המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/01/2016 בקטגוריה ‏כללי

סודות ושקרים, רחובות סן פרנסיסקו, משברי גיל, סליפי הולו, ממון, היום בלילה עם גורי אלפי, האח הגדול, מקום בלב, מאהבות.

שלל מהנכר: Outsiders, דרמה חדשה של רשת הכבלים WGN ("מנהטן") בכיכובו של דיוויד מורס ("טרמיי", "האוס") המתרחשת בהרי האפלצ'ים ועוקבת אחרי שבט פארל, משפחה של דחויים שקבעו את מושבם על הפסגות וישמרו בכל מחיר על מה ששייך להם. גם ראיין הרסט, אופי מ"ילדי האנרכיה", בקאסט.

וגם הסוכנת קרטר, Hollywood Game Night, Chicago Med, בחורה חדשה, ברוקלין תשע-תשע, Grandfathered, הכריש, The Flash, רקדניות קטנות, Girlfriends' Guide to Divorce ,The Expanse, Killing Fields, זאב צעיר, The Shannara Chronicles, Shadowhunters, שקרניות קטנות, Schitts Creek, עדות אילמת, סטלה.

ב-CBS דרמה ב-18:40, רחובות סן פרנסיסקו.
שידור יומי (ב'-ו') לסדרה שעשתה את מייקל דאגלס לכוכב, העוקבת אחר צוות בלשים ממחלק הרצח: מייק סטון (קרל מאלדן) עם ניסיון של מעל 20 שנה בשירות המשטרה וסטיב קלר צעיר וחסר ניסיון, אך לומד מהר (דאגלס). השניים משוטטים ברחובות סן פרנסיסקו ופותרים מקרי רצח. הסדרה שודרה במשך 5 עונות בין 1972-1977 והסתיימה כאשר דאגלס, שפרץ לחיינו בזכותה, החל להפיק את הסרט "קן הקוקיה".

בכבלים,
בחם 3 ב-20:45, סודות ושקרים.
סדרת מתח של ABC המבוססת על סדרה אוסטרלית באותו שם מאת הסופר, סטיבן מ. אירווין. ראיין פיליפה ("משחקי פיתוי", "נזקים") וג'ולייט לואיס ("רוצחים מלידה"), שמגלמים חשוד ברצח וחוקרת קשוחה הנמצאים במשחק מתמשך של חתול ועכבר. בפרבר אמריקני שקט למראית עין יוצא בן קרופורד לריצת בוקר ומגלה לזוועתו את גופת בן השכנים, טום מרפי. הבלשית אנדריאה קורנל, שמגיעה לחקור את המקרה, מסמנת את בן כחשוד העיקרי ברצח הנער והופכת את חייו לגיהנום. שכניו וחבריו הקרובים מתנכלים לו והוא מנסה לעשות כל שביכולתו להוכיח את חפותו, אך הולך ומסתבך במסכת של סודות ושקרים. הסדרה חודשה לעונה נוספת.

ולא לשכוח:
האח הגדול בערוץ 2 ב-21:00.
משברי גיל בערוץ 8 ב-21:00.
מאהבות 3 בכן דרמה ב-21:15.
מקום בלב 3 בכן דרמה ב-22:00.
ממון בחם ועוד ב-22:00.
היום בלילה עם גורי אלפי בערוץ 2 ב-22:45.
סליפי הולו 3 בכן פעולה ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו