המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/07/2015 בקטגוריה ‏כללי

I Am Caitאני קייט, סטיוארט והמילטון, הרץ במבוך, המטרה הבית הלבן, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, שקרניות קטנות, כך היה.

שלל מהנכר: Wet Hot American Summer: First Day of Camp, סדרת ההמשך לקומדיית הקאלט עתירת הכוכבים, על קורותיהם של באי מחנה קיץ בשנת 1981. המקור עקב אחרי היום האחרון למחנה, ההמשך מתמקד ביום הראשון לו למרות שעברו 14 שנה מאז וכולם זקנים יותר. כל שמונת הפרקים עלו בנטפליקס וצפויים לטפטף לרשת לאורך היום. בנוסף עונה שנייה וחדשה ל-Review החביבה של קומדי סנטרל, נשואים, התיקון, Sex&Drugs&Rock&Roll, Dominion, Lip Sync Battle, מאהבות, The Astronaut Wives Club, מתחת לכיפה, Maron, The Seventies, גרייסלנד, Complications.

ב-!E ב-16:00, אני קייט.
סדרה דוקומנטרית חדשה, מרגשת ומסקרנת העוקבת אחר קייטלין ג'נר (שהייתה בעבר ברוס ג'נר – הפטריארך של משפחת קרדשיאן), ומתעדת את חייה החדשים כאישה טרנסג'נדרית. סיפורה האינטימי של קייט בעודה מנסה להבין ולהתרגל אל המצב החדש שלה. שמונת פרקי הסדרה מלווים את קייט כשהיא חווה לראשונה את החיים במגדר המתאים לה – זה שתמיד הרגישה שייכת אליו, ויבחנו את משמעות התהליך שלה בעיני האנשים הקרובים אליה, את השפעתו על מערכות היחסים שלה, ואת האתגרים החדשים שיעמדו בפניה.

ב-!E ב-16:45, סטיוארט והמילטון.
סדרת ריאליטי העוקבת אחר נצר למשפחות סטיוארט והמילטון, מעיין "משפחת בריידי" גרסת המציאות. בלאגן, צחוקים, כיף והמון אהבה, במשפחה כזו שיכולה להיווצר רק בהוליווד. הסדרה סובבת סביב משפחתו (המעט מורכבת) של המוזיקאי האגדי רוד סטיוארט גרושתו, דוגמנית העבר אלאנה סטיוארט, הגרוש שלה, השחקן ג'ורג' המילטון ("זורו", "הסנדק 3", "שושלת"), וילדיהם: קימבלי סטיוארט, אשלי המילטון, שון סטיוארט ואחיהם למחצה, ג'ורג' המילטון ג'וניור.

סרטים

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, המטרה: הבית הלבן.
מותחן פעולה מהיר עתיר אדרנלין שזכה להצלחה לא מבוטלת בקופות. מייק באנינג (ג'רארד באטלר) היה שומר הראש הצמוד של נשיא ארה"ב (אהרון אקהרט) מטעם השירות החשאי. הוא גם יצר איתו קשרי ידידות קרובים, אך סולק מתפקידו בעקבות טעות אנוש. לאחר שנים הוא נקרא לבית הנשיא, בעקבות מתקפת טרוריסטים מרתיעה מצפון קוריאה. במהלך המתקפה מחוסל המשמר הנשיאותי והנשיא עצמו נלקח כבן ערובה. בתנאי קיצון, באנינג מקבל הזדמנות להוכיח את המקצוענות ללא חת שלו. ביים אנטואן פקואה ("יום אימונים מסוכן").

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, הרץ במבוך.
אחרי ניסיונות רבים לשחזר את הצלחת "דמדומים" ו"משחקי הרעב", הצליח "הרץ במבוך" גם לקבל את שבחי המבקרים וגם לזכות בהכנסות גדולות בארה"ב ובעולם, שהובילו לסרט המשך שיוצא כבר בחודשים הקרובים. תומס הצעיר (דילן או'בריאן) מתעורר במין מעלית מבלי שהוא יודע כיצד הגיע לשם. נטול זכרון, הוא נאלץ להילחם על חייו במבוך אימתני לצד קבוצת נערים נוספים, בניסיון למצוא את דרכו החוצה בעולם שבו החוקים אינם ידועים מראש. גם עם הי קונג לי, תומס סנגסטר ("משחקי הכס"), פטרישיה קלארקסון.

ולא לשכוח:
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
שקרניות קטנות 6 בחם 3 ב-18:00.
פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים 2 בערוץ החיים הטובים ב-18:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו