המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/07/2015 בקטגוריה ‏כללי

האיש האחרון בעולם, קוד שרוף, הלוואי והייתי כאן, הורה 79, בתוך איימי שומר, הסקס של מאסטרס, נשים פצצה, 4 חתונות, אטלנטיקה, שומרי האוצרות, סירנות, שנות השמונים, סירנות, מרק הוליוודי.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של The Interceptor, וגם קי ופיל, Why? With Hannibal Buress, חליפות, Mr. Robot, אקסטנט, America's Got Talent, מאסטר שף, רוקי בלו, The Jim Gaffigan Show, Impastor.

בלוויין,
בכן דרמה ב-21:15, האיש האחרון בעולם.
קומדיה פוסט אפוקליפטית חדשה שנוצרה על ידי וויל פורטה ("SNL") שגם מככב בה בתפקיד הראשי. זו שנת 2020, ונראה שפיל מילר (פורטה) הוא האדם האחרון עלי אדמות, לאחר שווירוס קטלני הרג את כל תושבי כדור הארץ, שנה אחת קודם. פיל הוא אדם רגיל וממוצע, שאוהב את מלחמת הכוכבים, עוגיות טווינקיז וסקס, וכעת הוא תר ברחבי ארה"ב אחר ניצולים נוספים. לאחר מסע ארוך, הוא שב לעיר הולדתו טוסון, אריזונה, בעודו מאמין שהוא האיש האחרון בעולם.

בכן או ב-22:00, קוד שרוף.
עונה שנייה וחדשה לדרמה המאכזבת של AMC. אומרים שהיא משתפרת בעונה השנייה.

סרטים

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, הלוואי והייתי כאן.
דרמה קומית בבימויו ובכיכובו של השחקן והתסריטאי זאק בראף ("גרדן סטייט"). בראף מגלם שחקן יהודי אמריקני שעדיין ממתין לפריצה הגדולה שלו, ובינתיים נעזר באביו כדי לפרנס את משפחתו. כאשר האב מודיע לו שלא יוכל לממן יותר את החינוך הפרטי של ילדיו, הוא מחליט ללמד בעצמו את הילדים, ועל הדרך לומד דבר או שניים על עצמו ועל חייו. גם עם קייט הדסון, מנדי פטינקין.

בכן קולנוע ישראלי ב-22:00, הורה 79.
סרטו שובה הלב של אלי כהן ("שתי אצבעות מצידון", "הקיץ של אביה"). להקת ריקודי-עם מיתולוגית ישראלית ייצגה לפני כשלושים שנה את ישראל בתחום ריקודי העם. בעקבות אירוע טראומטי התפרקה הלהקה וחבריה, שנפוצו לכל עבר, שבים ומתאחדים לאחר 30 שנה למופע ריקודים חד פעמי בפסטיבל המחולות כרמיאל. דרמות העבר האישיות רודפות את הרקדנים, כמו גם הרצון העז והתקווה להתאחד ולשחזר מופע מחודש חגיגי של ריקודי עם. אולם הפעם מדובר ברקדנים בני 50 ו-60+ המתמודדים לא רק עם זיכרונות הדרמות הרגשיות מן העבר, אלא גם פיזית נוכח גופם המתבגר. עלילת הסרט מלווה את הדמויות המרכזיות ותהפוכות יחסיהם אז והיום, כאשר לחלקם המפגש מהווה סגירת מעגל לאחר שלושה עשורים. ייחודו של הסרט בכך שהשחקנים הראשיים אינם מוכרים ולמעשה הורכבה הלהקה מרקדני ריקודי עם שנבחרו בקפידה מחוגי ריקודי העם בארץ. מצטרפים אליהם גילה אלמגור, נתן דטנר, יוסי גרבר ואף הבמאי עצמו, אלי כהן.

ולא לשכוח:
נשים פצצה 2 בערוץ 1 ב-21:55.
הסקס של מאסטרס בחם ועוד ב-22:00, בכן או ב-22:45 ובסלקום TV
אטלנטיקה בחם 3 ב-22:15.
סירנות 2 בכן דרמה ב-22:25.
בתוך איימי שומר בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
שנות השמונים 2 בערוץ 2 ב-22:40.
מרק הוליוודי ב-E! ב-22:40.
שומרי האוצרות בכן פעולה ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו