המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/05/2016 בקטגוריה ‏כללי

במשפחות הכי טובות

גמר ליגת האלופות, שחורכזה, שון כבשון, במשפחות הכי טובות, ללא כפפות, חי פעמיים, סיפורה של נולה צ'לטון, גבר מי שנשאר אחרון, ארץ נהדרת, יום האם, פרקים אחרונים לעונה של חמוץ מתוק ואיש משפחה, וגם גב האומה, בנות הזהב, שמש הודית, NCIS ניו אורלינס, המשפחה, ריזולי ואיילס, קרב הליפסינק, קרבות האקפלה, שוטרים בדם, CSI סייבר, רקדניות קטנות.

שלל מהנכר: זרה, VICE, Wynonna Earp, גרהם נורטון (עם מאט לבלנק, אמיליה קלארק, קייט בקינסייל, דומיניק קופר וקורין ביילי ריי), Mum, Love Nina.

בערוץ 2 ב-21:30, גמר ליגת האלופות.
ריאל מדריד נגד אתלטיקו מדריד, שאמן תושפל עד עפר.

בערוץ 1 ב-22:30, תפילת האדם: סיפורה של נולה צ'לטון.
נולה צ'לטון, זוכת פרס ישראל לאמנות הבימה, יוצרת תיאטרון תיעודי, לוחם, חסר פשרות. נולה העמידה נבחרת של שחקנים ידועים בארץ ובחו"ל ביניהם דסטין הופמן, מייקל קיין, סידני לומט. הסרט עוקב אחר חייה המרתקים של נולה, מאחורי הקלעים, בחדרי החזרות, וחושף את מערכות היחסים המורכבות והמייסרות עם תלמידיה. מוני מושנוב, ליאורה ריבלין, סנדרה שדה – כולם היו בניה ולכולם חשבון פתוח איתה. למרות הצלחותיה והשגותיה יוצאי הדופן נדחקת נולה לשוליים בשנים האחרונות ולא מוצאת את מקומה בתיאטרון הממסדי. תפיסת עולמה האתית נדחקת ע"י האסטטי, הראוותני של הממסד התיאטרוני. תסריט ובימוי: אורי ברבש.

בלוויין,
בכן קומדיה ב-18:15, גבר מי שנשאר אחרון.
עונה חמישית וחדשה.

בכן קומדיה ב-19:05, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces).
קומדיית סינגל-קאמרה חדשה על משפחת שורט הגדולה והמאושרת ועל הרגעים שמהווים ציוני דרך בחייה: רגעים מוזרים, מצחיקים ובעיקר יפים, המסופרים על ידי מגוון חבריה, מנקודת מבטם האישית. בכל פרק מסופרים ארבע סיפורים קצרים העוסקים בשבט, ומתחברים לפסיפס גדול יותר. שלושת ילדי המשפחה הם מאט (תומאס סדוסקי, "חדר החדשות") – שמצא זה עתה את אהבת האמת שלו, קולין (אנג'ליק קברל) – אחיו הצעיר והמפונק גרג (קולין הנקס, "פארגו") ואשתו ג'ן (זואי ליסטר ג'ונס, "חברים הכי טובים"), הנתונים בהלם לאחר לידת בנם הבכור, והאחות הבכורה הת'ר (בטסי ברנדט, "שובר שורות") ובעלה טים, שחוששים כל כך מהתרוקנות ביתם בעוד מספר שנים, שהם שוקלים להביא לעולם ילד נוסף. הוריהם, ג'ואן (דיאן וויסט) אם הבית שתעשה הכל בשביל ילדיה – כל זמן שזה נעשה על דעתה, וג'ון (ג'יימס ברולין) אב המשפחה הידידותי, שמחפש דרכים לרכך את הגעתו לגיל 70. בזמן שחיי המשפחה נחשפים בארבע סיפורים חדשים בכל פרק, בני המשפחה משתדלים ליהנות מהרגעים הקטנים שמגיחים לרגע, אבל נשארים איתם לעד.

שחורכזה 2 בכן קומדיה ב-19:30.
עונה שנייה וחדשה לקומדיה המעולה הזו.

סרטים

שון כבשון

בלוויין,
בכן 5 ב-20:27, שון כבשון: הסרט.
קומדיית האנימציה המבוססת על סדרת אנימציית הסטופמושן הבריטית המופקת על ידי האולפנים הבריטיים ארדמן (בית היוצר של "וואלס וגרומיט"). שון הוא כבשון חכם, מנומס, אינטליגנטי ושובב, שחי בעדר תחת פיקוחו של פארמר וכלבו ביטצר. החיים בחווה הפכו להיות קצת שגרתיים מידי עבורו, והוא מתכנן לצאת ליום חופש. הבעיות מתחילות לצוץ כאשר התוכנית יוצאת משליטה ופארמר מאבד את החווה. לראשונה בחייו, שון נאלץ לנסוע לעיר הגדולה ולהציל את פארמר. כמובן שבמסגרת המסע אל העיר הוא חווה תקלות פרועות ומפתיעות.
הסרט שודר הבוקר גם בכיף חם, וישודר שוב בשלישי הקרוב ב-12:05.

בכן 2 ב-22:00, חי פעמיים.
אקשן בכיכובו של ריאן ריינולדס. כשאיש עסקים מבוגר ועשיר – כזה שרגיל לקבל כל מה שהוא רוצה – מגלה שהוא גוסס, הוא פונה לחברה שמסוגלת להעביר את התודעה שלו לגוף חדש. הגוף אותו הוא מקבל הוא בריא, צעיר ונראה טוב, אך במהרה מתחילות לצוץ בעיות. תודעתו של הגבר הצעיר נשמרה, וכעת רודפים אחריו שכירי חרב המבקשים למנוע מהמידע שברשותו לצאת החוצה. גם עם בן קינגסלי, נטלי מרטינז ("בתוך הבועה").

בכן 4 ב-22:00, ללא כפפות.
דרמת אגרוף של אנטואן פוקווה ("יום אימונים מסוכן") בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול. בילי הופ הוא מתאגרף מצליח וידוע. יש לו אישה מדהימה, בת חמודה, בית גדול וקריירה מצליחה. ערב אחד הוא מגיע עם אשתו לאירוע התרמה מתוקשר. למרבה הצער מתפתחת שם קטטה ואשתו של בילי נפגעת בה בטעות ומתה. חייו של בילי בלעדיה אינם חיים: הוא לא מצליח לתפקד ונמצא בהידרדרות בלתי ניתנת לעצירה. בתו נלקחת ממנו וביתו מעוקל בידי הבנק, שלא לדבר על הקריירה הנוסקת שנעצרה. למרבה המזל הוא משיג עבודה במכון האימונים של מתאגרף לשעבר המוכן לקחת אותו תחת חסותו, בתקווה שיצליח לחזור לתפקד ואולי אפילו לנצח בקרבות. גם עם פורסט ויטאקר, רייצ'ל מקאדמס.

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות 6 בלייפטיים ב-16:00.
קרבות האקפלה בלייפטיים ב-16:45.
פרק אחרון לעונה של חמוץ מתוק 2 בכן קומדיה ב-18:40.
פרק אחרון לעונה של איש משפחה 14 בכן קומדיה ב-19:55.
קרב הליפסינק בכן קומדיה ב-20:20.
שוטרים בדם 5 באזור חם ב-20:15.
CSI סייבר 2 באזור חם ב-21:00.
ארץ נהדרת 13 בערוץ 2 ב-21:00. שימו לב, יום חדש.
NCIS ניו אורלינס 2 באזור חם ב-21:45.
שמש הודית ב-CBS דרמה ב-22:00.
המשפחה בחם ועוד ב-22:00.
יום האם 2 בערוץ 2 ב-22:15. שימו לב, יום חדש.
בנות הזהב 5 בערוץ 10 ב-22:20.
ריזולי ואיילס 6 באזור חם ב-22:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו