עומד ב-2013 מול השנה הקשה ביותר בכל הקריירה שלו, שבה התרחשה גם הרעלת המזון במסעדה, שתפסה כותרות בכל העולם. עם גישה ישירה לרנה ולסובבים אותו, הסרט עוקב אחריו כשהוא מפלס את דרכו בחזרה לפסגה, מתוך מטרה להשיב לנומה את התואר של המסעדה הטובה ביותר בעולם.

בכן פעולה ב-22:00, NCIS.
עונה 6-9 של הדרמה המצליחה של CBS בשידור יומי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 החל מ-18:50, טרילוגיית הצבעים של קישלובסקי: כחול, לבן, אדום.
סרטים שחייבים לראות. הטרילוגיה המהוללת של קז'ישטוף קישלובסקי היוותה את שירת הברבור של אחד מגדולי במאי אירופה. אחריה הוא פרש מעשייה קולנועית ולאחר מספר שנים מת מהתקף לב. שלושת הסרטים נקראים על שם צבעיו של הדגל הצרפתי ומתייחסים לעקרונות המהפכה הצרפתית – חירות, שוויון ואחווה.

ולא לשכוח:
המירוץ למיליון ישראל 5 בערוץ 2 ב-21:00.
עלילות דיקנס בכן דרמה ב-21:15.
עמק האושר 2 בכן או ב-22:00.
מכתבי אהבה בכן דרמה ב-22:00.
בלתי הפיך 2 בערוץ 2 ב-22:30.
ללא גבולות בכן פעולה ב-22:50.
הסודות של דה וינצ'י 3 בכן או ב-22:50.
משחקי הכס 6 בכן או ב-4:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו