המלצת היום – שישי

מפוצלים – המורדים, שושבין להשכרה, שקרניות קטנות, יומני הערפד, זאב צעיר, התסריטאי, משפחת קרדשיאן, שי בשידור, כך היה.

שלל מהנכר: Angel From Hell, אלמנטרי, הרשימה השחורה, גוונים של כחול, אמריקן איידול, Legends of Tomorrow, The 100, טופ שף, Project Runway Junior, Baskets, Dark Net, Colony, פורטלנדיה. עובדים מצטיינים, Idiotsitter, קרב הליפסינק, הפעם ג'וש גד נגד קיילי קוקו (במקרה תמצאו את שניהם היום בסרט "שושבין להשכרה" שמשודר ב'חם'), Jericho, Birds of a Feather, The Increasingly Poor Decisions of Todd Margaret, Dickensian.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, סאגת מפוצלים: מורדים.
חלק שני בטרילוגיה המבוססת על ספריה של ורוניקה רות'. בעולם עתידני הנשלט על ידי שלטון דיקטטורי, מצליחה נערה צעירה לערער את הסדר הקיים ולשנות את המציאות. לאחר שהציתה את נס המרד בסרט הקודם, ממשיכה טריס יחד עם חבריה למאבק לנסות ולהדיח את ג'נין מעמדת הכוח שלה, ובכך להפוך את העולם לחופשי יותר. אבל זה לא יקרה בקלות, והמאבק הבלתי נמנע הולך להיות מסוכן וגדול יותר ויותר. כאשר טריס הופכת להיות המבוקשת מספר אחת, היא חייבת לנסות לאגד סביבה מורדים נוספים כדי שיהיה להם סיכוי לנצח. עם שיילין וודלי, אנזל אלגורט, תאו ג'יימס, קייט ווינסלט, מיילס טלר, נעמי ווטס.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, שושבין להשכרה.
קומדיה רומנטית בכיכובם של ג'וש גד, קיילי קוקו, קווין הארט. סיפורו של רואה חשבון יהודי נחמד ושמנמן, נעבעך ממשפחה טובה אבל חסר כישורים חברתיים לחלוטין. ברור לעין גם שהוא נותן לארוסתו, שאותה הוא עומד לשאת לאשה, 'לסובב אותו על האצבע הקטנה'. הוא מבין בהדרגה שאין לו שום מועמד לתפקיד השושבין, ומחוסר ברירה פונה לחברה להשכרת שושבינים. מרגע זה מתחיל הסיוט האמיתי, בדמותו של ג'ימי, המציע 'היסטוריה משותפת' עם דאג למען המשפחה והקרובים, ומוכר לו את 'טוקסידו הזהב' – שבעה שושבינים פרועים ומעורערים שאורח חייהם הפוך לכל מה שמוכר לדאג. גם עם חורחה גרסיה ("אבודים").

ולא לשכוח:
משפחת קרדשיאן 11 ב-!E ב-16:00.
יומני הערפד 7 בחם 3 ב-17:15 וב-21:45.
שקרניות קטנות 6 בחם 3 ב-18:00 וב-22:30.
זאב צעיר 5 בחם 3 ב-18:45 וב-23:15.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
שי בשידור בערוץ 10 ב-21:30.
התסריטאי בערוץ 2 ב-22:35.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו