סאטרדיי נייט לייב 40

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/09/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

גם השנה יוקדש פוסט אחד לעונה שלמה של "SNL" (או יותר במקרה שהדיון יתארך). זוהי השנה הארבעים של התוכנית, מה שבוודאי מבטיח כל מיני הפתעות ואזכורים מהעבר, וגם ספיישל פריים טיים בן שלוש שעות (כולל פרסומות, כלומר קצת יותר משעתיים נטו) ב-15 בפברואר שיכלול את כוכבי התוכנית מכל הזמנים ושאר סלבס. גם בהזדמנות זו אמליץ על ערוץ הווידאו של התוכנית ביוטיוב, שכולל אלפי מערכונים מכל הזמנים ומתעדכן כל הזמן.

מאז שהסתיימה העונה הקודמת נפרדה "SNL" מכמה מהשחקנים שלה: נאסים פדרר תככב בסיטקום "מלייני" בכיכובו של ג'ון מלייני, אחד מכותבי "SNL", וגם החדשים ברוקס ווילן, נואל וולס וג'ון מילהייזר. במקום הארבעה האלה מגיע רק שחקן חדש אחד: סטנדאפיסט בשם פיט דיווידסון, שמהקטעים שלו ביוטיוב מסתמן כממש אחלה. הקריין המיתולוגי של התוכנית, דון פארדו, הלך לעולמו הקיץ בגיל 96. ותיק התוכנית דריל האמונד, שבעבר החליף את פארדו כקריין של "SNL" כאשר היה חולה, ישוב ויעשה זאת באופן קבוע בעונה החדשה. שינוי גדול נוסף: ססילי סטרונג מופרשת מתפקידה בוויקנד אפדייט. במקומה מגיע שחקן חיזוק חדש מ"הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט" – מייקל צ'ה. אל אגף הכותבים מגיע ניק ראד'רפורד, החבר הרביעי ב"גוד נייבורז", ההרכב שממנו נשלפו קייל מוני, בק בנט ומפיק הקטעים דייב מק'קרי אל "SNL". יופי, כי היה לא נעים.

מנחי התוכניות הראשונות לעונה לפי הסדר הם כריס פראט, שרה סילברמן וביל היידר, ובהמשך צפוי גם להגיע ג'ים קארי. מתחילים עם שורת הטריילרים הראשונה לעונה, כריס קאנט, כלומר פראט, חובר אל קייט מקינון המעט-מוגזמת-כאן.

© עידו ישעיהו