המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/05/2016 בקטגוריה ‏כללי

פריצ'ר

מתה על בשר, גמר משחקי השף, שני פרקים אחרונים לעונה של תופסת, פרק אחרון לעונה של האנטומיה של גריי, אימפריה, משחקי הכס, לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון, אימת המתים המהלכים, קוונטיקו, החץ.

שלל מהנכר: Preacher (שמשום מה אין לה תכנון ל-AMC המקומי) – עיבוד של החברים סת' רוגן ואוון גולדברג ליצירת הקומיקס המורכבת של גארת' אניס וסטיב דילון, על המטיף ששד התגלגל בגופו ויוצא יחד עם חבריו למסע חיסול, בזמן שאחרים דולקים אחריהם.

בנוסף טקס פרסי הבילבורד, פרקים אחרונים לעונה של איש משפחה, משפחת סימפסון, Bob's Burgers (שני פרקים). פרקים אחרונים לגמרי של Bordertown (חבל) ושל Crowded. וגם משחקי הכס, Veep, עמק הסיליקון, פני דרדפול, The Carmichael Show, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, אימת המתים המהלכים, בית השקרים, Mike Tyson Mysteries, משפחת קרדשיאן.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, מתה על בשר.
תעו-שף. האם אנחנו מכורים לבשר? מריאן פרנק היא גם עיתונאית אוכל ואשת טלוויזיה, וגם-אמא צעירה מאמסטרדם, שכמו רבים אחרים מתה על בשר. אך מדוע תשוקתה לבשר משאירה אותה עם תחושות אשם כבדות כל-כך? ומדוע בעצם היא (ואנחנו) אוחזים בקונספציה שונה כל-כך בין החיה עצמה לבין פרוסת הבשר שמגיעה לצלחת? הדילמה בין התאווה שלה לבשר לבין הרצון שלה להיות אדם יותר טוב, מניעה אותה לקבל תשובות. במסגרת מסע אישי אמיץ, פוקח עיניים וגם משעשע, מריאן מחליטה להילחם בהתמכרות שלה לבשר: היא מתחילה לעבוד כמתלמדת בבית-מטבחיים, במקביל לטיפול פסיכולוגי שהיא עוברת כדי להיגמל מהמנהג שמפריע לה. היא פוגשת גם נוירולוגים, צמחוניים, מפתחי בשר מלאכותי, 100,000 תרנגולים מתעשיית הבשר, שף סקסי ואת הבת שלה שנמנעת מבשר. ואז מגיע היום בבית המטבחיים, שבו היא אמורה לקחת רובה ולהמית פרה. האם תצליח לרפא את ההתמכרות שלה או שמא תשלים עם היותה קרניבורית מושבעת?

ולא לשכוח:
משחקי הכס 6 ב-VOD החל מהבוקר ובכן או ב-22:00.
שני פרקים אחרונים לעונה של תופסת בחם 3 ב-20:45 ובסלקום TV.
גמר משחקי השף 2 בערוץ 2 ב-21:00.
אימת המתים המהלכים 2 ב-AMC ב-21:00.
פרק אחרון לעונה של האנטומיה של גריי 12 בכן דרמה ב-21:15.
קוונטיקו בחם ועוד ב-22:00 ובסלקום TV.
אימפריה 2 בכן דרמה ב-22:00.
החץ 4 בכן פעולה ב-22:45.
לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון בערוץ ההיסטוריה ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו