המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/05/2016 בקטגוריה ‏כללי

האקסית המטורפת, בילי ובילי, The Do-Over, ללא כפפות, הפוליאקובים, סוגרים חשבון, משפחת בלייה, צ'לסי, משפחת קרדשיאן, רקדניות האל איי קליפרס, היהודים באים, יומני הערפד, שי בשידור, כך היה.

שלל מהנכר: שני פרקים של Neil Gaiman's Likely Stories, אנתולוגיה בת ארבעה פרקים על פי סיפורים קצרים של ניל גיימן, המתרחשים בלונדון ומתוארים כמפגש אפל בין מציאות לפנטזיה. שני הפרקים האחרונים ישודרו בבריטניה ביום ראשון. קשר דם של נטפליקס חוזרת לעונה שנייה, שעלתה היום במלואה לפלטפורמה (אבל לא בישראל, כאן היא תשודר ב'כן' בחודש הבא).

בנוסף כנופיית בירמינגהם (Peaky Blinders), בונז, אורפן בלאק, The Eighties, ארצ'ר, העולם האמיתי, קרב הליפסינק (הפעם סילו גרין נגד ראסל פיטרס), Going Forward, Adventure Time, בתוך איימי שומר.

השלמה מיום רביעי: Rovers, קומדיה בריטית חדשה העוקבת אחרי אוהדים של קבוצת כדורגל מקרטעת. עונה שלישית וחדשה של Hotel Hell עם גורדון רמזי, שהולך להתעמר במלונות. פרקים אחרונים לעונה של The Flash, חמוץ מתוק, The Real O'Neals, אוקוורד (שני פרקים) ו-Stitchers. הגמרים של דה וויס רוקדים עם כוכבים. וגם שני פרקים של מבוקש, The Tunnel, First Impressions With Dana Carvey, In the Club, Wentworth, הדרך (The Path).

השלמה מיום חמישי: עונה שנייה וחדשה של עיירה ללא מוצא החביבה. פרקים אחרונים לגמרי של נאשוויל ו-Heartbeat. פרקים אחרונים לעונה של חוק וסדר: מדור מיוחד, Chicago P.D, רוזווד, החץ, על טבעי, Criminal Minds: Beyond Borders (שני פרקים), חוצה את הקווים (Rogue). בנוסף האמריקנים, Lopez, גומורה, מארון, Rake, רופא להשכיר (Royal Pains).

בלוויין,
האקסית המטורפתבכן דרמה ב-20:50, האקסית המטורפת.
קומדיה מוזיקלית חדשה מבית CW שיצרה רייצ'ל בלום, המככבת בתפקיד הראשי וזכתה בפרס גלובוס הזהב על משחקה בסדרה. רבקה באנץ' תמיד הייתה קצת מטורפת. בדרך כלל זה עזר לה, כשטיפסה מעלה במשרד עורכי הדין היוקרתי בו עבדה בניו יורק. זו גם הסיבה ככל הנראה שאין לה חיים. ולכן, כשרבקה האומללה נתקלת במקרה ברחוב בג'וש צ'אן, אהובה החתיך מקיץ קסום לפני שנים במחנה הנוער, היא יודעת שמדובר בסימן. סימן עבורה לעזוב את העבודה, לעזוב הכל מאחור, ולעבור לקצה השני של המדינה, לווסט קובינה בקליפורניה, שם במקרה לחלוטין מסתבר שג'וש גר. עם הרזומה המרשים שלה, רבקה מוצאת במהירות עבודה חדשה במשרד עו"ד מקומי קטן שבו עובדים הבוס שלה דריל, שהוא יותר מעריץ סטאר-טרק מאשר סמכות מקצועית, והעוזרת המשפטית פולה, אשר בתחילה חושדת באג'נדה של רבקה, אך במהרה הופכת לחברתה הטובה. בזמן שרבקה מתרגלת לסביבתה החדשה, היא מגלה שלמרות שארבה לג'וש בדף הפייסבוק שלו יומם וליל, היא פספסה עובדה חשובה אחת – לג'וש יש חברה. ולכן, רבקה מוכנה לצאת עם גרג, חברו של ג'וש. אבל התלהבותה המדבקת ולעיתים הזויה של רבקה, מתחילה לעורר את אזרחי ווסט קובינה, וביניהם גם את שכנתה הצינית הת'ר, כשהיא מנענעת אותם ונותנת להם פסקול חדש שילווה את חייהם (שידור חוזר מאתמול, כשלא היתה המלצת יום).

בכבלים,
בחם 3 ב-19:50, הפוליאקובים.
שני פרקי הפתיחה של סדרת ריאליטי דוקו-קומית חדשה העוקבת אחרי משפחת פוליאקוב. מומלץ לוותר עליה, כתבתי ביקורת כאן (שידור חוזר מאתמול, כשלא היתה המלצת יום).

בחם ועוד ב-21:35, בילי ובילי.
קומדיה רומנטית של רשת הלוויין DirecTV, מבית היוצר של הבמאי והמחזאי ניל לביוט ("האחות בטי", "איש הקש"). הסדרה השנונה מסמלת את שובו למסך הקטן של אחד מכוכבי הטלוויזיה של שנות האלפיים: אדם ברודי ("האו.סי."). לצדו מככבת ליסה ג'ויס ("אימפריית הטיילת", "ריקי והפלאש"). במרכז העלילה ניצבים בילי ג'ונס ובילי סמית', צעיר וצעירה שמתאהבים זה בזו. כמו בכל קשר רומנטי, הם צריכים להתמודד עם הביקורתיות והסקרנות של בני משפחתם וחבריהם הקרובים ועם החרדות המתלוות לתחילתה של מערכת יחסים חדשה – אלא שבמקרה שלהם העניינים מסובכים קצת יותר: בילי ובילי הם אח ואחות. אז נכון, הם אמנם אחים חורגים ואין ביניהם קשר דם – אבל השניים, שגדלו כמשפחה לכל דבר ורגילים להקניט ולהציק זה לזה, נאלצים להתמודד עם פן חדש במערכת היחסים הארוכה שלהם. אחרי הלילה הראשון יחד, עולה השאלה שבני זוג בדרך כלל לא נוהגים לשאול במיטה: מי יספר לאמא? שידור חוזר מאתמול, כשלא היתה המלצת יום.

סרטים

בנטפליקס החל מהיום, The Do-Over.
הסרט השני מתוך הארבעה במסגרת ההסכם בין אדם סנדלר לנטפליקס, הפעם קומדיית אקשן בכיכובו יחד עם דיוויד ספייד. חייו של מנהל בנק משתנים מן הקצה אל הקצה כאשר חבר מעברו גורם לו לזייף את מותו ולצאת איתו להרפתקה.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, ללא כפפות.
דרמת אגרוף של אנטואן פוקווה ("יום אימונים מסוכן") בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול. בילי הופ הוא מתאגרף מצליח וידוע. יש לו אישה מדהימה, בת חמודה, בית גדול וקריירה מצליחה. ערב אחד הוא מגיע עם אשתו לאירוע התרמה מתוקשר. למרבה הצער מתפתחת שם קטטה ואשתו של בילי נפגעת בה בטעות ומתה. חייו של בילי בלעדיה אינם חיים: הוא לא מצליח לתפקד ונמצא בהידרדרות בלתי ניתנת לעצירה. בתו נלקחת ממנו וביתו מעוקל בידי הבנק, שלא לדבר על הקריירה הנוסקת שנעצרה. למרבה המזל הוא משיג עבודה במכון האימונים של מתאגרף לשעבר המוכן לקחת אותו תחת חסותו, בתקווה שיצליח לחזור לתפקד ואולי אפילו לנצח בקרבות. גם עם פורסט ויטאקר, רייצ'ל מקאדמס.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, משפחת בלייה.
דרמה קומית צרפתית. כל בני משפחת בלייה הם חירשים מלבד מפאולה בת ה-16. בנוסף לחייה כנערה מתבגרת היא משמשת כאשת הקשר של הוריה ואחיה לעולם החיצון, מתרגמת עבורם הכל, מעזרה בעסק ועד ביקור אצל הרופא. יום אחד היא מחליטה להצטרף למקהלת בית הספר על מנת להתקרב לחתיך של השכבה, וכך נחשפת העובדה שיש לה קול נפלא, חזק וצלול. המורה שלה מחליט לשכנע אותה לגשת למבחנים לבית הספר הנחשב למוזיקה בצרפת, אולם הדבר דורש שהיא תעזוב את הוריה ואחיה ואת הכפר הקטן בו הם חיים ותעבור לגור בפריז, ולא בטוח שהיא ומשפחתה מוכנים לכך. עם לואן אמרה, פרנסואה דמיאן, קארין ויאר, לוקה גלברג.

בכן 4 ב-22:00, סוגרים חשבון.
קומדיית אגרוף בכיכובם של רוברט דה נירו (היישר מ"השור הזועם") וסילבסטר סטאלון ("רוקי" כמובן). בשנת 1983, ערב הקרב השלישי והמכריע בין שני מתאגרפים ידועים ויריבים גדולים, אחד מהם הודיע בפתאומיות שהוא פורש וסירב להסביר מדוע. זו הייתה מכת אגרוף מוחצת לקריירה של שניהם. 30 שנה לאחר מכן, הם מקבלים הצעה שהם לא יכולים לעמוד בפניה – לחזור לזירה ולסיים את הקרב אחת ולתמיד. גם עם קים בייסינגר.

ולא לשכוח:
צ'לסי בנטפליקס.
משפחת קרדשיאן 12 ב-!E ב-16:00.
רקדניות האל איי קליפרס ב-!E ב-17:30.
יומני הערפד 7 בחם 3 ב-17:15 וב-21:45.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
היהודים באים בערוץ 1 ב-21:30.
שי בשידור בערוץ 10 ב-21:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו