המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/01/2015 בקטגוריה ‏כללי

קוגר טאון, הוחלפו בלידתן, סרט אפס, סטנד אפ קאט וויליאמס, פרקים אחרונים לעונה של בתולות והטופ מודל הבאה, מקום בצמרת, זירת הפשע ניו יורק, הסודות של דה וינצ'י, יומני הערפד, פשעים חמורים, גרים, תא גורדין, משפחה טובה, המערכת, SNL, מרק הוליוודי.

שלל מהנכר: עונה שלישית וחדשה של האמריקנים המצוינת (בשבת גם בכן או), עונה 17 בת ארבעה פרקים לרציחות במידסומר, המשך העונה הרביעית של חליפות, Wolf Hall, Up the Women, Young Drunk Punk, ברוד סיטי, עובדים מצטיינים, פילדלפיה זורחת. Man Seeking Woman, Hindsight, Wahlburgers, Donnie Loves Jenny, המנטליסט, Stalker, מחשבות פליליות, אמריקן איידול, אימפריה, החץ, The 100, טיפול אונליין (Web Terapy), דאק דיינסטי, ממלכה (Reign), טופ שף, שוות בקליבלנד, The Exes.

בכבלים,
בקומדי סנטרל חם ב-21:10, סרט אפס.
קומדיה סאטירית באורך מלא מאת אור פז ותום טרגר (שוגר זאזא), המתרכזת סביב ישראלי קולני ומעצבן שמרמה את ערוץ "קומדי סנטרל" להעניק לו תקציב לסרט רק כדי שיוכל להתקרב למלצרית בה הוא מאוהב. העניינים מסתבכים כשהסרט הופך מסתם תירוץ לאובססיה אגומניאקית והורס את החיים שלו ושכל כל הסובבים אותו. הסרט מבוסס על דמותו של "אפס" וסדרת המערכונים שלה, אשר גרפו מאות אלפי צפיות ביו טיוב.

בלוויין,
בכן דרמה ב-21:15, הוחלפו בלידתן.
עונה חמישית וחדשה.

בכן או ב-22:00, קאט ויליאמס: ספיישל סטנד אפ.
הקומיקאי האמריקני יוצא במופע סטנד אפ חדש, שבוים על ידי ספייק לי והוקלט עבור HBO בפני קהל חי בקליפורניה. ויליאמס עולה לבמה ונותן שעה של סטנד אפ מופרע ומצחיק העוסק בנושאים כמו כוח המשיכה של בתי מרקחת לממכר מריחואנה, דרכה של אמריקה להתמודד עם טרגדיות, איך נפתרים מגזענות ב-2014, השאיפות וההשראה שלו, תוכנית הטלוויזיה האהובה עליו, הומופוביה ושחקני הספורט הראשונים שיצאו מהארון, טכניקות אגרסיביות של המשטרה, איך זה להישלח למוסד לחולי נפש, רופאים, הבעיה עם פרסומות לתרופות, החיובי והשלילי שבלהיות רווק מול להיות בזוגיות ועוד.

בכן דרמה ב-22:00, קוגר טאון.
עונה שישית, חדשה ואחרונה לחבורת השתיינים.

בכן תעו ב-22:00, הכלבה שלי מתחתנת.
הם מוכנסים לעגלות ילדים, מנגנים בפסנתר עם ציפורניים עשויות. חברו הטוב ביותר של האדם הפך לחבר-נפש, לתחליף ילדים, לגלגול של בן-זוג שעזב, וכמובן – לאקססורי אופנתי אולטימטיבי. בעוד שיש הנוהגים לפטור את בעלי הכלבים הללו כאקסצנטרים-אובססיביים ו/או כחסרי-התאמה חברתית, הסרט נכנס אל מעבר לסטראוטיפ של תת-התרבות הזו: אנו פוגשים כמה מבעלי-הכלבים הססגוניים ביותר בצפון אמריקה, אנשים מכל הסוגים שעורכים חתונות נוצצות לכלבים, משתתפים בשיעורי 'דוגה' (יוגה לכלבים), רוקדים עם כלביהם, או שוכרים מדיומים שיתקשרו עם כלבים שנפטרו. בין שלל הדמויות בסרט – מאמא הוק, שמצהירה שכלבתה פרינסס "אינה משקרת, אינה גונבת ולא תוקעת לאנשים סכין בגב"; דארסי, שעורך לכלבו אלביס בר-מצווה; או וונדה, שאינה מצליחה להתאושש ממותו של כלבה באטלר מסרטן. למרות השיפוטיות והדאגה של קרובי-משפחה וחברים, הכלבים הופכים למרכז החיים של האנשים הללו.

ולא לשכוח:
פרק חדש של SNL ב-VOD של כן. הפעם עם קווין הארט, שהיה מוצלח מאוד.
יומני הערפד 6 בחם 3 ב-18:40.
גרים 3 באזור חם ב-19:45.
מקום בצמרת בערוץ 1 ב-21:00.
המערכת 2 בערוץ 2 ב-21:00.
הטופ מודל הבאה 17 בחם 3 ב-21:30.
משפחה טובה בערוץ 1 ב-21:50.
קוגר טאון 6 בכן פעולה ב-22:00.
סוכני שילד 2 בכן פעולה ב-22:00.
פשעים חמורים 3 בכן פעולה ב-22:00.
בתולות בחם 3 ב–22:15.
מרק הוליוודי ב-E! ב-22:40.
זירת הפשע ניו יורק 9 בערוץ 1 ב-22:45.
תא גורדין 2 בכן פעולה ב-22:45.
הסודות של דה וינצ'י 2 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו