המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/04/2015 בקטגוריה ‏כללי

Sleeper_Cell_S2_007

סיפור שמתחיל בפוסט, תא רדום, משחקי הכס, מד מן, הוויקינגים, משפחת סימפסון, חמוץ מתוק, דוקטור הו, סקנדל, החץ, האנטומיה של גריי, האישה הטובה, חוק וסדר מדור מיוחד.

שלל מהנכר: Happyish, דרמה קומית חדשה של שואוטיים בכיכובו של סטיב קוגן, על גבר בשנות הארבעים לחייו שמנסה למתג את עצמו מחדש אחרי שבעבודתו שוכרים מנהלי קריאייטיב צעירים. פרקים אחרונים לעונה של ורה ו-Poldark, וגם מד מן, משחקי הכס, Veep, עמק הסיליקון, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, עד עצם היום הזה, Secrets and Lies, נקמה, Madam Secretary, האישה הטובה, באטל קריק, American Odyssey, A.D. The Bible Continues, משפחת סימפסון, Bob's Burgers, The Last Man on Earth, איש משפחה, Brooklyn Nine-Nine, האחות ג'קי, משפחת קרדשיאן, The Royals, מי אתה חושב שאתה, הפעם עם מליסה את'רידג', סיילם,Tatau, The Lizzie Borden Chronicles.

ב-CBS דרמה ב-23:40, תא רדום.
דרמת אקשן של שואוטיים ששרדה שתי עונות בין 2005 ל-2006. סוכן סמוי אמריקני ממוצא מוסלמי, בשם דרווין אל-סוועד, נשלח לחדור אל תוך תא רדום של טרוריסטים מוסלמים אשר מתכננים לבצע פיגוע בלוס אנג'לס. ביחד עם סיפורו של דרווין, הסדרה מציגה את הדינאמיקה והצביעות בין חברי התא אשר מציגים את עצמם כמוסלמים לכאורה, אך לא דבקים באורח החיים המוסלמי כלל. שידור יומי (ב'-ו').

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, סיפור שמתחיל בפוסט.
סדרה חדשה העוסקת בקשר ובדיאלוג בין עולם הרשת והעולם האמיתי. כל פרק הוא מסע ייחודי שראשיתו ברשת החברתית, בתהליך אקטיבי של תגובות, המתפתח בעולם החיצוני לדרמות אנושיות. יוצרים: עמי גלאם ועמליה מרגולין. פרק 1: תמונה דור שלוש. סרט מסע בלשי. מירוץ נגד הזמן של דור הפייסבוק, דור שני ושלישי לשואה, אחר סיפורי הניצולים שהולכים ונעלמים. זהו ניסיון של הרגע האחרון להציל ולגלות את הפנים האמיתיות המסתתרות מאחורי הצילום המטושטש באמצעות הרשת החברתית בארץ ובעולם. מסע שראשיתו בסטטוס שעולה יום אחד לרשת ומעורר פרשה עלומה שהתרחשה בבורשצ'וב, עיירה בפולין, בשנות המלחמה. אך פרסום הפרטים והתמונה של כשמונים יהודים ששרדו אחרי המלחמה הוא רק המפתח שבעקבותיו יפרשו פרשות חיים, יחשפו תמונות נוספות, יתגלו פרטים, ייפתחו ארגזים ששכבו חתומים שנים בבוידעמים בארץ ובעולם.

ולא לשכוח:
סקנדל 4 בחם 3 ב-20:45.
האנטומיה של גריי 11 בכן דרמה ב-21:15.
מד מן 7 בחם ועוד ב-22:00.
משחקי הכס 5 בכן או ב-22:00.
דוקטור הו 8 בכן פעולה ב-22:00.
האישה הטובה 6 בכן דרמה ב-22:00.
החץ 3 בכן פעולה ב-22:45.
חוק וסדר מדור מיוחד 14 בערוץ 1 ב-23:00.
חמוץ מתוק בכן קומדיה ב-23:00.
הוויקינגים 3 בכן או ב-23:00.
משפחת סימפסון 24 בערוץ 1 ב-0:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו