המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/11/2014 בקטגוריה ‏כללי

בוליווד, דור כדור הארץ, פרקים אחרונים של אוליב קיטרידג', הירושה, שמש שקרנית ורופא להשכיר, פרק אחרון לחצי עונה של המתים המהלכים, וגם תחיית המתים, יצאת צדיק, מועדון לילה, בייבי בום, מבוקש, הרשימה השחורה, גדולה מהחיים, הקול. שלל מהנכר: Grumpy Cat's Worst Christmas Ever, הסרט בדיבובה של אוברי פלאזה, וגם אטלנטיס, ג'ונתן רוס, אקס פקטור.

בלוויין,
בכן קומדיה ב-20:30, בוליווד.
סדרה חדשה נוספת מעדות "זרקנו סלבס ישראליים בחו"ל כדי לצחוק עליהם ועל הנוכרים", או כלשון הקומוניקט: סדרת דוקו-ריאליטי חדשה לכל המשפחה. מסעם המרגש והמשעשע של שבעה מפורסמים ישראלים שמחפשים את ההכרה על מגרש המשחקים הגדול בעולם – מגרש שבו החוקים הם שונים, המנהגים קצת אחרים אבל הכוכבים הם אותם כוכבים. איציק כהן, גלית גיאת, קארין כהן, עידו יניב, ניסים גרמה, מעין רפאלי ובת-אל מוסאווי ("המירוץ למיליון") יוצאים לנסות את מזלם בבוליווד. הם יבלו ויעבדו חודש ימים בעיר הסרטים השוקקת, כדי לקבל את הזדמנות לתפקיד שיפתח להם את הדלתות לשוק הבידור הגדול ביותר בעולם. לשם כך יוזמנו לאקדמיה מיוחדת שתערך כחודש ימים, בה הם יוכשרו להשתלב ולככב בתעשייה המקומית. הם יגורו בדירת שחקנים מצוידת, ומשם ישתלבו מדי יום בלימודים ויישלחו לאודישנים. במהלך התקופה, המפורסמים יאומנו על ידי מיטב המומחים בתחומים הבאים: משחק, ריקוד, שירה, לימוד השפה ההודית, ואמנויות לחימה כחלק מתפקידי אקשן בסרטים. את התהליך ילווה סוכן שחקנים מהתעשייה המקומית שמכיר את רזי העיר וידחוף אותם אל ההצלחה – תפקיד בסרט בוליוודי. בנוסף, הם ילמדו את המנהגים המקומיים על מנת לשפר את יכולות המשחק שלהם: בישול, רוחניות, היכרות עם הודו ועוד.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:10, דור כדור הארץ.
ממרחק, כדור הארץ נראה בדיוק כמו שנראה לפני מיליוני שנים. אך מבט מקרוב חושף סיפור דרמטי – זהו סיפורו של העולם אותו יצרנו במו ידינו. כבר חפרנו לעומק כדור הארץ, יצרנו עולמות תת קרקעיים שיכולים לשלוט על כוחות הטבע. הבנייה מהירה יותר מאי פעם וכל הנופים משתנים ללא הרף. באמצעות שימוש בטכניקות חזותיות חדשניות, הסרט מציג את כושר ההמצאה שהזניק אותנו לעידן חדש. תמונות לוויין ברזולוציה גבוהה מספקות מבט חדשני על העולם ומצלמות-זמן מיוחדות מאפשרות מעקב אחר ההתקדמות של חלק מפרויקטי הבנייה הגדולים שנבנים בימים אלה. הסדרה עוקבת אחר הסיפור העשייה האנושית, האנשים שמצליחים כל פעם מחדש לעשות את הבלתי אפשרי והאנשים שחייהם השתנו יחד עם העולם המשתנה סביבם. שלושה פרקים בשידור יומי.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, ינטל.
סרטים שחייבים לראות. סרטה של ברברה סטרייסנד על פי סיפורו של יצחק בשביס זינגר, "ינטל בחור ישיבה", היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר וזכה על הפסקול הטוב ביותר; הסרט זכה בפרסי הסרט והבימוי בגלובוס הזהב, ובכך הפכה סטרייסנד לאישה הראשונה שזכתה בפרס היוקרתי; השיר "Papa, Can You Hear Me?" מתוך פסקול הסרט הפך לאחד משיריה האהובים ביותר של סטרייסנד.

ולא לשכוח:
יצאת צדיק בערוץ 2 ב-21:00.
בייבי בום בערוץ 10 ב-21:00.
רופא להשכיר 6 בכן דרמה ב-21:15.
גדולה מהחיים 5 בחם 3 ב-21:30.
מועדון לילה בערוץ 2 ב-21:45.
הרשימה השחורה 2 בכן פעולה ב-22:00.
תחיית המתים בכן דרמה ב-22:00.
פרק אחרון של אוליב קיטרידג' בכן או ב-22:00.
פרק אחרון של שמש שקרנית בחם 3 ב-22:15.
מחלקת גנים ונוף 6 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
מבוקש 4 בכן פעולה ב-22:45.
זירת הפשע מיאמי 10 בערוץ 1 ב-22:45.
פרק אחרון של הירושה בכן או ב-22:55.
הומלנד 4 בכן או ב-5:00.
פרק אחרון לחצי עונה של המתים המהלכים 5 בכן או ב-6:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו