הומלנד 4.04: ברזל באש

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/10/2014 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

מה חשבתם על "הומלנד" עונה 4 פרק 4?

Homeland - 04x04 - Iron In The Fire

תגיות:
 • סתם אחד

  ספויילר
  (למרות שלא נראה שזה מעניין מישהו)

  קרי, קרי, מה נסגר איתך?פיתוי נלוז כחלק מהעבודה? בדידות וכמיהה לקשר שיצאו משליטה?
  תעתוע תסריטאי לטעת בנו ספקות לגבי שיקול דעתה?

  מצד שני הסדרה מנסה לחזור לפסים המוכרים, מתח בשילוב מסתורין ותעלומה מרובת רבדים- מודיעין פקיסטני, ארכי טרוריסט עם קשרים בממשל- וכמובן הזווית של בן זוגה של השגרירה (שהיה צריך ללכת בעקבות אביו ולהישאר פרסומאי בניו יורק).

  נמשיך לעקוב!

  • may

   ספויילר

   אולי יש לה משהו עם סוכנים כפולים…?

   בהחלט קטע לא משהו, ושיקול דעתה של קרי התעופף מן הבניין לפני 2 עונות לערך, לא? אנחנו לא אמורים להיות מופתעים.

   בכל אופן הסדרה כרגע על תקן- לא מדהימה אך לא מזעזעת במופרכותה ,אז אני צופה על תקן- אולי יהיו התפתחויות מעניינות ולמה לא.

  • meiravre

   לול על אבא של דאק, כלומר דניס, כלומר אותו אחד.

 • Saturn

  פרק לא רע עד הדקות האחרונות עם סצנת הפיתוי. פשוט לא אמין, צעד מטומטם מהצד של המרגלת ולא עקבי מאיפיון הדמות של איאן.

  הבחור סופר חשדן וזהיר על כל דבר שקורה מהשנייה הראשונה של העונה והפיתוי היה אמור להדליק נורות אדומות אצלו למכביר. אז לא רק האישה הזו מבטלת כל השפעה של סילוקו מהאוניברסיטה על הקבלה שלו לקולג' בלונדון, היא לאחר מכן מפתה אותו מינית. כן, בכלל לא חשוד. עולמו חרב עליו ובגלל זה הוא צריך להיות אפילו יותר זהיר כשמשהו כזה קורה – זה פשוט טוב מדי מכדי שיהיה אמיתי, ואיאן צריך לעלות על זה בקלות לפי איך שתיארו אותו עד כה.

  מה שמוסיף לזה הוא שעכשיו אנחנו יודעים שהוא יודע שהטרוריסט חי. אז יש לו סיבה לחשוב שאולי גם ארגונים אחרים מודעים לכך מה שעושה אותו לעוד יותר מטרה ולכן הוא צריך להטיל אפילו בעוד יותר ספק כל דבר לא שיגרתי שקורה.

  אבל לא, חייבים להלל את קארי מרגלת העל שעבור אדם 'על קוצים' וסופר חשדן בוחרת בטקטיקת הפעולה הכי גרועה שיש שבקלות תשדר לו שמשהו פה מסריח.
  חוץ מזה, איך זה אמור לעצור ממנו לרצות לעזוב את פאקיסטן ולדרוש לראות את המסמכים המזוייפים? קארי הולכת למרוח אותו ימים והוא יתרצה כי הוא שוכב איתה?

  הם היו צריכים לעשות לקחת דרך פעולה אחרת מלכתחילה בלי שום גינונים. פשוט לגשת אליו ולהגיד לו בפנים שהם רוצים לגייס אותו והפרס בסוף יהיה לעזוב את פקיסטן. לא תסכים? אז נגרום לסילוקם מהאוני' גם של בן-דודך וחברה שלך. לא מספיק? אולי 'נדליף' לארגוני טרור ושות' שאתה הייתה מקור המידע שהוביל לתקיפת המל"ט.

© עידו ישעיהו