המלצת היום – שבת, ערב ט' באב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2015 בקטגוריה ‏כללי

world-war-z04

מלחמת העולם Z, לוק, הגרלת מונדיאל 2018, מעשה לא טוב, עבירה, פאוורס, המרגלים של וושינגטון, זירת הפשע: סייבר, NCIS ניו אורלינס, הוואי חמש אפס.

שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של The Messengers, וגם Dark Matter, Defiance, Stitchers, מרק הוליוודי, VICE.

בערוץ 1 ב-18:00, מונדיאל 2018.
הגרלת שיבוץ הבתים בשידור ישיר.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, מלחמת העולם Z.
אקשן בדיוני מצליח ומרהיב בכיכובו של בראד פיט, שגם הפיק את הסרט. גרי ליין הוא חוקר שנשלח מטעם האו"ם למקומות נידחים ומסוכנים ברחבי תבל. משימתו החדשה היא גם המסובכת ביותר שבה נתקל אי פעם: עליו לצאת ולאתר את המקור למגפת זומבים רצחנית שקוטלת בני אדם ברחבי העולם ועלולה להכחיד את המין האנושי. כשהזומבים משתלטים על עיר מגוריו, גרי נמלט עם בני משפחתו מהעיר ויוצא למסע חובק עולם שמתחיל בדרום קוריאה ועובר בין היתר גם בישראל. זהו מירוץ נגד הזמן בניסיון למצוא את המקור למגיפה הקטלנית ואת התרופה שיכולה לשים קץ לזוועה. הסרט מבוסס על ספר מאת מקס ברוקס, בנו של הקומיקאי היהודי הנודע מל ברוקס. גם עם מתיו פוקס, ג'יימס באדג' דייל, מיריי אינוס, דייוויד מורס, וגם ישראלים כדניאלה קרטס בתפקיד עסיסי, וגם אורי פפר, ג'וליה לוי בוקן. ביים מארק פורסטר ("רודף העפיפונים", "מונסטר בול").

בכן 3 ב-22:00, לוק.
מותחן בכיכובו של טום הארדי. איוון לוק נכנס לרכב בשעת לילה, הוא מתניע ומתחיל לנסוע אל תוך החושך. במהלך הנסיעה הרצופה ושיחות הטלפון שילוו את המסע, נחשף לנו סיפורו של לוק, לאן הוא נוסע ללא הפסקה, ומדוע הוא מסכן את כל מה שיש לו בחיים, בעיקר את הקריירה שלו ואת חיי המשפחה שלו.

בכבלים,
בזהב חם ב-13:40, מעשה לא טוב.
אם חד הורית מכניסה לביתה פצוע מתאונת דרכים, מבלי לשער לרגע שהוא אסיר נמלט וסוציופת אכזרי. בלילה גורלי אחד היא נלחמת נגד הפולש המסוכן על חייה ועל חיי ילדיה. עם אידריס אלבה, טרג'י פ. הנסון.

בזהב חם ב-18:40, עבירה.
מותחן אוסטרלי חזק ועוצמתי בכיכובם של בכיכובם של ג'ואל אדגרטון, טום ווילקינסון. בדרכו חזרה מבילוי עם חברים, פוגע שוטר מוערך עם מכוניתו בילד. שני השוטרים המוקפצים לזירת האירוע חלוקים בדעתם בנוגע לאופן הטיפול במקרה. האחד מעוניין להגן על עמיתם ולהסתיר ולטייח את העבירה, ואילו השני חושב שעליהם לספר את האמת. כמה זמן יצליחו השלושה לחיות עם הסוד הגדול?

ולא לשכוח:
הוואי חמש אפס 5 באזור חם ב-20:15.
זירת הפשע: סייבר באזור חם ב-21:00.
NCIS: ניו אורלינס באזור חם ב-21:45.
פאוורס באזור חם ב-22:30.
המרגלים של וושינגטון 2 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו