המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/01/2015 בקטגוריה ‏כללי

מליפיסנט, קובה אהובתי, זעם הטיטאנים, מהלך גורלי, בגידה כפולה, שקרניות קטנות, חידושי העולם העתיק, הכל הולך, כך היה, זאב צעיר. שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של הורים במשרה מלאה. השונדות חוזרות – האנטומיה של גריי, המדריך לרוצח וסקנדל. וגם David Attenborough's Paradise Birds, סדרת טבע חדשה של אטנבורו, הפעם על ציפורי גן עדן בג'ונגלים של ניו גינאה. שלוש הסדרות של ראסל טי דיוויס – Cucumber, Banana ו-Tofu – פורטלנדיה, ארצ'ר, Lucas Bros Moving Company, Never Mind the Buzzcocks, המפץ הגדול, ממי, שני גברים וחצי, The McCarthys, אלמנטרי, Backstrom, אמריקן איידול, יומני הערפד, Crims, Death in Paradise, The Book Of Negroes, פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים, הרפתקאות פין וג'ייק (Adventure Time).

סרטים

בערוץ 1 ב-22:00, בגידה כפולה.
מותחן ריגול של סטיבן סודרברג ("אושן 11", "טראפיק") ובכיכובו של קאסט עתיר כוכבים, ביניהם מייקל דגלאס ויואן מקגרגור. מלורי קיין (ג'ינה קראנו) היא סוכנת חשאית של ה-CIA שנשלחת לבצע משימות "מלוכלכות" שהממשל לא יכול לאשר ושראשי המדינה מעדיפים שלא לדעת עליהן. לאחר שהיא משחררת בן ערובה בברצלונה, מלורי ישר נשלחת למשימה נוספת בדבלין. כשהמשימה מסתבכת, מלורי מבינה כי נפלה קורבן לבגידה כפולה. כעת היא נאלצת להשתמש בכל המיומנויות והטריקים שביכולתה כדי לחזור לארצות הברית, להגן על משפחתה ולנקום באלו שבגדו בה. גם עם צ'אנינג טייטום, אנטוניו בנדרס, מייקל פאסבנדר וביל פקסטון.

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, קובה אהובתי.
קומדיה רומנטית עם ניק פרוסט ("מת על המתים"), ראשידה ג'ונס ("מחלקת גנים ונוף"), כריס או'דווד ("מסיבת רווקות"). בתור נער התאהב ברוס בריקודי הסלסה והחל להופיע כרקדן ואף לזכות בתחרויות ריקוד, אך ההצקות הבלתי פוסקות מהבריונים והחברים סביבו גרמה לו לוותר על החלום. עשרים שנה לאחר שתלה את נעלי הריקוד, הבוסית החדשה והיפהפיה שלו מציתה מחדש את הלהט לכבוש את הרחבה לשחרר את חיית הריקודים שבו.

בכן 2 ב-22:00, זעם הטיטאנים.
אקשן עתיר אפקטים, מפלצות והרפתקאות. לאחר שהציל את העולם ופייס בין האלים ובני האדם בסרט "התנגשות הטיטאנים", פורש פרסאוס, בנו של האל זאוס, לחיי אבהות ודיג בכפר קטן. אבל מזימה מרושעת נוספת של הדס גורמת לו לחזור בעל כורחו לתפקיד הגיבור, לחבור אל אנדרומדה הלוחמת היפה ואל בנו של אל הים, ולצאת לעצור את האל הרשע ולהציל את זאוס. עם סם וורת'ינגטון ("אוואטר"), רוזמונד פייק ("נעלמת"), ליאם ניסן, רייף פיינס, ביל ניי.

בכן 4 ב-22:00, מהלך גורלי.
מותחן פשע בכיכובם של פורסט וויטאקר, מייקל צ'יקליס ("המגן"), ריי ליוטה. שלושה גברים חמושים שודדים דיינר השייך למאפייה. המטרה מעבר לכסף היא להניח יד על כונן סודי המכיל הוכחות לקשרים פליליים ושחיתויות בין המאפייה למשטרה. כשהשוד מסתבך נתקעים השודדים בפנים עם בני ערובה, ומבחוץ מאפיונרים ושוטרים מושחתים יעשו הכל כדי לתפוס אותם ולמנוע מהמידע המפליל להגיע לידיים הלא נכונות.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, מליפיסנט.
הלהיט בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי, גרסה מעודכנת נוסח המאה ה-21 לאגדת היפהפייה הנרדמת. פנטזיה על אודות מליפיסנט, המובילה את יצורי הביצות למאבק במלך הנרי ובלוחמיו שפלשו ליער השלו והקסום שלהם. כשצעיר בשם סטפן (שארלטו קופלי) גודע את כנפיה, המלך הנרי נותן לו כתשורה את בתו לאישה. השניים מביאים לעולם את אורורה (אלה פאנינג), הנסיכה שאינה מודעת לסכנה המרחפת מעליה. גם עם סם ריילי, אימלדה סטונטון, ג'ונו טמפל.

ולא לשכוח:
שני פרקים ברצף של זאב צעיר 3 בחם 3 ב-16:30.
שקרניות קטנות 5 בחם 3 ב-17:55.
כך היה בערוץ 1 ב-18:00.
חידושי העולם העתיק בערוץ ההיסטוריה ב-18:05.
הכל הולך בערוץ 2 ב-21:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו