המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/05/2015 בקטגוריה ‏כללי

Party Tricks

בחר בי, פרויקט מסלול, בנקסי עושה את ניו יורק, סינדרום בנטביץ', פרקים אחרונים לעונה של דוקטור הו והחץ, מאהבות, משחקי הכס, הוויקינגים, חמוץ מתוק.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים של The Lizzie Borden Chronicles ובאטל קריק, וגם Veep, עמק הסיליקון, משחקי הכס, American Odyssey, A.D. The Bible Continues, משפחת קרדשיאן, Happyish, האחות ג'קי, פני דרדפול, סיילם, Home Fires.

בכבלים,
בחם 3 ב-20:45, פרויקט מסלול.
עונה 11.

בחם ועוד ב-22:00, בחר בי.
במקור "Party Tricks" – דרמה קומית אוסטרלית מהיוצרים של "אהבה מלידה" ו"הדרך לאהוב", ובכיכובה של אשר קאדי. קייט בלרד היא פוליטיקאית קפדנית, מסורה וחסרת מנוחה, שעומדת בפני הבחירות הראשונות שלה מטעם מפלגת הלייבור. הניצחון של קייט נדמה ודאי, עד שהאופוזיציה מכריזה על מתחרה מפתיע שירוץ נגדה: דיוויד מקלאוד, כוכב טלוויזיה פופולארי וכריזמטי שקייט ניהלה עמו רומן סוער ודיסקרטי לפני שבע שנים. עבור הקהל הרחב קייט ודיוויד הם יריבים שווי כוחות, אבל קייט הפרנואידית חוששת שההיסטוריה המורכבת שלהם היא ספין שממתין להישלף. עד ערב הבחירות מתנהל בין השניים משחק של חתול ועכבר בקמפיין בחירות דרמטי ומתוקשר שמותיר את האוסטרלים במתח שיא. קרב אימתני של חילופי עקיצות, טריקים מלוכלכים וסקנדל סודי עלולים להכריע את התוצאות בערב הגורלי. לצדה של קאדי מככבים רוג'ר קרוסר ("הבטן הרכה", "ראש"), אנגוס סמפסון ("ארץ יצורי הפרא", "הרוע שבפנים 3" ובקרוב בעונה החדשה של "פארגו") ואדם זוואר (יוצר וכוכב הגרסה המקורית של "וילפרד").

בערוץ 8 ב-21:00, סינדרום בנטביץ'.
סיפור קורותיה של משפחה אנגלו-יהודית רבת פעלים הנחשבת לפאר הציונות והיהדות הנאורה, אלא שלעדשת מצלמתו של הבמאי גור בנטביץ' ("הכוכב הכחול"), נצר לאחת משלוחותיה, נחשפת מציאות אלטרנטיבית.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, בנקסי עושה את ניו יורק.
ב-1 באוקטובר 2013, אמן רחוב בריטי מסתורי שנודע בשם בנקסי השיק פרויקט בן חודש בניו יורק, שבו מדי יום ביומו העלה מיצג ייחודי, בכל פעם במיקום שונה שאיש לא ידע עליו. הפרויקט הצית מרדף בן 31 יום אחר המיצג היומי שלו – הן ברשת והן ברחובות ניו-יורק. הסרט, שמתעד את החודש המטורף הזה, משלב תוכן גולשים מיוטיוב ועד אינסטגרם – הן של ציידי המיצגים הניו-יורקרים והן של בנקסי עצמו. עם מיצגים המשתרעים על-פני כל חמשת הרובעים של ניו-יורק סיטי, הכוללים מיקס של גרפיטי, פסלים, וידאו ואמנות מיצג, נגע בנקסי במגוון נושאים בוערים כמו שכר עובדי תעשיית המזון המהיר, התאכזרות לבעלי-חיים ותעשיית הבשר, חללי מלחמה בעיראק והצביעות של עולם האמנות המודרני. היחסים בין בנקסי המסתורי והמפתיע לבין הציבור שרדף אחר עבודותיו, מתועדים באופן מרתק בסרט הזה.

ולא לשכוח:
מאהבות 2 בכן דרמה ב-22:00.
משחקי הכס 5 בכן או ב-22:00.
פרק אחרון לעונה של דוקטור הו 8 בכן פעולה ב-22:00.
פרק אחרון לעונה של החץ 3 בכן פעולה ב-22:45.
חמוץ מתוק בכן קומדיה ב-23:00.
הוויקינגים 3 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו