המלצת היום – שישי

פלייהאוס, פוקסקצ'ר, בני הנפילים, אנאבל, פרק אחרון לחצי-עונה של זאב צעיר, אני קייט, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, כך היה.

שלל מהנכר: Stephen Fry in Central America, סדרה תיעודית חדשה ששמה מסביר אותה. בנוסף פרק אחרון לגמרי של חניבעל, וגם מי אתה חושב שאתה (הבריטי), פרויקט מסלול, Review, נשואים, Lip Sync Battle, Dominion, מאהבות, מתחת לכיפה, Maron, The Seventies, גרייסלנד, Comedy Bang! Bang!.

השלמות מיום חמישי: טפטוף ראשון מעונת הסתיו מגיע – הסיטקום The Carmichael Show של NBC, על משפחה שחורה או משהו. בנוסף Top Coppers, From Dusk Till Dawn, קי ופיל, Why? With Hannibal Buress, חליפות, Kevin from Work, Difficult People, הטופ מודל הבאה, שני פרקים של Mr Robinson, אקסטנט, America's Got Talent, מאסטר שף, רוקי בלו, The Jim Gaffigan Show, Impastor, Ties that Bind. הפרק האחרון לעונה של Mr. Robot לא שודר עקב דימיון בין העלילה שלו למאורעות רצחניים בארה"ב השבוע.

בכבלים,
בחם ועוד ב-22:00, פלייהאוס.
שמה של רצועה בריטית הכוללת סדרה של סרטים בני חצי שעה, דרמות וקומדיות, שכל אחד מהם מבוים, נכתב ומשוחק על-ידי צוות שונה. הפרויקט החדשני, שמושך אליו מדי שנה שמות ענקיים, הניב את "יומני הרופא הצעיר", הקומדיה השחורה בכיכובם של ג'ון האם ודניאל רדקליף, שהפכה לסדרה המצליחה ביותר בתולדות הרשת. בין הכוכבים שלקחו חלק ב"פלייהאוס" עד כה, ניתן למצוא את סטיבן פריי, מתיו פרי, קארה דלווין, איאן הארט, ונסה רדגרייב, קיילי מינוג (המככבת בפרק שמשודר היום), מארק סטרונג, קיפר סאתרלנד, וכן את אידריס אלבה ומאט סמית, שיצרו סרטים משלהם.

סרטים

בזהב חם ובכן 2 ב-22:00, אנאבל.
להיט קופתי מפתיע. זוג צעיר ונאה נאלץ לעבור דירה ולהתחיל מהתחלה לאחר שהותקפו באישון לילה על ידי פורצים. אבל משהו מאותו לילה מפחיד נשאר איתם – בובה שאליה התגלגלה רוחה של הפורצת, והיא כועסת ומחפשת נקמה. עם אנאבל וואליס, וורד הורטון, אלפרי וודארד.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, פוקסקצ'ר.
דרמה בכיכובם של צ'נינג טייטום, סטיב קארל ומארק רופאלו, המבוססת בחופשיות על מקרה שהסעיר את אמריקה בשנות התשעים. לאחר שזכה במדליית זהב אולימפית מתפתה המתאגרף קארל שולץ לקבל את הצעתו של המליונר האקסצנטרי, ג'ון דו-פונט, ולעבור לחוות אימונים המרוחקת שהקים, שם יתאמן לקראת האולימפיאדה הבאה. מערכת היחסים של השניים הופכת להיות הדוקה במיוחד, אבל הגעתו של אחיו של מארק ומאמנו לשעבר, המתאגרף האולימפי דיוויד שולץ, מערערת את המצב ומובילה לטרגדיה בלתי נמנעת. גם עם סיינה מילר. הסרט היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר (במאי, שחקן ראשי, שחקן משנה, תסריט ואיפור). זכה בפרס הבימוי בפסטיבל קאן 2014.

בכבלים,
בכיף חם ב-22:00, בני הנפילים: עיר של עצמות.
מותחן פנטסטי עתידני זוכה פרסים רבים, להיט נעורים המתנהל בניו-יורק אלטרנטיבית המכונה דאון-וורלד. העיר הזו מאוכלסת בשדים, אנשי זאב, פיות וערפדים. לילי קולינס ("מראה מראה: הסיפור האמיתי") מגלמת את קליירי, נערה מתבגרת שחיה בתפוח הגדול ומגלה ביום בהיר אחד כי עקבותיה של אמה נעלמו. מתברר לה שהאם שייכת לקבוצת ציידי צללים עשויה ללא חת, אנשים שתפקידם להיאבק בשדים הזוממים להשתלט על העולם. בדרך זו קליירי מגלה מי הוא אביה האמיתי והיא מצטרפת לקבוצה הנדירה והאמיצה ולומדת מהם כוחותיה. לצידה של קולינס מופיע ג'יימי קמפבל באוור – מוזיקאי ואמן בריטי צעיר שהשתתף בסדרת "דמדומים".

ולא לשכוח:
אני קייט ב-!E ב-16:00.
פרק אחרון לחצי-עונה של זאב צעיר 5 בחם 3 ב-17:15.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים 2 בערוץ החיים הטובים ב-18:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו