המלצת היום – שבת

חיית הלילה, שנות ה-2000, גאליס, פרקים אחרונים לעונה של NCIS ניו אורלינס והוואי חמש אפס, וגם קרב הליפסינק, השוטר הטוב, פאוורס, המרגלים של וושינגטון, זירת הפשע: סייבר, גב האומה, אקס פקטור, משפחת סימפסון, גבר מי שנשאר אחרון, שוות בקליבלנד.

שלל מהנכר: Narcos, דרמה חדשה של נטפליקס שעלתה במלואה ומגוללת את סיפור עלייתו של ברון הסמים הקולומביאני פבלו אסקובר לגדולה בשנות ה-80 וה-90, מגנב מפשוט לאימת המשטרה ורשויות החוק. וגם פרקים אחרונים של Dark Matter (שני פרקים) ו-Defiance, מרק הוליוודי.

שנות ה-2000: העשור בו ראינו הכל? בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:00.
מיני-סדרה בת ארבעה פרקים, סדרת התעודה הראשונה שחוקרת את השינויים הגלובליים, הטכנולוגיים והחברתיים המהותיים ששינו את העולם ואשר ייקבעו את הדרך בה אנחנו חיים לעשורים הבאים. בין המשתתפים אנשים שעשו היסטוריה, עדי ראייה לאירועים משמעותיים שהתרחשו בתקופה הזו, סלבריטאים ופוליטיקאים. בין הדמויות המוכרות: דיק צ'ייני, מייקל מור, ביל אוריילי, רודי ג'וליאני, שרון אוסבורן וננסי פלוסי. בעזרת אוסף צילומים מרשים, סיפורם של 10 השנים מלאות התהפוכות, הסואנות והסוערות של שנות ה-2000.

סרטים

בלוויין,
בכן 4 ב-22:00, חיית הלילה.
דרמת מתח בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול, שהייתה מועמדת לפרס האוסקר בקטגורית התסריט המקורי. סיפורו של בחור צעיר שאפתן שאין דבר שהוא לא מוכן לעשות בכדי לפלס את דרכו לצמרת, גם אם זה אומר לעבור על החוק. הוא מוצא את ייעודו במקרה כשנתקל לילה אחד בצלם שכיר של מהדורות החדשות רודפי השערוריות של לוס אנג'לס. במהרה הוא בונה לעצמו שם של צלם חדשות שמשיג את הצילומים הכי גרפיים וגורפי הרייטינג בסביבה. ההזדמנות הגדולה שלו מגיעה כאשר הוא מצליח לצלם סצנת רצח מזעזעת, אולם תוך כדי כך הוא מעורר את חשדם של שני שוטרים מקומיים. גם עם רנה רוסו.

בכבלים,
בכיף חם ב-22:00, גאליס: המסע לאסטרה.
פנטזיית הרפתקאות עתידנית המבוססת על סדרת הטלוויזיה הסוחפת "גאליס", שבעקבותיה יצאה גם סדרת ספרים, בכיכובם של תובל שפיר ואליאנה תדהר. עלילת הסרט מתרחשת ביקום מקביל ואפוקליפטי בשם "אסטרה". הדמויות המוכרות מהסדרה משתנות והופכות לגיבורי אקשן מסתוריים והירואיים. יונתן הופך להרמס "המיועד", שיוצא בראש חבורת המורדים להיאבק ברודן האכזר אגיר. הסרט זכה להצלחה מקומית מרשימה ונחשב לאחד הסרטים הנצפים ביותר עד עתה ברשת "סינמה סיטי". גם עם דניאל מורשת, שירן סנדל, נוה צור, הנרי דוד ואיצ'ו אביטל.

ולא לשכוח:
שוות בקליבלנד 6 בכן קומדיה ב-17:50.
גבר מי שנשאר אחרון 4 בכן קומדיה ב-18:15.
משפחת סימפסון 24 בכן קומדיה ב-19:05.
קרב הליפסינק בכן קומדיה ב-19:30.
פרק אחרון לעונה של הוואי חמש אפס 5 באזור חם ב-20:15.
אקס פקטור בערוץ 2 ב-21:00.
שנות ה-2000 בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:00.
השוטר הטוב בכן קומדיה ב-21:00.
זירת הפשע: סייבר באזור חם ב-21:00.
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15.
פרק אחרון לעונה של NCIS: ניו אורלינס באזור חם ב-21:45.
פאוורס באזור חם ב-22:30.
המרגלים של וושינגטון 2 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו