המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/01/2016 בקטגוריה ‏כללי

אנני, שנה קשוחה מאוד, בחזית, רקדניות קטנות, העברים, כוח, היום בלילה עם גורי אלפי, המוסקטרים, איש משפחה, משפחה מודרנית, הגולדברגים, הכריש, לה פמיליה, גב האומה, המפץ הגדול.

שלל מהנכר: גרים, יומני הערפד ו-The Originals חוזרים להמשך העונה שלהן. פרק אחרון כפול לעונה של Undateable, בשידור חי כתמיד. פרק אחרון לעונה של מאסטרשף ג'וניור.

וגם מפרשים שחורים, גבר מי שנשאר אחרון, Dr. Ken, בוס במסווה, Second Chance, ממלכה, גרהם נורטון (עם וויל סמית', ראיין ריינולדס, קתרין זיטה ג'ונס, טובי ג'ונס, זיין מאליק ולורה מבולה), Childrens Hospital, מר סלפרידג', Dickensian, QI, Shetland, Lucky Man.

סרטים

בזהב חם ב-13:10 ובכן 5 ב-17:00, אנני.
דרמה מוזיקלית בכיכובם של ג'יימי פוקס וקמרון דיאז, חידוש לסרט משנות ה-70. אנני היא ילדה אופטימית שהוריה נטשו אותה עם היוולדה. בינתיים היא גדלה בניו יורק אצל האניגן, אם מאמצת בלתי נסבלת. נראה שהעתיד עומד להשתנות לטובה כאשר איש עסקים מצליח, המועמד לתפקיד ראש עיריית ניו יורק, מתלהב מאנני ומאזין לעצת יועציו לצרפה לקמפיין שלו. קוונז'יין ואליס בתפקיד אליס, וגם עם רוז ביירן, אדיוולה אקינויה-אגבאג'ה, ניקולט פייריני.

בלוויין,
בכן 4 ב-22:00, שנה קשוחה מאד.
דרמה בכיכובם של אוסקר אייזק וג'סיקה צ'סטיין. אייבל מוראלס הוא איש עסקים העומד לפני העסקה הגדולה של חייו. לאחר שמסר את המקדמה ונשארו לו 30 יום למסור את שאר הכסף, הכל נראה שעומד להתמוטט. צי המשאיות שלו נשדד פעם אחר פעם, חקירה על שחיתות נפתחת נגדו ושלל מתחריו עושים יד אחת כדי להכשילו. כאשר הוא עם הגב לקיר, צריך מוראלס להחליט אם לוותר על עקרונותיו או על עסקיו וחלומותיו. גם דיוויד אוילואו, אלברט ברוקס.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, בחזית.
אקשן שכתב סילבסטר סטאלון לפני כעשור, ואמור היה גם לביים ולככב בסרט. עם חלוף השנים ההפקה השתנתה, אבל הוא עדיין חתום כאחד מכותבי התסריט. ג'ייסון סטיית'ם במותחן פעולה מורט עצבים אודות פיל, סוכן הרשות למלחמה בסמים לשעבר שעובר לגור ביחד עם בתו האהובה בעיירה שקטה ורחוקה שם גדלה אשתו המנוחה. הוא היה בטוח כי הוא עובר עם בתו למקום שקט, נעים ופסטורלי, הרחק מהבלגן והאלימות של העיר הגדולה. בימיה הראשונים של הבת בבית הספר החדש היא מוצאת עצמה מעורבת בקטטה עם אחד הילדים, קטטה שעומדת להבעיר את כל העיירה. אמו של הילד מעונינת "לטפל" בשכנים החדשים ופונה לאחיה, סוחר סמים, בבקשה שיטפל בנושא בדרכים שהוא מכיר. האם יצליח פיל להכניע את סוחרי הסמים שמעוניינים לחסל אותו? האם יצליח להגן על בתו? גם עם ג'יימס פרנקו, קייט בוסוורת' ("כלבי הקש"), ווינונה ריידר.

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות 6 בלייפטיים ב-16:00.
הגולדברגים 3 בכן קומדיה ב-18:40.
משפחה מודרנית 7 בכן קומדיה ב-19:05.
המפץ הגדול 9 בכן קומדיה ב-19:30.
איש משפחה 14 בכן קומדיה ב-19:55.
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15.
המוסקטרים 2 באזור חם ב-21:38.
הכריש בכן קומדיה ב-21:50.
העברים בערוץ 1 ב-22:00. פרק 4: ר' דוד בוזגלו.
לה פמיליה בערוץ 10 ב-22:20.
כוח 2 באזור חם ב-22:30.
היום בלילה עם גורי אלפי בערוץ 2 ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו