המתים המהלכים 5.02: זרים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/10/2014 בקטגוריה ‏כללי

מה חשבתם על "המתים המהלכים" עונה 5 פרק 2?

The Walking Dead - 05x02 - Strangers

 • Ron

  אני שמח שגבריאל הצטרף לסדרה אבל אני מקווה שיהיה הסבר הגיוני לאיך הוא שרד כל כך הרבה זמן, אולי הוא קשור לאנשים שמחזיקים בבת'? אם כבר בת', אני לא מבין למה אנחנו לא רואים את מגי מתאבלת (או שזה היה בעונה הקודמת ואני לא זוכר?)

  ספויילרים לקומיקס לגבי דברים שקרו כבר בפרק:
  במקום בוב (שהיה בקומיקס גבר לבן, אלכוהוליסט ורופא מוודברי) בקומיקס דייל מצא את עצמו אצל הציידים.
  כנראה הסיפור של גבריאל יהיה כמו בקומיקס אבל אני כמעט בטוח שהם יוסיפו עוד לזה. בקומיקס לא אומרים לנו אם הוא באמת שרד שנה שלמה (אני חושב שזו הייתה שנה) בכנסייה שלו. בסדרה עברו כמה שנים כבר כך שקשה להאמין שהוא היה בכנסייה כל הזמן הזה ואני מקווה שנקבל תשובות.

  ספויילרים לקומיקס ולעתיד של הסדרה:
  אני לא בטוח אם זה הולך לקרות (כנראה שלא) אבל בקומיקס מגי ניסתה להתאבד אחרי שהיא איבדה את אבא שלה ואחיה (בת' לא נמצאת בקומיקס, במקומה למגי יש אח). אני אהבתי את הקטע הזה בקומיקס אבל בגלל שמגי של הקומיקס ומגי של הסדרה שונות אז אני בספק שזה יכנס לסדרה.
  מישון אמרה שהיא לא מתגעגעת לחרב שלה וזה קשור למשהו שקורה בקומיקס בשלב יותר מאוחר, מישון אומרת שהיא שונאת את החרב הזו ונמאס לה להילחם וזה משהו שאני אוהב אצל מישון. בקומיקס היא וויתרה על החרב שלה בשביל להיכנס לכלא ולהצטרף לחבורה. לדעתי זה הופך את מישון להרבה יותר מעניינת. חוץ מזה, אני שמח שלא שכחו את החברות שלה ושל אנדריאה. בקומיקס הן לא כל כך קרובות וחבל.

 • Michael Ginzburg

  שמחתי לראות איך קארל התעשת במהרה והבין שגבריאל לא יכול להנות מהספק, אף אחד לא יכול. בכלל, זה היה קצת מוזר לנוכח העבודה שדמותו של קארל התפתחה והתפכחה בעונה הקודמת, לא חשבתי שהוא מייד יהיה הראשון לומר שצריך להציל את מי שזועק לעזרה ולבטוח בו ללא עוררין. לא מתאים לו. כאמור,
  ברגע שהוא גילה שיש שריטות וכתובת מחשידה מאחורי הכנסייה הוא חזר לחשוב כאחרון השורדים.

  גם אני לא מבין למה לעזאזל מגי לא מתאבלת או מציינת את בת', נדמה כי דריל הוא היחיד שאכפת לו ממנה והפלא ופלא המכונית בה היא נחטפה צצה לה שוב. אני משער כי הכומר לא היה לבדו בכנסייה,
  אולי מי שחטף את בת' הוא כומר נוסף, אלים ודומיננטי וגבריאל פשוט עושה כדבריו.

  רגל קרושה, מישהו?

  מסכן בוב 🙁 אני בכלל חשבתי לתומי שההתמקדות הקלה על בוב הייתה כי הוא ננשך מתחת למים ומסתיר זאת מהשאר.

  אני לא רואה שום איום ממשי מצד חבורת הקניבלים, הם רק מפריעים ולהתגבר עליהם יהיה פיס אוף קייק.
  או שמא פיס אוף מיט?

  • Ron

   אני בטוח שההתמקדות עליו הייתה בגלל שהוא ננשך הרי אין לו סיבה לצאת סתם לבחוץ לבכות (ואולי גם לנטוש אותם?)

 • Saturn

  אפשר אולי עונה אחת שהיריב המרכזי בה הוא לא חבורת פסיכופטים? נמאס כבר. כל אחת יותר מופרעת מהשנייה. תגוונו. יש מקום לקונפליקטים מרכזיים שאינם מסתכמים בכך שכל חבורה אחרת שאתה פוגש רוצה להרוג אותך על המקום.

  וקארל הצליח לעצבן על ההתחלה כאשר בהתקלות בה מצילים את גבריאל הוא יורה בריבולבר למרות שמדובר בזומבים עם גבם אליהם ואפשר להפטר מהם בקלות עם מקל לראש. גם בזבז כדור וגם עושה רעש שיכול היה ומזמין זומבים אחרים בסביבה או מודיעה לחבורות הפסיכופטים שתרות את כל היקום הזה על המצאות אנשים שאפשר להרוג.

  ומתי כבר החבורה ילמדו להשתמש ברעש כדי לפתות זומבים? תציידו בכל מיני שעונים או איבזרים שאפשר לכוונן אותם להרעיש אחרי שזורקים אותם ככלי להסיח את הדעת של הזומבים.

  • Michael Ginzburg

   או להכין בורות מלכודת גדולים אליהם יפלו הזומבים ואז לשרוף אותם או משהו, במקום כל הזמן להוציא אנרגיות יקרות ולהילחם בהם. גם אני מופתע איך הם טרם התייעלו ומצאו דרכים אחרות.

 • Limor de Paz

  אם בוב באמת ננשך (והגיוני שכן כי אחרת למה הואמ יצא לבכות בחוץ), זה צריך להיות מעניין לגבי מה קורה למי שאוכל אותו…

© עידו ישעיהו