המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 03/06/2015 בקטגוריה ‏כללי

mindyproject_301_22

מינדי, אנשים אמיתיים, להציל את דוד יעקב, קרדיט לרצח, סיילם, האחות ג'קי, מלפפון, בננה, שחורכזה.

שלל מהנכר: Brotherhood, סיטקום בריטי על שני אחים בני עשרים ומשהו שהופכים לאפוטרופוסים של אחיהם הקטן אחרי שאמם מתה. בנוסף עונה שישית וחדשה של שקרניות קטנות, עונה שביעית וחדשה של רופא להשכיר, עונה שלישית וחדשה של הסינדיקט הבריטית, על זוכי הלוטו שחייהם השתנו. וגם America's Got Talent, Inside Amy Schumer, מטבחי הגיהנום, Younger, Finding Carter, Your Family Or Mine, Ballot Monkeys, No Offence, iZombie, פגוש את הקומיקאים.

בכבלים,
בחם VOD החל מהיום, אנשים אמיתיים.
עונה שנייה וחדשה לסדרת המד"ב השבדית.

בחם ועוד ב-19:25, מינדי.
עונה שלישית וחדשה.

בערוץ 8 ב-21:00, קרדיט לרצח.
זוכה פרס הצילום – דוקאביב 2015. מסע בנבכי המחתרת הניאו־נאצית במוסקבה במטרה לאתר את מי שביצעו רצח אכזרי. ב-2007 התפרסם ביו-טיוב סרטון זוועתי המציג רצח כפול שהתרחש ברוסיה. חקירת המשטרה הרוסית נתקלה במבוי סתום. שנתיים לאחר הרצח יוצא במאי הסרט הישראלי ולאדי אנטונביץ' יחד עם חברו המוסקבאי דימה "שוראבי", למסע בלשי נועז בנבכי המחתרת הניו-נאצית המוסקבאית במטרה לאתר את הרוצחים.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, להציל את דוד יעקב.
דוקאביב 2015. סיון שטיבי, במאי הסרט, מעשן כבד מגיל 12, רוצה להיגמל מעישון ביחד עם דוד יעקב, בעצמו מעשן כבד שחייו בסכנה. הוא מחליט לצאת במבצע גמילה משפחתי ולגייס לשם כך את כל המשפחה המעושנת (והמצחיקה עד דמעות) שלו. במקביל למבצע הגמילה, כשבריאותו של דוד יעקב הולכת ומתדרדרת, נחשף סיפור מחלת הנפש וההתאבדות של אביו של סיון, אירוע טראומטי שצף ועולה בימים שבהם הוא עצמו הופך לאב.

ולא לשכוח:
האחות ג'קי 7 בחם ועוד ב-22:00.
סיילם 2 בכן דרמה ב-22:00.
מלפפון + בננה בכן או ב-22:00.
שחורכזה בכן קומדיה ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו