המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/04/2015 בקטגוריה ‏כללי

Picture shows: Moray (EMUN ELLIOTT) and Denise (JOANNA VANDERHAM)

גן עדן לנשים, קשר דם, הילדות של תעשיית הסקס, ילד בכל מחיר, פרק אחרון לגמרי של קוגר טאון, שנות השמונים, איפה אתה חי, גומורה, סירנות, משפחת סימפסון, הזמנים הכי טובים, גרייס הלביג, הסוכנת קרטר, פשע אמריקאי, עד עצם היום הזה, The Following, הכל שפיט, נאשוויל, הוחלפו בלידתן, מרק הוליוודי.

שלל מהנכר: עונה שביעית וחדשה בת ארבעה פרקים ל-Inspector George Gently של ה-BBC, וגם מקום טוב באמצע, הגולדברגים, משפחה מודרנית, שחורכזה (Black-ish), נאשוויל, הישרדות, CSI: Cyber, Chicago P.D, ממלכה (Reign), החץ, על טבעי, Big Time In Hollywood FL, The Delivery Man, Newzoids, You Me & Them.

בערוץ 1 ב-21:05, איפה אתה חי.
רק שלושה פרקים שודרו עד כה מהקומדיה המפתיעה לטובה הזו ואז נחסמו לטובת חגים וימי זיכרון, כי כמובן משבצי הערוץ הראשון לא ידעו שאלה אמורים להגיע. אז עכשיו הם מתחילים שוב מהפרק הראשון והלאה כדי ליצור רצף סביר יותר (שבכל זאת יופרע על ידי חצי גמר האירוויזיון בעוד שבועיים). מכל מקום, מומלץ, זאת הביקורת שלי.

בערוץ 1 ב-22:20, גן עדן לנשים.
עונה שנייה וחדשה לדרמה הבריטית המצליחה (במקור "The Paradise") על פי ספרו של אמיל זולא, סיפור סינדרלה של נערה צעירה הנשבית בקסמיו המשכרים של העולם המודרני, על רקע הפאר הוויקטוריאני של הכולבו הראשון בבריטניה.

בערוץ 2 ב-21:00, ילד בכל מחיר.
הסרט מביא את סיפורה של תעשיית הפריון בישראל דרך סיפורם של זוגות ונשים שנמצאים במסע הלא פשוט להביא ילד לעולם ונאלצים להתמודד עם עלויות כלכליות, פיזיות ונפשיות בדרך בעולם רווי אינטרסים שבו לא תמיד השיקול הרפואי הוא המכריע.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, הילדות של תעשיית הסקס.
שתי אחיות צעירות מהפיליפינים עוזרות לקציני משטרה אוסטרליים לשעבר להציל ילדות מסקס-ברים. למעלה מ-800,000 נשים וילדים עובדים בתעשיית הסקס בפיליפינים. השחיתות המשטרתית גורמת לאכיפת החוק בעניין להיות לא אפקטיבית. מישל בת ה-16 ומאריסול בת ה-19 סבלו כשהיו ילדות קטנות מניצול מיני של גברים זרים ועבדו בברים של סקס. עכשיו, תוך סיכון אמיתי לביטחונן, הן מתכננות עם שוטרים פדראליים אוסטרליים לשעבר מבצע עוקץ כדי להביא את האשמים לדין.

בכן או ב-22:00, קשר דם.
שידור ליניארי לדרמת המתח החדשה של נטפליקס ומהיוצרים שמאחורי "Damages", על משפחה קרובה שסודותיה עומדים להיחשף בעקבות חזרתו לחייהם של האח שנחשב לכבשה השחורה, בכיכובם של זוכה האמי קייל צ'נדלר ("אורות ליל שישי") בתפקיד הראשי, זוכת האוסקר סיסי ספייסק, סאם שפרד, לינדה קרדליני ועוד. משפחת רייבורן היא משפחה אמידה באזור הקיז בפלורידה הנחשבת לאחת מעמודי התווך בקהילה. בראשה עומדים אב המשפחה רוברט (השחקן והמחזאי זוכה הפוליצר, סם שפרד) והאם סאלי (זוכת האוסקר סיסי ספייסק בתפקיד טלוויזיוני ראשון), אשר חוגגים 45 שנים למלון המשפחתי בקרב חברים טובים ומשפחה בסופ"ש שיתברר כגורלי. חזרתו של הבן הסורר דני (בן מנדלסון האוסטרלי) מעוררת סודות מהעבר ואת זעמם של הילדים האחרים – הבן האהוב והמוצלח ג'ון (קייל צ'נדלר), האח הצעיר וחמום המוח קווין (שחקן התאטרון נורברט ליאו באטס, הכוכב המקורי של Wicked) והאחות השקולה מג (לינדה קרדליני). דני מאיים לחשוף את הסוד האפל של המשפחה ולבייש אותם והתנהגותו דוחפת את האחים לקצה גבול הנאמנות המשפחתית. גם קלואי סביני כאן. זו הביקורת שלי.

ולא לשכוח:
הזמנים הכי טובים 2 בחם ועוד ב-20:15.
נאשוויל 3 בחם 3 ב-20:45.
פשע אמריקאי בחם ועוד ב-21:15.
הוחלפו בלידתן 5 בכן דרמה ב-21:15.
הכל שפיט בערוץ 1 ב-21:50.
עד עצם היום הזה 4 בכן דרמה ב-22:00.
סוכני שילד 2 בכן פעולה ב-22:00.
פרק אחרון לגמרי של קוגר טאון 6 בכן דרמה ב-22:00.
גרייס הלביג: סוג של לייט נייט ב-!E ב-22:15.
שנות השמונים 2 בערוץ 2 ב-22:30.
מרק הוליוודי ב-E! ב-22:40.
זירת הפשע ניו יורק 9 בערוץ 1 ב-22:45.
הסוכנת קרטר בכן פעולה ב-22:45.
The Following 3 בכן או ב-22:50.
משפחת סימפסון 24 בערוץ 1 ב-0:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו