אוקטובר 2014 בערוצי הסדרות של חם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/09/2014 בקטגוריה ‏חדשות

Ground Floor

קומה אפס (Ground Floor) החדשה של ביל לורנס, הרומן, נקמה, פלמינג ועוד.

לשון הקומוניקט:

HOT3

הרומן – The Affairסדרה חדשה

הדרמה המדוברת של רשת הכבלים היוקרתית "Showtime", מבית היוצר של "בטיפול" חגי לוי, יומיים בלבד אחרי השידור בארה"ב.

דומיניק ווסט, רות וילסון, מאורה טירני וג'ושוע ג'קסון מובילים את הדרמה המבטיחה "הרומן", שחוקרת את ההשלכות הרגשיות והפסיכולוגיות של רומן מחוץ לנישואים. מאחורי היצירה הנועזת והמסקרנת עומדים לוי ושותפתו לאדפטציה האמריקאית של "בטיפול", שרה טרים.

את הרעיון המקורי לפרויקט המושקע של חברת "CBS" הגה חגי לוי, יוצר דרמת המופת של HOT "בטיפול", סדרת הטלוויזיה הישראלית הראשונה להימכר לשוק האמריקאי. מכירתה של "בטיפול" לרשת "HBO" שנתיים לאחר השקתה, הובילה לזכייתה בשני פרסי "אמי" ובפרס "גלובוס הזהב". עד כה, הופקו ושודרו ברחבי העולם 18 גרסאות של "בטיפול", מה שכנראה הופך אותה לשיאנית עולמית: בארה"ב, קנדה, גרמניה, הולנד, איטליה, ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה, יפן, רוסיה, פולין, רומניה, צ'כיה, הונגריה, סרביה, סלובניה, וקרואטיה. ברוב המדינות הופקו שתיים או שלוש עונות של הסדרה, כשבכולן זכתה לשבחים וגרפה פרסים יוקרתיים.

עם לוי יצרה את הסדרה התסריטאית והמחזאית זוכת הפרסים שרה טרים, מי שכתבה פרקים רבים לגרסה האמריקאית של "בטיפול" וכתבה בין השאר עבור "בית הקלפים". טרים הייתה מועמדת ל"אמי" וזכתה לאורך השנים בשני פרסי גילדת התסריטאים. לצדם הפיקו את "הרומן" ג'פרי ריינר ("אורות ליל שישי") שגם ביים, ואריק אוברמייר ("הסמויה"), שהיה מועמד ל"אמי" וזכה בפרס גילדת התסריטאים.

יותר מהכל, היה זה הליהוק של "הרומן" שעשה כותרות בחודשים האחרונים בתקשורת האמריקאית. את צוות השחקנים מוביל זוכה פרס ה"BAFTA" ופרס הטלוויזיה המלכותית דומיניק ווסט, שכיכב בסדרות המוערכות "הסמויה" ו"השעה" (עליה היה מועמד לפרס "גלובוס הזהב"), ובסרטים "שיקגו", "חיוך של מונה ליזה", "300", "סנטוריון" ו"ג'ון קרטר". את התפקיד הנשי הראשי מגלמת רות וילסון, שהייתה מועמדת לפרסי "גלובוס הזהב" ו"BAFTA" על תפקידיה ב"לות'ר", "ג'יין אייר", "אנה קרנינה" ו"להציל את מר בנקס".

את הקאסט משלימים המועמדת ל"אמי" מאורה טירני, כוכבת "ER" שהשתתפה בסרטים "בייבי מאמא", "אינסומניה", "שקרן שקרן" ו"פחד ראשוני", וג'ושוע ג'קסון, שידוע בזכות תפקידיו הטלוויזיוניים ב"דוסון קריק" ו"פרינג'", ובסרטים "שאטר", "בובי", "הקללה", "משחקי פיתוי" ו"אגדה אורבנית".

"הרומן" היא דרמה אינטנסיבית ומורכבת שחוקרת בצורה ייחודית את תוצאותיו של רומן מחוץ לנישואים. העלילה מסופרת מהפרספקטיבות השונות של הגבר והאישה, כאשר מושם דגש על האופנים השונים בהם כל אחד מהצדדים מספר את הסיפור. הזיכרונות המעומעמים של שניהם מייצרים הטעיות ומתח, כשברקע מהדהדת עלילת מסתורין שהולכת ונחשפת לאורך העונה.

העלילה מתרחשת במונטוק, לונג איילנד. אליסון (וילסון) היא מלצרית צעירה שעובדת בדיינר מקומי, ומנסה לאסוף את השברים של נישואיה לאחר טרגדיה שפקדה אותה. בעלה קול (ג'קסון) מתקשה לשמור על היחסים עם עמה ובמקביל להתמודד עם הקשיים הכלכליים של החווה המשפחתית שלו. הנישואים המתוחים של השניים עולים על שרטון כשאליסון נקלעת לרומן עם נח (ווסט), סופר ומורה מניו יורק, שמבלה את הקיץ בבית הורי אשתו ואם ילדיו הלן (טירני).

בסדרה מככבים דומיניק ווסט, רות וילסון, מאורה טירני, ג'ושוע ג'קסון, ג'וליה גולדני טלס ("באנהדס"), ג'ון דומאן ("הסמויה", "בלו ולנטיין") וג'וש סטמברג ("הורים במשרה מלאה").

החל מה-14.10, ימי שלישי, בשעה 22:15, ב-HOT3 וחינם ב-HOT VOD


נקמה – עונה 4 – Revenge עונה חדשה

אחת מ-20 הדרמות הנצפות בארה"ב חוזרת בעונה חדשה, פחות מ-3 ימים אחרי שידורה בארה"ב.

8.4 מיליון איש צפו בעונתה הקודמת של סדרת המתח המסעירה, מהדרמות המצליחות בארה"ב. כעת, אחרי הפינאלה המטלטל של העונה הקודמת, אמילי וויקטוריה הופכות את ההמפטונס לאזור הקרב הפרטי שלהן, בעונה הרביעית שתושק ב-HOT בצמוד לעלייתה ברשת "ABC".

את "נקמה", דרמת המסתורין של רשת "ABC" וחברת "Disney", מובילות הכוכבות אמילי ואן קאמפ ("אחים ואחיות", "קפטן אמריקה 2") ומדלין סטו ("המוהיקני האחרון", "12 קופים"). 8.4 מיליון איש צפו בעונתה השלישית של הסדרה, שנוצרה על-ידי מייק קלי ("סווינגטאון"), סוניל נאייר ("אוז") והמפיקים של סאגת "דמדומים", ויק גודפרי ומארטי בוון. הסדרה, שכבשה את המשבצת הנחשקת של "עקרות בית נואשות", הייתה מועמדת לפרסי "גלובוס הזהב" ו"People's Choice" והתברגה לרשימת 20 הדרמות המצליחות ביותר בטלוויזיה האמריקאית.

המגזין "טיים" הכתיר את אמילי (ואן קאמפ) וויקטוריה (סטו) לשתיים מהדמויות הנשיות הטובות ביותר על המסך, נובלה גראפית של "נקמה" יצאה לאחרונה לאור תחת הוצאת "Marvel" המפורסמת, ואפילו פורסם כי חלה עלייה במספר התינוקות הנקראים דניאל ואמילי בזכות הסדרה.

בפרק הסיום של העונה הקודמת, שהיה דרמטי במיוחד ועמוס בתפניות, ויקטוריה הביאה למותו של בן זוגה של אמילי, איידן (בארי סלואן, "נח") ומצאה את עצמה מוכנסת בניגוד לרצונה למוסד לחולי נפש, לא לפני שאמילי התוודתה בפניה לגבי זהותה האמיתית, כאמנדה קלארק. ובדיוק כשהיה נדמה שמשימת הנקמה של אמילי הושלמה, הופיע מחדש אביה, דיוויד קלארק (ג'יימס טאפר, "גברים על עצים"), חי ונושם, ואף דקר את קונרד (הנרי קזרני, "משימה בלתי אפשרית").

"זאת הפעם הראשונה שקהל הצופים שלנו יודע משהו שאף אחת מהדמויות לא יודעת", טען יוצר הסדרה סוניל נאייר. "דיוויד שישוב לקהילה לא הולך להיות דיוויד שהאנשים בהמפטונס מכירים, אבל הצופים ראו אותו ויודעים למה הוא מסוגל. ויקטוריה ואמילי יצטרכו לאמוד את כל מה שעשו בשמו של דיוויד במשך 20 שנה, ולהתמודד עם השאלה – 'מי האיש הזה?'. אחרי ששתיהן איבדו את בני הזוג שלהן בדרכים טראגיות, נקמה תהייה חדשה לחלוטין בתפיסה שלה לקראת העונה החדשה".

בפתיחת העונה החדשה, שתאתחל יצירתית את עלילת הסדרה, אמילי מנסה להתחיל מחדש וליצור לעצמה שגרת חיים חיובית. אך הניסיון שלה לשוב להיות אמנדה מביא עמו עימותים עם הסוגיות הלא פתורות שהותירה מאחוריה – בראשן היחסים עם ג'ק (ניק ושלר, "רוזוול"), שרק יהפכו מתוחים יותר עם הופעתו מחדש של דיוויד. ויקטוריה, שכלואה במוסד, מלאה בכעס וטינה, ונשבעת לנקום באמילי על מצבה. לחייה של אמילי ייכנס גם בן (בריאן הליסיי, "מועדון הלקוחות") גבר חדש וכריזמטי, שוטר מקומי וחבר של ג'ק, שנשאב לעולמה ומסתיר בעצמו כמה סודות.

בעונה החדשה ישתתפו בריאן הליסיי, זוכת ה"אמי" יירדלי סמית (מי שמדבבת את ליסה ב"משפחת סימפסון"), נסטור סראנו ("נשק קטלני 2") ואלנה סאטין ("מג'יק סיטי").

"נקמה" עוקבת אחר אמילי ת'ורן, שהשתקעה בעולם האקסקלוסיבי של ההמפטונס, בעקבות עבר משפחתי אפל. שמה האמיתי הוא אמנדה קלארק, ובילדותה אביה נבגד על-ידי חבריו הקרובים לו ביותר, כשהוסגר והורשע בעבירות טרור קטלניות, נידון לחיים במאסר. וכביכול מת בבית הסוהר. 17 שנים לאחר-מכן, היא שבה תחת זהות בדויה עם מטרה אובססיבית ונטולת היסוסים לתקן כמה מהעוולות שנעשו לאביה ולה, בדרך הכי טובה שהיא מכירה – נקמה. בזהירות ובשיטתיות, "אמילי" התקדמה במעלה הסולם החברתי אל עבר האנשים שהרסו את משפחתה, תוך כדי שהיא מענישה אותם אחד אחרי השני, ובבסיסם – המלכה הכוחנית של ההמפטונס – ויקטוריה גרייסון.

לצדן של ואן קאמפ וסטו מככבים בסדרה גבריאל מאן ("זהות כפולה"), ניק ושלר, ג'וש באוומן, כריסטה ב. אלן ("פתאום 30"), קארין ונסה ("פאן אם")וג'יימס טאפר ("גברים על עצים").

החל מה-1.10, ימי רביעי, בשעה 21:30, ב-HOT3 וחינם ב-HOT VOD

אמן הבריחה – The Escape Artist מיני-סדרה חדשה

6 מיליון איש צפו בפרק הבכורה של המיני-סדרה המשובחת, בכיכובו של זוכה ה"אמי" דיוויד טננט ("ברודצ'רץ'", "דוקטור הו") מבית היוצר של "ספוקס" דיוויד וולסטנקרופט. טננט מוביל צוות שחקנים בריטיים מוערכים, בראשם טובי קבל והמועמדת לאוסקר סופי אוקנדו.

דרמת המתח המשפטית של רשת "BBC" וחברת "Red Arrow", ששודרה בבכורה ב-HOT VOD, נוצרה על-ידי זוכה פרס הטלוויזיה המלכותית דיוויד וולסטנקרופט ("ספוקס"). ביצירת שלושת חלקי הסדרה, חברו אל וולסטנקרופט הבמאי בריאן וולש ("מראה שחורה"), המפיק זוכה ה"BAFTA" פאל פריפט ("גברת דאלוויי") והמפיקה זוכת ה"אמי" הילארי ביוון ג'ונס ("שם המשחק"). את הקאסט מרכיבים זוכה ה"אמי" דיוויד טננט ("דוקטור הו", "ברודצ'רץ'"), המועמד ל"BAFTA" טובי קבל ("מראה שחורה", "סוס מלחמה"), המועמדת לאוסקר סופי אוקנדו ("מלון רואנדה", "הסטירה") והמועמדת ל"אמי" אשלי ג'נסן ("בטי", "ניצבים").

6.19 מיליון איש צפו בפרק הבכורה של המותחן הפוליטי, שזכה למחמאות מהמבקרים הבריטיים, וישודר בקרוב ברשת "PBS" בארה"ב. ב"גרדיאן" נכתב "מצוינת, מטרידה, קצבית ומלאה בטוויסטים. דיוויד טננט במיטבו". ה"טלגרף" כתבו ש"קשה להפסיק לצפות בה. "The Escape Artist" מבדרת, מבוימת מצוינת, והדיאלוגים והמשחק מופתיים". "אינדיפנדנט" כינו אותה "הדרמה המושלמת והמהנה ביותר של ה"BBC"". ב"מירור" נכתב "בסוף פרק הפתיחה, שעשוי במומחיות, העצבים שלכם יישארו מפורקים לחלוטין".

הסדרה, שצוללת אל מערכת המשפט הבריטית, עוקבת אחר וויל ברטון (טננט), פרקליט מבריק שמתמחה בחילוץ מיוצגים מתיקים משפטיים מסובכים. ברטון הוא עורך-דין מבוקש, מפני שעד כה מעולם לא הפסיק במשפט, למרבה צערה של יריבתו, עורכת-הדין מגי גרדנר (אוקנדו). אך כשהוא בוחר לייצג את ליאם פויל (קבל), החשוד העיקרי והידוע לשמצה בפרשת רצח מזוויעה, כישרונו של ברטון מתנקם בו. פויל אמנם רחוק מלהיות חף-מפשע, אך הוא מזוכה, ולא עובר זמן רב עד שהוא מוצא את הקורבן הבא שלו, בפרשה שתמוטט את עולמו של ברטון.

לצדו של טננט, מככבים בסדרה טובי קבל, סופי אוקנדו, אשלי ג'נסן, בריד ברנן ("רקדן הצללים"), זוכת ה"BAFTA" קייט דיקי ("דרך אדומה"), זוכת ה"BAFTA" מוניקה דולן ("קיק אס 2"), ג'יני ספארק ("וולנדר") וטוני גרדנר ("בסוד העניינים").

החל מה-1.10, ימי רביעי, בשעה 22:15, ב-HOT3 ובכורה בחינם ב-HOT VOD

לרקוד על הקצה – Dancing on the Edge מיני-סדרה חדשה

כוכב "12 שנים של עבדות" צ'יווטל אגיופור מככב במיני-סדרה התקופתית המוערכת, זוכת פרס "גלובוס הזהב" 2014.

זוכה ה"BAFTA" אגיופור מוביל צוות שחקנים מפואר, הכולל את מתיו גוד, ז'קלין ביסט וג'ון גודמן, בסדרה עטורת השבחים של רשת "BBC", שגרפה את פרס "גלובוס הזהב" ואת פרס ה"BAFTA". הדרמה המדוברת, מבית היוצר של סטיבן פוליאקוף, עוקבת אחר מסעה של להקת ג'אז שחורה בלונדון של שנות ה-30.

הדרמה של רשת "BBC" הבריטית וחברת "ITV", ששודרה בבכורה ב-HOT VOD, נוצרה על-ידי הבמאי והתסריטאי הנודע סטיבן פוליאקוף ("הנסיך האבוד", "הבת של גדעון"), זוכה פרס הטלוויזיה הבריטית, ומי שהיה מועמד לפרס ה"אמי" ולשני פרסי "BAFTA".

אל פוליאקוף מצטרפים בהפקת הסדרה המועמדת לאוסקר וזוכת ה"אמי" וה"BAFTA" אליסון אוון ("אליזבת"), פול תריג'ביטס ("להציל את מר בנקס") ופיי וורד ("נערת בולין האחרת"), בעוד שאת המוזיקה המקורית יצר המלחין זוכה ה"אמי" וה"BAFTA" אדריאן ג'ונסטון ("להיות ג'יין"). אך יותר מכל זכתה הסדרה להערכה בזכות צוות השחקנים המרשים שלה, בהובלתו של זוכה ה"BAFTA" והמועמד לחמישה פרסי "גלובוס הזהב" צ'יווטל אגיופור ("12 שנים של עבדות", "אמריקן גנגסטר"). לצדו מככבים בסדרה מתיו גוד ("השומרים", "נקודת מפגש"), ז'קלין ביסט ("בוליט", "לילה אמריקאי") וזוכה "גלובוס הזהב" ג'ון גודמן ("ביג לבובסקי", "ארגו").

הדרמה התקופתית, ששודרה לאחרונה ברשת "Starz" האמריקאית, הייתה מועמדת לשלושה פרסי "גלובוס הזהב", בראשם עבור המיני-סדרה הטובה ביותר, וגרפה את הפרס לשחקנית המשנה הטובה ביותר, על משחקה של ביסט. כמו כן, היא גרפה את פרס ה"BAFTA", פרס ה"Satelite" למיני-סדרה הטובה ביותר, פרס ה"BPG" על משחקו של אגיופור, והייתה מועמדת לפרס ה"אמי".

ב"הוליווד ריפורטר" נכתב שהיא "יצירה יפיפייה, מצוינת ומרתקת. הופעות המשחק חזקות, הצילום מושך והכתיבה מבריקה. תוספת מופתית למסך הקטן". ב"גרדיאן" כתבו "יש בה תחושה חלומית שמעניקה לה אופי טלוויזיוני נדיר. מותחת, אינטליגנטית, מקורית ועשויה ביד אמן". ב"ניו יורק טיימס" נכתב "מכובדת ונוגעת ללב. מרשימה ויזואלית, יש לה מראה מנצח".

ב"טלגרף" כתבו "אלגנטית ואמנותית. חכמה, אדג'ית ונהדרת. יש לה רעיון ייחודי". ב"טי וי גייד" נכתב "הופעות משחק כריזמטיות, פס-קול מלבב וסיפור שראוי לספרו". ה"אינדיפינדנט" כתבו בביקורתם "אדירה ומפתה. מלאה בשחקנים נהדרים וברגעים מותחים של יופי". ב"ניו יורק פוסט" נכתב "סיפור מעניין, צוות שחקנים מהשורה הראשונה ומוזיקה מופלאה". ב"לוס אנג'לס טיימס" נכתב "מהוקצעת ולא צפויה. יש לה מנוע עלילתי אמין. אתם תמצאו את עצמכם נמשכים פנימה וקדימה". ב"טיים אאוט" נכתב שהיא "דרמה עם סגנון, שכל וטעם. זוהר וסבל, ריאליזם חברתי ואסקפיזם. ל"לרקוד על הקצה" יש הרבה להציע".

הסדרה, שמבוססת על מפגשם של המוזיקאי דיוק אלינגטון ואדוארד השמיני, מתרחשת באנגליה של תחילת שנות ה-30, שיאו של עידן הג'אז. להקתו של לואי לסטר (אגיופור), שמורכבת ממוזיקאים שחורים, עולה לגדולה וסוחפת את לונדון בסערה. למרות שהחברה הבריטית נמצאת בעיצומו של מהפך יוצא דופן, רבים מבני המעמד הגבוה נמנעים מהופעותיהם, אך אנשי חברה מתקדמים, ביניהם אנשי בית המלוכה, לוקחים את לואי ולהקתו תחת חסותם, והפופולאריות הגואה מביאה אותם היישר אל האירועים של האליטה האריסטוקרטית של לונדון.

השילוב המפתה של מוזיקה, כסף ומסיבות שואב את הלהקה לעולם צללים זוהר ומסוכן, ובמהרה הם חשים חסינים מהדעות הקדומות שסובבות אותם. אך מותו הפתאומי של אחד מחברי הלהקה מביא לתפנית קטסטרופאלית בסיפור עלייתם לצמרת. בעוד הם נמצאים תחת איום, ונחקרים בחשד לקונספירציות רצח, האדמה מתחילה להישמט מתחת לרגליהם של חברי הלהקה.

בסדרה מככבים צ'יווטל אגיופור, מתיו גוד, ז'קלין ביסט, ג'ון גודמן, ג'נט מונטגומרי ("ברבור שחור"), אנג'ל קולבי ("מרלין"), תום האגס ("צומת בית הקברות"), וונמי מוסקו ("Citadel"), המועמדת ל"אמי" ג'ואנה ונדרהאם ("בעיניים של מייזי"), אנתוני הד ("באפי ציידת הערפדים"), ג'נה קולמן ("דוקטור הו"), לורה האדוק ("קרועים"), מל סמית' ("הנסיכה הקסומה") וג'יין אשר ("אלפי").

החל מה-22.10, ימי רביעי, בשעה 22:15, ב-HOT3 ובכורה בחינם ב-HOT VOD

אהבה מלידה – עונה 5 – Offspring עונה חדשה

הדרמה הקומית הפופולארית, שגרפה בשנה החולפת שני פרסי "אמי" אוסטרלי ושני פרסים מטעם האקדמיה האוסטרלית לקולנוע ולטלוויזיה, שבה בעונה חמישית, שעוקבת אחר מסעה של נינה כאם חד-הורית.

סדרת הלהיט המרעננת של רשת "Ten" האוסטרלית וחברת "Endemol", בכיכובה של אשר קאדי ("הדרך לאהוב"), חוזרת בעונה חמישית, ששודרה בבכורה ב-HOT VOD. 1.2 מיליון איש צפו בפרק השקת העונה החדשה של הסדרה שופעת החיוניות, שגרפה לאורך עונותיה אוסף פרסים מרשים – פרס ה"AFI" מהמכון האוסטרלי לקולנוע, פרס גילדת התסריטאים האוסטרלית, וחמישה פרסי "לוגי" (המקבילה האוסטרלית ל"אמי"). בשנה האחרונה זכתה "אהבה מלידה" בשני פרסי "לוגי" נוספים, לצד שני פרסי "AACTA" מטעם האקדמיה האוסטרלית לקולנוע וטלוויזיה. לאחרונה פורסם כי לאור הצלחת הסדרה, מעוניינת הרשת לחדש את הסדרה לעונה שישית.

גם בארץ זכתה הסדרה למחמאות מהמבקרים. ב"פנאי פלוס" נכתב "עם מעט מ"האנטומיה של גריי", מעט מ"הורים במשרה מלאה" ומעט מ"סקראבס", "אהבה מלידה" דווקא מתגלה כסדרה מקורית למדי. קטעי הפנטזיה למשל, או הקריינות האקראית. הדמויות הופכות את הסדרה למהנה, בעיקר עבור בעלי הנפשות הרומנטיות שם בחוץ". ב"ישראל היום" נכתב "העסק עובד. הסדרה קשה לקטלוג, ולכן גם מעניינת במיוחד. הדמויות שעוצבו עומדות במצבים בלתי אפשריים ויוצאות מהם באופן מקורי, משעשע וכמעט תמיד בלתי צפוי. העלילה מלאת טוויסטים, השומרים על ערנות הצופה, והסיפור מתפתח בצורה מציאותית ונוגעת ללב. יוצרים אוהבים לכנות סדרות ככאלו שיגרמו לצופים צחוק ודמע. "אהבה מלידה" עומדת בהבטחה".

העונה החדשה נפתחת שישה חודשים לאחר מותו המפתיע של פטריק (מתיו לנווז). נינה (פראודמן) ואחותה בילי (קאט סטיוארט, "הבטן הרכה") חיות ביחד ומגדלות את בתה של נינה, זואי. נחושה לשוב לשגרה, נינה חוזרת לעבודתה בבית החולים "סיינט פרנסיס" אך הזיכרון של פטריק מעיב על ניסיונותיה. בינתיים, בילי מסורה לגידולה של זואי, בעוד היא ממתינה שבעלה מיק (אדי פרפקט) ישוב מאנגליה. מתוך רצון לתקן את טעויות העבר, בילי נשארת יציבה וממוקדת בהרפתקה העסקית החדשה שלה עם אנג' (סיליה פקולה), אך כשפיתוי מפתיע נקרה בדרכה, בילי עומדת בפני דילמה. ג'ימי (ריצ'רד דיוויס) נחוש להרחיב את האימפריה העסקית שלו, בעוד זארה (ג'יין הארבר) בחודש השישי להריונה. גישתו החדשה של ג'ימי תביא עמה אחריות שתפתיע את כל משפחת פראודמן, ובייחוד את זארה.

הסדרה, המשלבת פלאשבקים וסצנות פנטזיה, מתרחשת בפיצרוי, מלבורן, ומתרכזת בנינה פראודמן, מיילדת בשנות השלושים לחייה, שנוטה לחשוב יתר על המידה ולגלוש אל עולמות הדמיון. הקריירה שלה כמיילדת מלאה בהפתעות, למשפחה שלה אף-פעם לא חסרים מקרי חירום, ונינה היא האדם שפונים אליו לעזרה בעת משבר. בעוד היא מפלסת את דרכה במערבולת של בני פראודמן, נינה נאלצת לנווט דרך החוקים המבלבלים והלא פשוטים של עולם האהבה. מבעד לעיניהם של בני פראודמן, והחיפוש שלהם אחר אהבה, סיפוק ואיזון, נחשפים הברכות והקללות של קשרי משפחה לא צפויים בכאוס של העולם המודרני.

לצדה של קאדי, מככבים בסדרה קאט סטיוארט, מתיו לנווז, ריצ'רד דיוויס, עידו דרנט, לינדה קרופר ("דג קטן"), לאשי הולם ("יחידה עילית"), ג'ון ווטרס, ג'יין הארבר, פטריק בראמל ("גריף הבלתי נראה"), בן ברינגטון ("סיפורי נרניה"), דבורה מיילמן ("ארוכה הדרך הביתה") ואדי פרפקט.

החל מה-14.10, ימי שלישי, בשעה 21:30, ב-HOT3 ובכורה בחינם ב-HOT VOD

גדולה מהחיים – עונה 5 – Drop Dead Diva עונה חדשה

2 מיליון איש צפו בעונתה החמישית של הדרמה הקומית האהובה, אחת מהסדרות המצליחות בכבלים האמריקאיים, שחודשה לעונה נוספת ושישית על-ידי רשת "Lifetime".

הסדרה המרעננת והנוגעת ללב של רשת הכבלים האמריקאית "Lifetime" וחברת "Sony", נוצרה על-ידי ג'וש ברמן ("CSI לאס וגאס") וצמד המפיקים ניל מרון וקרייג זדן ("שיקגו"). 2 מיליון איש צפו בממוצע בעונה החמישית, שנתוני הצפייה הגבוהים שלה מיצבו אותה ברשימת 50 סדרות הכבלים הנצפות ביותר בארצות-הברית, והבטיחו את חידושה לעונה נוספת. לאחרונה הסתיימה בארצות-הברית עונתה השישית והאחרונה של הסדרה.

בפתיחת העונה החדשה, ג'יין (ברוק אליוט) מחפשת נואשות את אוון (לקס מדלין, "סאות'לנד"), הארוס שלה שעקבותיו נעלמו לאחר שחזה בה מתנשקת עם גרייסון (ג'קסון הארסט, "עץ החיים") רגעים לפני חתונתם. בעוד שג'יין ואוון מתמודדים עם המשבר שלהם, חבריהם גם נאלצים להתעמת עם דילמות בחייהם. קים (קייט לוורינג) חושפת את הריונה בפני העובדים, סטייסי (אפריל בוולבי, "שני גברים וחצי") שוקלת את צעדיה בעולם העסקים וגרייסון ממשיך להיאבק ברגשותיו לג'יין. בינתיים, ג'יין – בעזרת המלאך השומר החדש שלה, פול (ג'סטין דיליי, "90210") – מגלה שג'יין הישנה שבה לעולם. וכעת, כשג'יין החדשה וג'יין הישנה קיימות, השתיים סוף כל סוף ייפגשו, באחד מהרגעים המצופים ביותר בתולדות הסדרה.

"גדולה מהחיים" עוקבת אחר הרפתקאותיה של דב (ברוק ד'אורסיי, "שני גברים וחצי"), דוגמנית שטחית שעוברת תאונת דרכים קשה ומוצאת את מותה, רק כדי לקום לתחייה בדמותה של ג'יין בינגהאם, עורכת-דין מבריקה ובעלת עודף משקל. דב, המזועזעת מהצורה העגלגלה בה נלכדה, מגלה עם הזמן עוד על דמותה החדשה, והאופן שבו חיה בצלם של הקולגות הנאים שלה, כשבמקביל היא מתמרנת בין התיקים המשפטיים שלה. כעת, כשהגורל – עם קצת התערבות אלוהית – עשה את שלו, שתי האישיויות נאלצות ללמוד להתקיים יחד בגופה של ג'יין, בקרב אימתני בין חוכמה למראה.

לצדה של ברוק אליוט, מככבים בסדרה הקומיקאית מרגרט צ'ו, ג'קסון הארסט, אפריל בוולבי, לקס מדלין, ג'סטין דיליי וקייט לוורינג. לתפקידי אורח מגיחים מגישת הטלוויזיה ננסי גרייס, הקומיקאית סנדרה ברנרד, ג'ליל ווייט ("אריזה משפחתית"), המועמדת ל"אמי" שרון לורנס ("NYPD Blue"), ריקו איילסוורת' ("24"), פרי גילפין ("פרייז'ר"), טרוור דונובן ("90210"), זוכה ה"אמי" מייקל אי. נייט ("כל ילדיי"), זוכת ה"טוני" פיית' פרינס ("דייב"), דאג סאוואנט ("מלרוז פלייס"), וואלאס לנגהאם ("CSI"), לי טרגסן ("אוז"), המועמד ל"אמי" ג'ון רצנברגר ("חופשי על הבר") והמועמדת ל"אמי" איילינה דאגלס ("עמוק באדמה").

החל מה-5.10, ימי ראשון, בשעה 21:30, ב-HOT3


פלמינג – Fleming מיני-סדרה חדשה

HOT תשדר את המיני-סדרה התקופתית המושקעת אודות חייו של היוצר של ג'יימס בונד, בכיכובו של דומיניק קופר ("קפטן אמריקה", "מאמא מיה")

הבמאי זוכה הפרסים מאט וייטקרוס אחראי ל"פלמינג", הדרמה המקורית והמוערכת בת ארבעת החלקים, קו-פרודוקציה בריטית אמריקאית, שמעניקה מבט חשוף ונועז על חייו של איאן פלמינג, האיש מאחורי הסוכן האגדי 007.

מאז יציאתו של הספר "קזינו רויאל" בשנת 1953, העולם כולו מרותק לעלילותיו של הגיבור האיקוני ג'יימס בונד, המכונה 007. אך הרבה לפני שהרפתקאותיו יצאו לאור בסדרת הספרים והסרטים המפורסמת, הן נחוו בראש ובראשונה על-ידי הסופר איאן פלמינג.

"פלמינג" הסוחפת והמסוגננת מספרת את חוויותיו המרתקות של האדם שחייו ומעלליו היוו השראה לאחת מהדמויות הגדולות ביותר של הספרות והקולנוע המודרניים – ג'יימס בונד.

המיני-סדרה, שהייתה מועמדת לפרס ה"אמי", נוצרה על-ידי "Sky Atlantic" הבריטית, רשת "BBC America" האמריקאית, וחברת ההפקות "Ecosse Films" ("נער משום מקום"). יצרו אותה הבמאי זוכה פרס פסטיבל ברלין מאט וייטקרוס ("הדרך לגואנטנמו") והתסריטאי דון מקפירסון ("הנוקמים").

מי שנכנס לנעליו של פלמינג הוא כוכב הקולנוע דומיניק קופר, שלאורך השנים הופיע בסדרת שוברי הקופות "קפטן אמריקה", "מאמא מיה", "לחנך את ג'ני", "הכפיל של השטן", "ארוחת בוקר בפלוטו" ו"השבוע שלי עם מרילין". לצדו משתתפים בסדרה לארה פולבר ("שרלוק", "קצה המחר"), אנאבל ווליס ("שושלת טיודור", "כנופיית ברמינגהם"), המועמדת ל"BAFTA" אנה צ'נסלור ("השעה", "החולמים"), סמואל ווסט ("אחוזת הווארד", "ואן הלסינג"), רופרט אוונס ("הלבוי") ולסלי מנביל ("עוד שנה", "מליפיסנט").

ב"הוליווד ריפורטר" נכתב ש"זה סיפור מהנה ועסיסי עם גישה אינטלקטואלית, יצירה עשויה היטב ומבדרת שקורצת מעת לעת לסרטי בונד מבלי להרגיז. מגיע למעורבים בה הרבה כבוד: הסדרה מבוימת בבטחה, הצילום יפיפה ויצירתי, הופעות המשחק מרתקות, מלאות תשוקה ותוססות. קופר ופולבר מופתיים ומגנטיים". ב"טלגרף" נכתב "הפקה גדולה, לבבית, ראוותנית וקולנועית, אנרגטית ומתכתבת בחינניות עם סרטי בונד. קופר עושה עבודה ראויה להערכה". ה"ניו יורק פוסט" כתבו שהיא "צבעונית, סינמאטית וכיפית. "פלמינג" עומדת בהבטחה שלה, מצולמת באופן מרהיב ואמינה לתקופה. הופעות המשחק מצוינות והכימיה בין השחקנים מדהימה. סדרה מומלצת". ה"גרדיאן" כתבו ""פלמינג" זוהרת ויפיפייה, נראית ומרגישה יוקרתית ומצולמת כמו סרט בונד". ב"GQ" נכתב "היא נראית כמו סרט בונד, אבל מהר מאוד הופכת ליצירה בפני עצמה. דרמה תקופתית חלקלקה, מלאה בהומור שנון שאוהבי בונד יעריכו. פולבר פנטסטית".

הסדרה חושפת את חייו מלאי התענוגות של איאן פלמינג, שחייו האמיתיים היו מרגשים, סוערים ומלאי תשוקה כמו בן דמותו, ג'יימס בונד. פלמינג הוא נער שעשועים כריזמטי ומתוחכם, שלא מוטרד מפרוץ מלחמת העולם השנייה, ומייצר לעצמו מוניטין של רודף שמלות שחי על כספי משפחתו. הוא נמצא בצלו של אחיו פיטר (אוונס), למרבה אכזבתה של אמם הדומיננטית איב (מנביל). כל זאת לא מטריד את פלמינג, שחולם להיות הגבר האולטימטיבי.

חייו סוף כל סוף מקבלים כיוון כשהוא מגויס על-ידי ראש מודיעין חיל הים, האדמירל ג'ון גודפרי (ווסט) ללחום באויב הנאצי. תחילה, פלמינג נוטה להתייחס לתפקיד החדש כהרפתקה גדולה. אך כשהוא נתקל בהשלכות ההרסניות של הלחימה, הוא מקבל הזדמנות להבריק ולהוכיח את עצמו, ומוצא היכן חבוי כישרונו הגדול. בסיוע מעט מהוסס של הסגן הקשוחה מונדיי (צ'נסלור), היכולת הסיפורית של פלמינג הופכת אותו לאדם המתאים למשימות ריגול.

יחד עם האתגרים שמציבים את חייו בסכנה, פלמינג מתמודד עם השדים הפרטיים שלו, נלחם להפיל את החומות הפנימיות שלו ולאפשר לעצמו לאהוב. מפגש מקרי עם הברונית המהפנטת אן או'ניל (פולבר) הופך לרומן סוער שמשנה את חיי שניהם. הסדרה, שלוכדת את העושר של החברה הגבוהה בלונדון יחד עם המתח והאינטריגות של מלחמת העולם, מתארת כיצד נברא הבלש הכי גדול שהעולם למד להכיר.

בסדרה מככבים דומיניק קופר, לארה פולבר, אנאבל ווליס, אנה צ'נסלור, סמואל ווסט, רופרט אוונס, לסלי מנביל, ריפ טורנס ("גאווה ודעה קדומה") וקמילה ראת'רפורד ("גוספורד פארק").

כל הפרקים, החל מה-8.10, יום רביעי, בקטגוריית Xtra VOD, בחינם ב-HOT VOD


סאות'קליף – Southcliffe מיני-סדרה חדשה

שון האריס ("פרומתאוס") ורורי קיניר ("סקייפול", "קוואנטום של נחמה") במיני-סדרה הבריטית עטורת השבחים של "Channel 4".

המיני-סדרה הדרמטית של חברת "Warp Films" ("זוהי אנגליה"), כבר הוכתרה לאחת מהסדרות המוערכות ביותר בבריטניה בשנים האחרונות. ארבעת חלקי הדרמה הקולנועית, מהיוצר זוכה הפרסים טוני גריסוני ("פחד ותיעוב בלאס וגאס"), מספרים על עיירה שמתמודדת עם השלכותיו של מסע ירי שהתרחש במחוזותיה. הסדרה עוצרת הנשימה גרפה את פרס ה"BAFTA" וסחפה את המבקרים בבריטניה ובארה"ב.

הסדרה מתארת, בצורה פואטית ונון-ליניארית, את חיי תושביה של עיירת חוף קטנה ומנומנמת שמתעוררים לבוקר של אימה צרופה, כאשר סטיבן מורטון (שון האריס), איש שיפוצים מקומי ולא יציב נפשית, יוצא למסע הרג ורוצח בפתאומיות ובשרירותיות 15 אנשים ביממה אחת. השכול הפתאומי מעמת את תושבי סאות'קליף עם רגשות שהם אינם ערוכים להבין או להתמודד איתם, והחוסן הנפשי שלהם כאינדיבידואלים וכקהילה עומד למבחן.

העיתונאי דיוויד וייטהאד (רורי קיניר) שב לעיר מולדתו לסקר את הטרגדיה המצמררת, בחיפוש אחר תשובות מאנשי הקהילה ההרוסה. אט-אט נפרמת רשת סבוכה של קשרים בין הדמויות הקרובות ביותר לקורבנות האירוע, ואירועים אפלים מהעבר מתחילים לצאת לאור.

את הסדרה בת ארבעת הפרקים יצר זוכה ה"BAFTA" טוני גריסוני, התסריטאי הקבוע של טרי גיליאם ומי שכתב יחד עמו את "פחד ותיעוב בלאס וגאס", "האחים גרים" ו"טיידלנד". גריסוני חבר לבמאי שון דרקין ("מרתה מרסי מיי מרלין"), שזכה לאורך השנים בשני פרסים בפסטיבל קאן ובפרס בפסטיבל סאנדנס, ולמפיק זוכה ה"BAFTA" פיטר קרלטון ("רעב").

הסדרה, שנרכשה על-ידי חברת הסטרימינג הנודעת "Netflix", זכתה לשבחים לאחר שהוקרנה בפסטיבל טורונטו, ולאחרונה קיבלה את מרב המועמדויות בטקס פרסי ה"BAFTA", במהלכו זכתה בפרס השחקן הטוב ביותר, על משחקו של שון האריס.

ב"טלגרף" נכתב על הסדרה שהיא "טרגדיה עוצרת נשימה, קרת רוח וקשוחה. ל"סאות'קליף" יש קצב ייחודי, היא צוברת מתח לאורך זמן. שון האריס נותן הופעת משחק אדירה". "האפינגטון פוסט" כתבו "זה נדיר לצפות בסדרת טלוויזיה ולהבין תוך 15 דקות שהיא אחת מהדרמות הבריטיות הטובות בכל הזמנים, ואפילו עומדת בסטנדרטים של "מד מן" ו"הסמויה". מהונדסת בדיוק, הרסנית בצמצום, מכווצת בטן בשקט שלה. יש בה חוש עדין של אימה וחוסר שייכות. "סאות'קליף" נמצאת ברמה אחת מעל אחיותיה לז'אנר. טלוויזיה מונומנטאלית ייחודית, רודפת ואמנותית, שנכנסת מידית לקאנון הבריטי".

ה"אינדיפנדנט" כתבו ש"סאות'קליף" "נדירה, עגמומית וגאונית. הכוח שלה הוא בספציפיות שלה". ב"וראייטי" נכתב "חזקה, מפוארת, הדוקה ומרוכזת. ל"סאות'קליף" יש יושרה, חיות ורלוונטיות מדכאת, והיא חסרת פשרות בחקר הדמויות שלה. הופעות המשחק יוצאות מן הכלל, בראשן זו הרהוטה של האריס". ב"גרדיאן" נכתב "האירוע הטלוויזיוני הגדול של השנה. יש בה רגעים שיחיו לאורך זמן בזיכרון. יצירה עמוקה, נשגבת ומצמררת. "סאות'קליף" הרגישה, נראתה ונשמה אמיתית בצורה מטלטלת".

האריס, שמוכר בזכות תפקידיו ב"אנשי המסיבות", "הארי בראון", "ברייטון רוק" ו"פרומתאוס", יככב בשנה הקרובה ב"סרינה" לצד ג'ניפר לורנס ובראדלי קופר וכן ב"משימה בלתי אפשרית 5" עם טום קרוז. לצדו בסדרה מככב רורי קיניר, כוכב סרטי ג'יימס בונד "קוואנטום של נחמה" ו"סקייפול", הסדרות "מראה שחורה" ו"פני דרדפול", ובקרוב ב"The Imitation Game" עם בנדיקט קמברבאץ' וקירה נייטלי, "Trespass Against Us" עם מייקל פסבנדר והסרט ה-24 בסדרת בונד.

את צוות השחקנים משלימים שחקנים בריטיים מוכרים: שירלי הנדרסון ("טריינספוטינג", "הארי פוטר", "אנה קרנינה"), אדי מארסן ("אמן האשליות", "שרלוק הולמס", "סוס מלחמה"), ג'ו דמפסי ("משחקי הכס", "סקינס"), אנטול יוסף ("אימפריית הפשע"), ניקולה ברלי ("אנקת גבהים") וקאיה סקודלריו ("הרץ במבוך").

כל הפרקים, החל מה-29.10, יום רביעי, בקטגוריית Xtra VOD, בחינם ב-HOT VOD

HOT Zone

NCIS – עונה 11 עונה חדשה

העונה ה-11 של הדרמה המשטרתית שוברת שיאי הצפייה, הדרמה הנצפית ביותר בעולם, עם 57.6 מיליון צופים ב-200 טריטוריות.

גם בעונתו ה-11, המותג המוביל של רשת "CBS" ממשיך להוכיח שהפשע משתלם. אחרי שהוכתרה במשך 5 עונות רצופות לדרמה המצליחה בארה"ב, עם ממוצע של 35 מיליון צופים לפרק, הוכרז בקיץ האחרון ש"NCIS" היא הדרמה הפופולארית ביותר בעולם.

"NCIS", הסדרה המשטרתית של רשת "CBS", נוצרה על-ידי מפיק העל דונלד בליסריו ("זינוק לאתמול") וזוכה ה"אמי" צ'אד פלויד ג'ונסון ("מגנום בלש פרטי") כספין-אוף של הסדרה המיתולוגית "JAG", וכיום היא כבר מוזכרת בתקשורת האמריקאית בנשימה אחת עם הצלחות עבר כמו "E.R" ו"דאלאס".

עם סדרת-בת משלה, "NCIS לוס אנג'לס" (שממוקמת מיד אחריה בדירוג הדרמות הנצפות בארה"ב), וספין-אוף נוסף שמושק בימים אלה, "NCIS ניו אורלינס", כבר קשה להתעלם מהפיכתה של "NCIS", הסדרה בהובלתו של מארק הרמון ("שיקגו הופ", "פחד ותיעוב בלאס וגאס"), לאימפריה טלוויזיונית בפני עצמה.

נכון להיום, "NCIS" היא הדרמה המצליחה ביותר בארה"ב, תואר עליו היא שומרת כבר חמש שנים. ביוני האחרון, הוכרז בפסטיבל הטלוויזיה מונטה קרלו כי "NCIS" היא למעשה הדרמה הנצפית בעולם, עם 57.6 מיליון צופים ב-200 טריטוריות. בארה"ב בלבד צפו בעונתה ה-11 20 מיליון איש, נתון שהופך יחד עם מספרי הצפייה המאוחרת ל-35 מיליון. בעקבות הצלחתה המונומנטאלית, חידשה רשת "CBS" את הסדרה לעונה 12 במרץ האחרון.

בסיום העונה הקודמת, טוני (מייקל וות'רליי, "מלאך שחור"), זיוה (קוטה דה פבלו, בקרוב ב"33" עם אנטוניו בנדרס) וגיבס (שון מאריי, "הוקוס פוקוס") החזירו את התגים שלהם במטרה להגן על גיבס (הרמון) בעיצומה של חקירה מטעם מחלקת ההגנה של ארה"ב בשורות הצוות. ברגעים האחרונים והסוערים של הפינאלה, נראה גיבס מכוון רובה צלפים לכיוון חברו, סוכן ה-FBI פורנל (ג'ו סאפנו, "בלוז לכחולי המדים").

העונה החדשה מסמנת את עזיבתה המתוקשרת של דה פבלו מצוות השחקנים, ושני הפרקים הראשונים בעונה מוקדשים לפרידה מדמותה האהובה זיוה, סוכנת המוסד הישראלית. בפרק הפותח של העונה ה-11, זיוה נעלמת וטוני נשלח לאתרה בישראל ולהשיבה לצוות. במקביל, תוצג התשובה הבוערת לנסיבות שהובילו לתקרית הירי המסתורית. הפרקים הבאים מתארים את השלכות עזיבתה של זיוה, שמשפיעה עמוקות על גיבס ובעיקר על טוני.

במקביל, מתמודד הצוות עם שורת תיקים סבוכים, גיבס מתעמת עם סיפור רגשי שקשור למנטור שלו, מייק פרנקס (מיוז ווטסון, "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון"), ונגלה עוד על עברו של טוני, לפני שמונה לחוקר בבולטימור. המועמד ל"אמי" ראלף ווייט (שנפטר בשנה החולפת, ופרק סיום העונה מוקדש לו) ורוברט וגנר ("אוסטין פאוורס") שבים לתפקידיהם כאבות של גיבס וטוני (בהתאמה), והחיפוש אחר ראש כנופיית הטרוריסטים פרסה נמשך. כמו כן, הצופים סוף כל סוף זוכים לפגוש את דלילה (מרגו הרשמן), בת זוגו של מקגי, למורת רוחה של אבי (פול פארט, "הצלצול").

אמילי וויקרשם ("הסופרנוס") מצטרפת לצוות השחקנים העונה כאלינור 'אלי' בישופ, אנליסטית של הסוכנות לביטחון לאומי. אבי משלבת ידע אנליטי, נחישות ואידיאלים ומסוגלת להעריך איומים בינלאומיים והיערכות גלובאלית. בהמשך העונה מגיעים להופעות אורח צוות השחקנים של סדרת-הבת "NCIS ניו אורלינס", זוכה "גלובוס הזהב" סקוט בקולה ("זינוק לאתמול"), לוקאס בלק ("אורות ליל שישי"), זואי מקלאלן ("JAG") והמועמדת ל"אמי" סי. סי. ה. פאונדר ("אווטאר"). מלבדם, משתתפים בתפקידי אורח המועמד ל"אמי" קולין הנקס ("פארגו"), מירנה סירטיס ("מסע בין כוכבים: הדור הבא"), דיאן ניל ("חוק וסדר"), קלי ויליאמס ("הפרקליטים") ולזלי הופ ("24").

"NCIS", שעוקבת אחר שירות החקירות הפליליות של חיל הים, היא יותר מעוד דרמה. עם כמות הגונה של הומור, "NCIS" היא סדרה שמתמקדת בדינאמיקות המורכבות לעיתים והמצחיקות לעיתים של צוות שנאלץ לעבוד יחד בסיטואציות המתוחות ביותר. הסוכן המיוחד של הצוות, לירוי ג'תרו גיבס, סמל מארינס לשעבר, אמנם ממעט במילים, אך הוא בעל כישורי חקירה יוצאים מן הכלל. מתיקי רצח וריגול ועד עלילות טרור, הסוכנים המיוחדים של גיבס מטיילים ברחבי העולם כדי להביא לפתרון פשעים מסובכים.

לצדו של הרמון, שהיה מועמד לאורך השנים לפרסי "אמי" ו"גלובוס הזהב", משחקים בסדרה מייקל וות'רליי, שון מאריי, פולי פארט, רוקי קרול ("יס מן"), בריאן דיטזן, אמילי וויקרשם, המועמד ל"גלובוס הזהב" דיוויד מק'קלאם ("The Man from U.N.C.L.E.") וקוטה דה פבלו.

החל מה-11.10, ימי שבת, בשעה 21:45, ב-HOT Zone וחינם ב-HOT VOD

HOT Comedy Central

קומה אפס – Ground Floor סדרה חדשה

HOT תשדר את אחת מהקומדיות החדשות המצליחות בכבלים האמריקאים, מהיוצרים המועמדים ל"אמי" ביל לורנס ("סקראבס") וגרג מאלינס ("חברים").

1.8 מיליון צופים הפכו את הקומדיה המוערכת והמרעננת של רשת הכבלים "TBS", קומדיית משרד שבמרכזה סיפור אהבה ייחודי, לאחת מהקומדיות החדשות הנצפות ביותר בכבלים בארה"ב, והבטיחו את חידושה לעונה נוספת.

הסדרה הקומית של רשת הכבלים "TBS" וחברת "Warner Bros", נוצרה על-ידי המועמד ל"אמי" ביל לורנס, שאחראי להצלחות כמו "סקראבס", "קוגר טאון" ו"ספין סיטי", וזוכה פרס "People's Choice" והמועמד לארבעה פרסי "אמי" גרג מאלינס, מהיוצרים של "חברים" ו"וויל וגרייס".

את צוות השחקנים מובילים סקיילר אסטין ("פיץ' פרפקט", "21+"), בריגה הילן ("קוגר טאון") וג'ון מקגינלי ("סקראבס", "הפלישה לאלקטרז", "פלאטון", "וול סטריט"), כשלצדם ג'יימס ארל ("Glee"), רן ג'וב, רורי שובל (בקרוב ב"Dean" עם קווין קליין) ואלקסיס קנאפ ("פרויקט X").

"קומה אפס" מתרחשת מאחורי הדלת המסתובבת והרצפה המצוחצחת של אמריקה התאגידית, ומתמקדת בברודי (אסטין), בנקאי צעיר בנסיקה, שמשוכנע כי הוא רק מבלה את הלילה עם בחורה יפיפייה בשם ג'ניפר (הילן) אותה פגש באירוע משרדי. אך כאשר הוא מגלה שהיא עובדת במחלקת התחזוקה במרתף הבניין שבו הוא עובד, העולמות שלה ושלו מתנגשים בדרכים הכי לא צפויות.

אחרי המפגש עם ג'ני חסרת הדאגות, ברודי אמנם מנסה להתמקד בעבודה, אך דרכו המקצועית מתחילה לחוות טלטלות כאשר הוא מבין בזכותה עד כמה הוא לא מאושר כפי שהאמין. מולו ניצב הבוס הביקורתי שלו, מר מנספילד (מקגינלי), שגורם לו להאמין כי ג'ני רק תגרום לו לבחון את חייו מחדש באופן שלילי, ומנחה אותו לנתק אותה מחייו. כשמהצד השני עומדים חבריה למשרד של ג'ני, קבוצה קטנה ומלוכדת של טיפוסים אקסצנטריים, הזוג מוכרח למצוא דרך להתמודד עם רגשותיהם הגוברים.

1.8 מיליון איש צפו בעונת הבכורה של הסיטקום השנון, ומיצבו אותו כאחת מהקומדיות החדשות המצליחות בכבלים האמריקאיים, ואחת מעשר הסדרות המצליחות בקרב קהל היעד המבוקש ביותר (בגילאים 18-49). בעקבות ההצלחה, חודשה הסדרה ביוני האחרון לעונה שנייה, שצפויה לעלות בדצמבר הקרוב בארה"ב.

ב"ניו יורק דיילי ניוז" נכתב ש"יחסית לשאר הקומדיות החדשות המאולצות, "קומה אפס" מצוינת, עושה את העבודה ומרגישה משוחררת ומצחיקה. בין הדמויות האהיבות, המלאות בהומור ומוזרויות, הילן פורצת בענק. הבדיחות משעשעות, וניכר שיש משהו עדין מאחורי הפאנצ'ים. צפו ותיהנו". "הוליווד ריפורטר" כתבו "הניסיון ליצור "על אדונים ומשרתים" מצליחה בזכות צוות שחקנים מקסים – ביניהם מקגינלי, תמיד מצוין – ובדיחות מעולות. "קומה אפס" מלאת הפוטנציאל היא הקומדיה הטובה ביותר של "TBS", וכבר מצחיקה יותר מרוב הקומדיות החדשות של הרשתות הגדולות".

ה"ניו יורק טיימס" כתבו "כדאי להתמיד עם "קומה אפס" עוד שלושה פרקים עד שתתאהבו. הדמויות מדויקות וחדות, הבדיחות אמינות וחזקות, ומקגינלי במיטבו". ב"טי וי גייד" נכתב "סדרה מוצלחת, מושכת ואהיבה. הדמויות משורטטות היטב, סקיילר ובריגה הם תגליות מרעננות והדמויות המשניות גונבות את ההצגה. זו הקומדיה המקורית הכי טובה ש"TBS" הפיקה ומהמצטיינות בעונת השידור הנוכחית". ב"לוס אנג'לס טיימס" נכתב "קומדיה יסודית ומצחיקה. הילן חיונית בצורה יוצאת מן הכלל, והופכת כל שורה לאמיתית. אני ממליץ לצפות ולו רק בשביל לראות אותה".

בסדרה מככבים סקיילר אסטין, בריגה הילן, ג'ון מקגינלי, ג'יימס ארל, רן ג'וב, רורי שובל ואלקסיס קנאפ. אנה קאמפ ("העזרה") מגיעה להופעת אורח.

החל מה-19.10, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:30, ב-HOT קומדי סנטרל וחינם ב-HOT VOD


סאות'פארק – עונה 18 – South Park עונה חדשה

שלושה ימים בלבד אחרי ארה"ב: העונה החדשה של סדרת האנימציה המצליחה, אחת מ-101 הסדרות הטובות ביותר בכל הזמנים.

סדרת הלהיט זוכת חמישה פרסי ה"אמי", מבית היוצר של טריי פארקר ומאט סטון, חוזרת בעונה ה-18 של אחת מההצלחות הגדולות של הטלוויזיה האמריקאית, שתשודר בהפרש של שלושה ימים בלבד מהשידור בארה"ב.

"סאות'פארק" הייתה ונותרה הסדרה המובילה של "Comedy Central" ולאחת מהסדרות הנצפות ביותר בכבלים בכלל. הסדרה, שזכתה בחמישה פרסי "אמי", בראשם הפרס לסדרת האנימציה הטובה ביותר, פרס "Annie" לאנימציה, פרס "פיבודי" ופרס מכון הסרטים האמריקאי, הוכתרה לאחת מ-101 הסדרות הטובות ביותר בכל הזמנים, לצד היותה סדרת הכבלים הנערצת ביותר בפייסבוק, עם למעלה מ-47 מיליון מעריצים. לצד הסדרה ממשיכה לפעול אימפריה של מרצ'נדייז, ספרים, סרטים, משחקי מחשב ואלבומים.

4.4 מיליון איש צפו בפרק פתיחת העונה הקודמת של "סאות'פארק", הנתון הגבוה ביותר מזה ארבע שנים, והוכיחו שסדרת האנימציה הוותיקה ביותר בכבלים האמריקאיים שומרת על מעמדה הגבוה. לפני שנתיים חתמו יוצרי הסדרה על חוזה שיאריך את סדרת האנימציה עד שנת 2016, כלומר העונה ה-20.

מאחורי התופעה עומדים פארקר וסטון, צמד במאים, מפיקים, תסריטאים ואנימטורים, שמלבד מאות פרקים של "סאות'פארק" כתבו וביימו את המיוזיקל הסאטירי והמוערך "The Book of Mormon", זוכה פרסי ה"טוני" וה"גראמי", ובקולנוע את סרט הקאלט "טים אמריקה" והסרט של "סאות'פארק", עליו היו מועמדים לפרס האוסקר. לאחרונה פורסם שהשניים, שנכללו ברשימת 50 האנשים המצחיקים ביותר על-פי המגזין "רולינג סטון", הקימו אולפן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון בהשקעה של 300 מיליון דולר. בימים אלה עמלים השניים על סרט חדש ושני במספר של "סאות'פארק", לצד משחק מחשב נוסף לסדרה.

"סאות'פארק" ממשיכה להפתיע אפילו את מעריציה הנאמנים בכל שבוע עם ההומור הכי שחור והסאטירה הכי בוטה על המסך הקטן, והיא נותרת כמעט עוצרת נשימה באכזריותה, נשכנותה וחוסר הגבולות שלה. סטן, אריק, קני וקרטמן, ארבעת התלמידים החיים בעיירה הקטנה סאות'פארק שבקולוראדו, כבר מזמן הפכו לארבעת המצוירים הכי מפורסמים, ובטוח הכי גסים, בעולם. הרפתקאותיהם וצרותיהם המצחיקות והביזאריות מובילות לסיטואציות ואמירות פרובוקטיביות וחסרות בושה, ששוברות מוסכמות, ומנפצות את הצביעות והחשיבות העצמית של החברה המודרנית. לאורך עונותיה התפרסמה הסדרה כמי שמחויבת להביא תגובות מידיות וחסרות פשרות לאירועים החדשותיים בעולם ולפיגורות, הקבוצות והתופעות החשובות שמובילות את התרבות הפופולארית.

החל מה-28.9, ימי ראשון, בשעה 21:10, ב-HOT קומדי סנטרל

 • אוקטובר 2014 בערוצי הסרטים של חם

  כולל כוח משיכה, אוגוסט: מחוז אוסייג', גשם של פלאפל 2, בלתי נשכחים 2, טד ועוד.
  לשון הקומוניקט:

  הסרטים הגדולים עם הכוכבים הגדולים של HOT GOLD

  מהיר ועצבני 6 – Fast & Furious 6 בכורה

  וין דיזל מככב במותחן פעולה קצבי שהפך במהרה לשובר קופות ענק, שנכנס לרשימת 50 סרטי הקולנוע המצליחים ביותר של כל הזמנים! (וכמובן המצליח ביותר מבין כל סרטי "מהיר ועצבני" עד כה). לדומיניק טורטו (דיזל) ואנשי צוותו מוצעת עסקה מעניינת ע"י הסוכן הממשלתי הובס: הם יקבלו חנינה מלאה ומחיקה של כל הרישומים הפליליים שלהם, בתמורה להשתלטות על ארגון שכירי חרב מיומנים. טורטו מגלה שהאקסית שלו חיה וקשורה לארגון. בנוסף, היא זוממת להניח את ידיה על שבב שיסכן חיי מיליונים. הסרט צולם באיים הקנריים, בסקוטלנד ובאחד מבסיסי חיל האוויר הבריטי.

  עם: וין דיזל, גל גדות, פול ווקר, דוויין ג'ונסון, מישל רודריגז, ג'ורדנה ברוסטר, טייריז גיבסון, לוק אוונס.

  בימוי: ג'סטין לין ("מהיר ועצבני 5") (ארה"ב, 2013).

  4.10, שבת בשעה 22:00, HD HOT Gold

  הטיהור – The Purge בכורה

  מותחן אימה עתידני בכיכובו של איתן הוק שזכה להצלחה נאה. באמריקה עתידנית, כשהפשע שולט ברחובות ובתי הכלא מלאים עד אפס מקום, הממשלה קובעת פרק זמן של 12 שעות שבהן כל פעילות קרימינלית, כולל רצח, נחשבת לחוקית. בזמן הזה לא ניתן להזעיק את המשטרה, בתי החולים נמצאים בהשהיה וזהו לילה אחד שבו ציבור האזרחים מתנהל ללא מחשבה לגבי העונש שצפוי להם. באותו לילה רווי מעשי אלימות ופשע, משפחה אחת מתלבטת כיצד לנהוג כשגבר זר מקיש על דלתה ומבקש מקלט. הזר גורם לשורת אירועים שמאיימים להביא לקרע בחיי משפחתו של ג'יימס סאנדין (הוק). הוא, אישתו והילדים מתלבטים כיצד לפעול ומנסים לעבור את הלילה בשלום, מבלי להפוך בעצמם למפלצות שמהם הם מסתתרים כל העת.

  עם: איתן הוק, לנה הדי, מקס בורקהולדר, אדלייד קיין, אדווין הודג', ריי וייקפילד.

  בימוי: ג'יימס דה מונקו (ארה"ב, 2013).

  5.10, ראשון בשעה 21:30, HD HOT Gold

  גשם של פלאפל 2 – Cloudy with a Chance of Meatballs 2 בכורה

  אנדי סמברג מדובב בהמשך מטורף ומצחיק לא פחות מקודמו לסרט האנימציה המצליח "גשם של פלאפל". הפעם, פלינט הממציא וחבריו עוברים אל העיר סן פרנחוזה, ופלינט מתחיל לעבוד במפעל של צ'סטר וי. הוא לא כל כך מסתדר עם האווירה ההיי-טקיסטית במקום, ומקבל הזדמנות לברר מה עלה בגורלה של מכונת המזון שלו. מסתבר שהיא מייצרת כעת אוכל בצורת מפלצות מסוכנות, כמו המבורגרים טורפים, בצלי דינוזאור ומלפפונים כבושים מסוכנים… כעת החבר'ה חייבים להציל את העולם מפניהם.

  קולות: אנדי סמברג, ביל הדר, אנה פאריס, ג'יימס קאן, ברוס קמפבל, מיסטר טי, בנג'מין בראט.

  בימוי: קודי קמרון וכריס פירן (ארה"ב, 2013).

  8.10, רביעי בשעה 12:00, HD HOT Gold

  כוח משיכה – Gravity בכורה

  סנדרה בולוק וג'ורג' קלוני מככבים לגמרי לבדם באחד הסרטים המדהימים והמדוברים ביותר של השנה החולפת. מדובר במותחן מדע בדיוני סוחף שהפך לשובר קופות גדול, זכה לביקורות נלהבות וגרף שבעה פרסי אוסקר, בראשם לבימוי של אלפונסו קוארון ("הילדים של מחר"). צוות אסטרונאוטים נשלח לחלל כחלק ממשלחת חקירה שמטרתה לבחון את התנאים שקיימים בסביבה של הירח. דוקטור ריאן סטון (בולוק) היא טכנאית רפואה ראשית מבריקה שנמצאת במשימה הראשונה שלה בחלל החיצון, ומאט קוולסקי (קלוני) הוא אסטרונאוט ותיק שזו אמורה להיות משימתו האחרונה לפני שיעבור לתפקיד אחר. במהלך משימה פשוטה מחוץ למעבורת, השניים נקלעים לסופת חלקיקים שבסיומה הם מגלים כי נותרו לבדם ושלמעבורת שלהם נגרם נזק בלתי הפיך. כשהם מבינים שהתאונה לא תאפשר את החזרה שלהם הביתה, אל האטמוספרה של כדור הארץ, ריאן ומאט הנואשים מנסים לשרוד, ללא אמצעי קשר עם תחנת החלל בכדור הארץ, כשהם נסחפים אל תוך האין סוף של החלל.

  עם: סנדרה בולוק (שהיתה מועמדת לאוסקר), ג'ורג' קלוני, אד האריס.

  בימוי: אלפונסו קוארון (ארה"ב, 2013).

  10.10, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  לפגוע ולברוח – Hit & Run בכורה

  קומדיית פעולה מבדרת בכיכובו של בראדלי קופר. צ'ארלי ברונסון הוא נהג שודים ששוהה תחת זהות בדויה בעיירה נידחת. יום אחד הוא מפר את תנאי התוכנית להגנת עדים ומסיע את חברתו, אנני בין, לראיון עבודה בלוס אנג'לס. הסרט מלווה במרדפי מכוניות קופצניים סטייל שנות ה-70 והתנצחויות מתוחכמות בין בני הזוג הצעירים. בראדלי קופר מגלם פושע רוסי עם ראסטות מחומצנות, אשר רודף אחר צ'ארלי במקביל למשטרה, מרגע שגילה כי החבר שלו לשעבר הוא זה שהעיד נגדו.

  עם: בראדלי קופר, דקס שפרד (שגם כתב וביים לצד דייוויד פלמר), קירסטן בל, טום ארנולד, בו ברידג'ס.

  בימוי: דקס שפרד ודייויד פלמר (ארה"ב, 2012).

  11.10, שבת בשעה 15:30, HD HOT Gold

  קיק אס 2- Kick-Ass 2 בכורה

  קומדיית האקשן השנונה שמגחכת באירוניה על ז'אנר גיבורי-העל, חוזרת בהצלחה לא מבוטלת בסרט המשך משובח עם ג'ים קארי. דייב התיכוניסט הוא חובב מושבע של ספרי קומיקס, שהופך לקיק אס הגיבור. דמותו מעודדת עוד אנשים להפוך לגיבורי-על שנלחמים ברשע כשהם עוטים מסיכה. הוא מצרף אליו את ביג דדי ואת היט גירל, והם נלחמים בכל דרך ב"רד מיסט" הנבל. כשנדמה כי הצליחו לטהר את הרחובות, מופיע "מאדר פאקר" – נבל העל העולמי. ג'ים קארי מצטרף לקאסט ויוצר מהומה אופיינית משלו.

  עם: אהרון טיילור ג'ונסון, ג'ים קארי, כריס מינץ-פלאס, קלואי מורץ, מוריס צ'סטנאט, אוגוסטוס פרו.

  בימוי: ג'ף וודלו (ארה"ב, 2013).

  11.10, שבת בשעה 22:00, HD HOT Gold

  הכל יחסים – This Is 40 בכורה

  דרמה קומית ישירה ומקורית מבית היוצר של ג'אד אפטאו ("בתול בן 40"), הבודקת מה בעצם עלה בגורלו של אחד הזוגות מהסרט המצליח שלו "הדייט שתקע אותי", ומה עשו להם כל השנים שחלפו. פול ראד מככב בתפקיד פיט, הנשוי לדבי (לסלי מאן). כעת, כשהשניים מגיעים לגיל 40, פיט הוא הבעלים של חברת תקליטים כושלת בעוד דבי היא בעלת בוטיק, המתמודדת עם גניבה מצד אחת העובדות שלה. הסרט בוחן בהומור שנון, כמיטב המסורת של אפטאו, כיצד הם מתמודדים עם בעיות הגיל, ההורות והלחצים הכלכליים.

  עם: פול ראד, לסלי מאן, ג'ייסון סיגל, מייגן פוקס, מוד אפטאו, אייריס אפטאו.

  בימוי: ג'אד אפטאו (ארה"ב, 2012).

  15.10, רביעי בשעה 21:05, HD HOT Gold

  עלובי החיים – Les Misérables בכורה

  דרמה מוסיקלית מושקעת בכיכובו של ראסל קרואו, שהיא עיבוד מרשים ושובר קופות למחזמר המצליח של אלן בובליל וקלוד-מישל שונברג, עפ"י הרומן המפורסם של ויקטור הוגו. ראסל קרואו מופיע בתפקיד מפקח המשטרה ז'אבר, ויו ג'קמן בתפקיד ז'אן ואלז'אן – איכר עני שנשלח לבית הסוהר לאחר שגנב לחם עבור אחיינו הגווע. לאחר שהוא משתחרר ואלז'אן אינו מצליח למצוא עבודה בגלל עברו וגונב מהכנסייה המקומית. לאחר שהכומר מחפה על העבירה שלו, ואלז'אן עובר מהפך והופך לאיש עסקים מכובד. הוא גם מאמץ ילדה יתומה בשם קוזט, שאמה הפרוצה מתה. כעבור שנים הוא מוצא עצמו בתקופה המהפכנית של "אביב העמים" בצרפת של אמצע המאה ה-19 ונאלץ להתמודד שוב עם המפקח ז'אבר ועם עברו.

  עם: ראסל קרואו, יו ג'קמן, אן האתוויי, סשה ברון כהן, הלנה בונהאם קרטר, אדי רדמיין, אמנדה זייפריד.

  בימוי: טום הופר ("נאום המלך") (ארה"ב, 2012).

  16.10, חמישי בשעה 20:00, HD HOT Gold

  האיש עם אגרופי הברזל – The Man with the Iron Fists בכורה

  הראפר והשחקן RZA מביים את סרטו הראשון – סרט קונג פו אלים ומרהיב בכיכובו של ראסל קרואו, שעלילתו מתרחשת בסין העתיקה. שבטי הלוחמים הסיניים נעזרים בנפח (RZA) המחשל עבורם כלי נשק ייחודיים, להשגת שליטה ועליונות בקרבות שלהם. ראסל קרואו מגלם את "ג'ק הסכין", זר אנגלי מסתורי שמופיע פתאום ומתחיל לעזור לנפח במאבקו ברעים, אשר זוממים להשתלט על מטמון זהב.

  עם: ראסל קרואו, לוסי לו, RZA, ג'יימי צ'אנג, דניאל וו, ביירון מאן.

  בימוי: RZA (ארה"ב/הונג קונג, 2012).

  16.10, חמישי בשעה 22:45, HD HOT Gold

  בלתי נשכחים 2 – 2 The Expendables בכורה

  מותחן פעולה עתיר פיצוצים בכיכוב שורה מרשימה של כוכבי אקשן ותיקים וגדולים, בראשם סילבסטר סטאלון, ברוס וויליס, ג'ייסון סטייתאם וארנולד שוורצנגר.

  הסרט המצליח הופק בעקבות הצלחת "בלתי נשכחים" מ-2010, כשהקיץ יצא גם השלישי בסדרה. ברני רוס (סטאלון) הוא מנהיג חוליה אמיצה של שכירי חרב, שנשכרים ע"י גורמי ממשלה אפלים כדי לבצע משימות שאחרים אינם רוצים לבצע. הפעם, מר צ'רץ' (וויליס) מה-CIA מגייס שוב את חבורת הבלתי נשכחים על מנת שייצאו לרוסיה כדי להשיג חומר סודי ביותר שהיה על מטוס שהתרסק. לאחר שהמשימה מבוצעת בהצלחה, אחד מאנשיהם נלקח כבן ערובה ע"י קבוצת שכירי חרב מקומית לצורך מיקוח ולאחר מכן נרצח. כעת חבורת השרירנים מתלכדת כדי לנקום, כשהם נאלצים להיכנס לעומק טריטוריית האויב האכזר, שבראשו עמוד סוחר נשק חסר רחמים (ואן דאם).

  עם: סילבסטר סטאלון, ברוס וויליס, ג'ייסון סטייתאם, דולף לאנדגרן, ארנולד שוורצנגר, צ'אק נוריס, ז'אן-קלוד ואן דאם, ג'ט לי, ליאם המסוורת.

  בימוי: סיימון ווסט ("המכונאי") (ארה"ב 2012).

  17.10, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  כל הזמן שבעולם – About Time בכורה

  רייצ'ל מקאדמס היפה מככבת בקומדיה רומנטית בריטית חמודה שכתב וביים ריצ'רד קרטיס, במאי "אהבה זה כל הסיפור" ותסריטאי "נוטינג היל". טים לייק הוא בחור צעיר בן 21 ששומע מאביו בערב השנה החדשה כי כמו לכל הגברים במשפחתו, יש לו סגולה מיוחדת שמאפשרת לו לחזור אחורה בזמן ולתקן דברים מעברו. תחילה הוא מתקשה להאמין בכך, אך כשהוא ממלא אחר ההוראות של אביו טים נוכח לדעת כי מדובר באמת. הוא עובר ללונדון כדי ללמוד משפטים ומתאהב בבחורה יפהפייה בשם מרי. אולם תקלה ברצף הזמנים עלולה להרחיקו מאשת חלומותיו, כשעליו לחזור כל פעם אחורה בזמן ולפגוש את מרי בפעם הראשונה כל פעם מחדש…

  עם: רייצ'ל מקאדמס, דומנול גליסון, לידיה וילסון, ביל ניי, לינדסי דאנקן.

  בימוי: ריצ'רד קרטיס ("אהבה זה כל הסיפור") (בריטניה, 2013).

  18.10, שבת בשעה 14:25, HD HOT Gold

  בלי חוקים- Savages בכורה

  ג'ון טרבולטה משתתף במותחן פשע אקטואלי המבוסס על רב מכר מאת דון ווינסלו בבימויו של אוליבר סטון הוותיק והטוב ("פלאטון", "רוצחים מלידה"). העלילה עוקבת אחר משולש אהבה היפי המורכב משני חברים מגדלי מריחואנה ובחורה שאוהבת את שניהם. לאידיליה השלווה הזו יש חיים קצרים, מרגע שקרטל מכסיקני מחליט להיכנס בכוח לשותפות רווחית עם הצעירים. הם מצידם לא מתכוונים לוותר בקלות על פרנסתם וחוברים אל איש בולשת מושחת, בכיכובו של ג'ון טרבולטה, כדי להשיג מידע מבפנים על הקרטל ולהילחם בו.

  עם: ג'ון טרבולטה, סלמה הייק, בלייק לייבלי, טיילור קיטש, אהרון טיילור ג'ונסון, בניסיו דל טורו, אמיל הירש.

  בימוי: אוליבר סטון (ארה"ב, 2012).

  18.10, שבת בשעה 22:10, HD HOT Gold

  טד – Ted בכורה

  סת' מקפארלן, מי שיצר את הסדרות המצחיקות והאהובות "אבא אמריקאי" ו"איש משפחה", רקח קומדיה פסיכית מצוינת בכיכובו של מארק וולברג, שזכתה להצלחה גדולה וגם קיבלה ביקורות מעולות. וולברג נכנס לתפקיד קומי מפתיע של ג'ון בנט – ילד מגודל המחובר בטבורו לדובון הילדות שלו, שהתעורר לחיים בעקבות

  משאלת לב. מילה קוניס היא החברה היפה של ג'ון, שזוממת להפריד בינו לבין טד הדובון המופרע, שמתגלה כמומחה לקולות גוף ועישונים מתקתקים. זה אומר שטד יהיה חייב למצוא לעצמו בהקדם סידור אחר…

  עם: מארק וולברג, מילה קוניס, ג'ואל מקהייל, ג'ובאני ריביסי, פטריק סטיוארט, נורה ג'ונס.

  בימוי: סת' מקפארלן (ארה"ב, 2012).

  24.10, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  אוגוסט: מחוז אוסייג' – August: Osage County בכורה

  מריל סטריפ וג'וליה רוברטס הנפלאות (שהיו מועמדות השנה לפרסי האוסקר) מככבות בדרמה קומית עטורת כוכבים, שמבוססת על המחזה הנודע זוכה פרסי פוליצר וטוני מאת טרייסי לטס. הסרט מתאר את חיי הנשים החזקות של משפחת ווסטון – נשים חזקות ונחושות שהתרחקו אחת מהשנייה במשך השנים והתפזרו ברחבי אמריקה, כשכל אחת מהן מצאה את דרכה האישית המיוחדת. משבר שפוקד את המשפחה מחזיר אותן לבית שבו גדלו בימי ילדותן באוקלהומה ולאישה הקשה ויוצאת הדופן שגידלה אותן. וכך במשך חודש אוגוסט הן מוצאות עצמן תחת קורת גג אחת, בבית של ויולט הלא יציבה נפשית והמכורה לכדורים ובעלה המשורר האלכוהוליסט, כשהסודות המשפחתיים מתחילים להיחשף ולצוץ מעל פני השטח.

  עם: מריל סטריפ, ג'וליה רוברטס, כריס קופר, סאם שפרד, יואן מקגרגור, דרמוט מלרוני, ג'ולייט לואיס, בנדיקט קאמברבאץ', אביגייל ברסלין.

  בימוי: ג'ון וולס (ארה"ב, 2013).

  25.10, שבת בשעה 22:00, HD HOT Gold

  חשבון משותף – Identity Thief בכורה

  קומדיה פרועה ומצליחה בכיכובם של מליסה מקארתי וג'ייסון בייטמן. סנדי פיטרסון (בייטמן) הוא איש עסקים מנומס ומרובע מקולורדו, שמגלה יום בהיר אחד לתדהמתו כי יש לו שותף לזהות ולארנק. זוהי דיאנה (מקארתי) אשר ניהנית מהחיים הטובים של מיאמי, תוך שהיא חיה על חשבון האנשים שאת זהותם היא גונבת. לאחר שדיאנה גונבת את זהותו של סנדי ומרוקנת לו את חשבון הבנק, סנדי עוזב את אישתו, משפחתו ועבודתו, ויוצא בעצמו למרדף אחר דיאנה, כדי להביא אותה לדין בפני שופט בקולורדו.

  עם: מליסה מקארתי, ג'ייסון בייטמן, אמנדה פיט, ג'ון פאברו, מוריס צ'סטנאט, ג'נסיס רודריגז, רוברט פטריק.

  בימוי: סת' גורדון ("איך להיפטר מהבוס") (ארה"ב, 2013)

  31.10, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  עוד סרטים נבחרים של כוכבי אוקטובר

  וין דיזל – שבת, 4 אוקטובר

  רידיק – וין דיזל כלוחם בודד שנאלץ להיאבק ביצורים פראיים ובציידי ראשים בכוכב מדברי.

  בשעה 20:00, HD HOT Gold

  פיץ' בלאק – וין דיזל נקלע למאבק הישרדות אכזרי על כוכב לכת נידח.

  בשעה 00:10, HD HOT Gold

  מילה של גבר – פעולה עם וין דיזל על סוכן ממשלתי שיוצא לנקום בברון סמים שאחראי לרצח אישתו.

  בשעה 02:00, HD HOT Gold

  איתן הוק – ראשון, 5 אוקטובר

  לפני הזריחה – דרמה רומנטית מקסימה עם איתן הוק כבחור אמריקאי הפוגש ברכבת צעירה צרפתייה ומבלה עמה לילה בלתי נשכח.

  בשעה 07:00, HD HOT Gold

  הבריחה – איתן הוק מגלם נהג מירוצים לשעבר, שנאלץ לבצע משימות עבור חוטף מסתורי, תוך נהיגה במהירות מטורפת.

  בשעה 19:55, HD HOT Gold

  מציאות נושכת – צעירה מצלמת סרט על חבריה הטובים ומתלבטת בין בחור יאפי למוזיקאי צעיר – אותו מגלם איתן הוק.

  בשעה 23:00, HD HOT Gold

  טום הנקס – ראשון, 5 אוקטובר

  יש לך הודעה – קומדיה רומנטית מצליחה עם טום הנקס כבעל רשת חנויות ספרים שמתאהב דרך האינטרנט במג ראיין.

  בשעה 08:40, HD HOT Gold

  להציל את מיסטר בנקס – דרמה קומית מקסימה עם טום הנקס על וולט דיסני והסופרת שכתבה את "מרי פופינס".

  בשעה 10:40, HD HOT Gold

  צופן דה וינצ'י – טום הנקס כחוקר סמלים מנסה לפתור תעלומת רצח ביזארית שמאחוריה מסתתרת כת עתיקה.

  בשעה 12:45, HD HOT Gold

  אפולו 13 – טום הנקס בדרמה מרתקת על אסטרונאוטים שנקלעים לסכנה בחללית אפולו 13 שטסה לירח.

  בשעה 15:15, HD HOT Gold

  קפטן פיליפס – מותחן סוחף עפ" סיפור חטיפה אמיתי בלב ים בכיכובו של טום הנקס.

  בשעה 17:40, HD HOT Gold

  סנדרה בולוק – שישי,שבת, 10-11 אוקטובר

  תחושה מוקדמת – סנדרה בולוק חשה שבעלה עומד להיהרג בתאונה ויוצאת למירוץ נגד הזמן כדי להציל אותו.

  10.10, שישי בשעה 20:20, HD HOT Gold

  ההצעה – קומדיה רומנטית עם סנדרה בולוק על עורכת ספרים קשוחה שמאלצת את העוזר שלה להתחתן איתה.

  11.10, שבת בשעה 10:05, HD HOT Gold

  הסודות של יה-יה – סנדרה בולוק לומדת על אחווה סודית שאמה השתתפה בה בצעירותה בשנות ה-60.

  11.10, שבת בשעה 11:55, HD HOT Gold

  בראדלי קופר – שבת, 11 אוקטובר

  בדרך לחתונה עוצרים בווגאס – בראדלי קופר מארגן מסיבת רווקים לחבר, אבל מתעורר עם עוד שני חברים במלון בלי לזכור דבר.

  בשעה 17:05, HD HOT Gold

  יס מן – בראדלי קופר הוא גבר בעל גישה שלילית לחיים, שמחליט להסכים לכל דבר שמציעים לו ונקלע למצבים מטורפים.

  בשעה 18:45, HD HOT Gold

  ג'ים קארי – שבת, 11 אוקטובר, ראשון 19 אוקטובר

  שקרן, שקרן – ג'ים קארי מגלם עורך דין חלקלק שלא סותם את פיו לרגע ועתה מנוע מלשקר במשך 24 שעות.

  11.10, שבת בשעה 20:30, HD HOT Gold

  סדרה של צרות – קומדיית הרפתקאות על שלושה ילדים יתומים, המגיעים לביתו של קרוב משפחה (ג'ים קארי), שזומם לגזול את הירושה שלהם.

  19.10, ראשון בשעה 07:00, HD HOT Gold

  כייבל גאי – חיי ארכיטקט צעיר הופכים לסיוט, כאשר ג'ים קארי, בתפקיד מטורף של טכנאי חברת כבלים, מפעיל מניפולציות פרועות כדי להתיידד איתו.

  19.10, ראשון בשעה 08:50, HD HOT Gold

  דיק וג'יין עושים את זה – ג'ים קארי הוא בעל משפחה המחפש דרכים חדשות להתקיים אחרי שפוטר מעבודתו.

  19.10, שלישי בשעה 10:25, HD HOT Gold

  ג'ניפר אניסטון – ראשון, 12 אוקטובר

  חברות עם כסף – ג'ניפר אניסטון הרווקה מצליחה לערער את תחושת הביטחון בקרב חברותיה הנשואות והיציבות.

  בשעה 20:30, HD HOT Gold

  אנחנו המילרים – בלדר סמים שנשלח לאסוף משלוח מריחואנה במכסיקו, מגייס חשפנית (ג'ניפר אניסטון) בתפקיד אשתו, כדי לא לעורר חשד.

  בשעה 22:00, HD HOT Gold

  ג'וני דפ – שני, 13 אוקטובר

  שודדי הקריביים: סוף העולם – החבורה נוסעת למזרח הרחוק לחפש אחר קפטן ג'ק ספארו האגדי (ג'וני דפ), שנבלע ע"י יצור מפלצתי.

  בשעה 13:35, HD HOT Gold

  שאיפות – ג'וני דפ בסיפורו האמיתי של ג'ורג' יאנג, האיש שביסס את שוק הקוקאין בארה"ב של שנות ה-70.

  בשעה 18:05, HD HOT Gold

  רוברט דה נירו – שלישי, 14 אוקטובר

  יחידה עילית – מחסל מקצועי שפרש מיחידה מובחרת, נאלץ להציל את המנטור שלו (רוברט דה נירו) ע"י נקמה בחיילי קומנדו.

  בשעה 20:20, HD HOT Gold

  החבר'ה הרעים – רוברט דה נירו הוא האבא במשפחת פשע אמריקאית שמתקשה לשמור על פרופיל נמוך בעיירה שלווה בצרפת.

  בשעה 22:15, HD HOT Gold

  קווין קוסטנר – רביעי, 15 אוקטובר

  דרגונפליי – הסימן המסתורי – קווין קוסטנר נתקל בתופעות על-טבעיות ומאמין שאישתו מנסה ליצור עמו קשר מעולם המתים.

  בשעה 07:00, HD HOT Gold

  שומר הראש – קווין קוסטנר שובה את הלב כשומר ראש שנשכר להגן על חייה של זמרת פופ מצליחה.

  בשעה 08:45, HD HOT Gold

  בשם האהבה – במשחק האחרון בקריירה שלו, כוכב בייסבול בן 40 (קווין קוסטנר) נזכר במהלך חייו וביחסיו עם האישה שאהב.

  בשעה 10:55, HD HOT Gold

  המגן – מציל מצטיין ממשמר החופים (קווין קוסטנר) שעובר להדריך בבית הספר לשחיינים, יוצר קשר מיוחד עם אחד החניכים.

  בשעה 12:40, HD HOT Gold

  עולם המים – קווין קוסטנר כנווד ימי שעוזר לאישה ולילדה קטנה למצוא את הדרך ליבשה האחרונה שנותרה, בסרט עתידני על היעלמות הקרחונים.

  בשעה 15:00, HD HOT Gold

  פול ראד – רביעי, 15 אוקטובר

  חדשות בהפרעה – פול ראד בקומדיית המשך על רון בורגונדי, מגיש פופולרי מסן דייגו, שיוצא לכבוש ערוץ חדשות ניו-יורקי.

  בשעה 19:10, HD HOT Gold

  ראסל קרואו – חמישי, 16 אוקטובר

  איש הפלדה – ראסל קרואו מופיע לצד הנרי קאוויל בעיבוד חדש לעלילות סופרמן, שנשלח כילד לכדור הארץ וגדל במשפחת חוואים.

  בשעה 00:25, HD HOT Gold

  סילבסטר סטאלון – שישי, 17 אוקטובר

  לכודים – סילבסטר סטאלון נרתם לחלץ לכודים מתחת לאדמה לאחר התמוטטות מנהרה בין מנהטן לניו ג'רזי.

  בשעה 18:15, HD HOT Gold

  קופלנד – סילבסטר סטאלון בתפקיד מצוין כשריף בניו ג'רזי, החושף פשעים ושחיתויות שביצעו שוטרים.

  בשעה 20:15, HD HOT Gold

  רייצ'ל מקאדמס – שבת, 18 אוקטובר

  היומן – זוג אוהבים צעירים, ראיין גוסלינג ורייצ'ל מקאדמס, נאלצים להיפרד לפני מלחה"ע ה-2, אך אינם מוותרים על אהבתם.

  בשעה 10:45, HD HOT Gold

  חצות בפריס – רייצ'ל מקאדמס בתפקיד ארוסתו של תסריטאי שמגיע לחופשה בפריס וחוזר במפתיע אחורה בזמן.

  בשעה 12:50, HD HOT Gold

  ג'ון טרבולטה – שבת, 18 אוקטובר

  פנומן – ג'ון טרבולטה הוא מכונאי מעיירה קטנה שנפגע ממכת ברק ומגלה כי מנת המשכל שלו גדלה ושיש לו כוחות-על.

  בשעה 16:35, HD HOT Gold

  שימו גז – ג'ון טרבולטה בקומדיה על מספר חברים מתוסכלים שיוצאים למסע אופנועים אך מסתבכים עם כנופיה.

  בשעה 18:45, HD HOT Gold

  חטיפת הרכבת התחתית 123 – ג'ון טרבולטה מנהיג קבוצת חמושים שחטפה רכבת תחתית בניו יורק ודורשת כופר.

  בשעה 20:25, HD HOT Gold

  הריסון פורד – ראשון, 19 אוקטובר

  42 – הריסון פורד כמנהל קבוצה שבה משחק שחקן הבייסבול השחור הראשון בליגה הבכירה בארה"ב, תוך כדי מאבק באפליה וגזענות.

  בשעה 11:55, HD HOT Gold

  אייר פורס 1 – טרוריסטים חוטפים את מטוסו של נשיא ארה"ב (הריסון פורד), שנקלע לעימות המסכן את משפחתו.

  בשעה 14:05, HD HOT Gold

  סכנה ברורה ומיידית – כשכוח צבא אמריקני נלכד בקולומביה במבצע חשאי, הריסון פורד בדמות הסוכן ג'ק ראיין יוצא למשימת חילוץ.

  בשעה 16:10, HD HOT Gold

  אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח – הארכיאולוג אינדיאנה ג'ונס (הריסון פורד) יוצא לאתר גולגולת בדולח לפני שהסובייטים ישימו את ידם על האוצר.

  בשעה 18:30, HD HOT Gold

  פיליפ סימור הופמן – ראשון, 19 אוקטובר

  המאסטר – פיליפ סימור הופמן הוא מנהיג כריזמטי של כת, שנוטל תחת חסותו חייל משוחרר שסובל מפוסט טראומה.

  בשעה 20:35, HD HOT Gold

  משחקי שלטון – פיליפ סימור הופמן כמנהל קמפיין מנוסה במטה של מועמד ליברלי של המפלגה הדמוקרטית.

  בשעה 22:50, HD HOT Gold

  אל פצ'ינו – שני, 20 אוקטובר

  סיימון – אל פצ'ינו כבמאי קולנוע כושל שיוצר דמות וירטואלית שהופכת לכוכבת סרטו החדש.

  בשעה 15:10, HD HOT Gold

  המקור – מותחן מרתק עם אל פצ'ינו על כימאי שיוצא לקרב נגד חברת טבק גדולה.

  בשעה 17:05, HD HOT Gold

  מלכודת לפרקליט – אל פצ'ינו הוא בעליו האימתני של משרד עורכי דין גדול, המתעתע בפרקליט צעיר.

  בשעה 19:40, HD HOT Gold

  לילה אחרון בעיר – אל פצ'ינו כפושע מזדקן שמשתחרר מהכלא ויוצא למסע לילי עם שני חברים ותיקים.

  בשעה 22:00, HD HOT Gold

  דוני בראסקו – אל פצ'ינו מרשים כמחסל ותיק של המאפיה, שקשר מיוחד ועמוק נוצר בינו לבין סוכן סמוי של האף.בי.איי.

  בשעה 23:35, HD HOT Gold

  ריצ'ארד גיר – שלישי, 21 אוקטובר

  פחד ראשוני – ריצ'ארד גיר הוא עו"ד היוצא להגן על חסר בית שמואשם ברצח בישוף, כשמולו תובעת שהיתה המאהבת שלו.

  בשעה 19:10, HD HOT Gold

  לילות ברודנטה – ריצ'ראד גיר מגלם רופא הנקלע למלון דרכים פסטורלי ומתאהב באישה נשואה שמנהלת את המקום.

  בשעה 21:20, HD HOT Gold

  הנשים של ד"ר טי – ריצ'ארד גיר בדמות גינקולוג שרמנטי שאישתו עוברת התמוטטות נפשית, מזכירתו מתאהבת בו ובתו עומדת להתחתן.

  בשעה 22:55, HD HOT Gold

  רחובות ברוקלין – ריצ'ארד גיר מגלם שוטר ותיק לפני פרישה העומד לפני מפגש גורלי בעת פשיטה על עסקת סמים.

  בשעה 00:55, HD HOT Gold

  שון פן – רביעי, 22 אוקטובר

  קוראים לי סם – שון פן מרשים בתור גבר שסובל מפיגור שכלי, הנאבק להמשיך לגדל את בתו הקטנה.

  בשעה 17:55, HD HOT Gold

  יחידת גנגסטרים – שון פן בתפקיד מיקי כהן, גנגסטר יהודי אכזר שהשתלט על עולם הפשע בארה"ב של שנות ה-40.

  בשעה 20:05, HD HOT Gold

  מזימות זרות – שון פן הוא סוכן שצריך להגן על מתורגמנית העובדת באו"ם בעקבות דיווחה על מזימת התנקשות.

  בשעה 22:00, HD HOT Gold

  משחק הוגן – סוכנת CIA נחשפת ע"י גורמים בבית הלבן לאחר ביקורת של בעלה (שון פן) על הפלישה לעיראק.

  בשעה 00:10, HD HOT Gold

  מארק וולברג – שישי, 24 אוקטובר

  אקדח כפול – מארק וולברג ודנזל וושינגטון שודדים מיליונים מבנק, אך מגלים שכל אחד מהם הוא סוכן של הרשויות.

  בשעה 18:00, HD HOT Gold

  חכם על גדולים – מארק וולברג כפרסומאי שפוטר ממשרתו ונקרא ללמד כיתת חיילים חסרת מוטיבציה בבסיס צבאי.

  בשעה 19:50, HD HOT Gold

  פחד – נערה מתבגרת המנסה להיפרד מהחבר החתיך שלה (מארק וולברג), מגלה שמדובר בפסיכופת מסוכן.

  בשעה 23:50, HD HOT Gold

  על הכוונת – מארק וולברג מככב כצלף בדימוס שנקרא לשורות החוק כדי לחסל מתנקש פוטנציאלי בנשיא.

  בשעה 01:30, HD HOT Gold

  מריל סטריפ – שבת, 25 אוקטובר

  ג'ולי וג'וליה – מריל סטריפ מופיע בדמות כוהנת הבישול האמריקנית ג'וליה צ'יילד, שסיפור חייה נפרש באמצעות בלוגרית בשלנית בת ימינו.

  בשעה 14:20, HD HOT Gold

  תקווה בהופ ספרינגס – מריל סטריפ וטומי לי ג'ונס הם זוג נשוי אשר יוצא לסופשבוע של טיפול זוגי.

  בשעה 16:25, HD HOT Gold

  אשת הברזל – מריל סטריפ זוכת האוסקר בדיוקן אינטימי של מרגרט תאצ'ר, ראש ממשלת בריטניה לשעבר.

  בשעה 18:05, HD HOT Gold

  המועמד ממנצ'וריה – קצין שסובל מסיוטים ממלחמת המפרץ מתמודד מול סנאטורית כוחנית (מריל סטריפ).

  בשעה 19:50, HD HOT Gold

  מל גיבסון – שני, שלישי, 27-28 אוקטובר

  כופר – מל גיבסון בתפקיד איל תעופה שבנו נחטף וכופר עצום נדרש עבורו, אך הוא בוחר בדרך לא אופיינית להפתיע את החוטפים.

  27.10, שני בשעה 01:30, HD HOT Gold

  סיינס – כומר (מל גיבסון) מנסה לפענח את תעלומת הופעת עיגולים מסתוריים בשדות התבואה של הכפר.

  28.10, שלישי בשעה 14:00, HD HOT Gold

  תיאוריית הקשר – מל גיבסון מגלם נהג מונית החושד בקונספירציות שונות ומשכנע עורכת דין כי הוא נתון בסכנת חיים.

  28.10, שלישי בשעה 15:45, HD HOT Gold

  מליסה מקארתי – שישי, 31 אוקטובר

  הנגאובר 3: חוזרים לווגאס – החבורה המטורללת חוזרת לווגאס לחפש את חברם החטוף ונעזרת במשכונאית (מליסה מקארתי) בדרך למיסטר צ'או.

  בשעה 23:55, HD HOT Gold

  • המשך:

   HOT PRIME

   הכוכבים הגדולים

   איתן הוק – שלישי, 7 אוקטובר

   אבא – מנהל טרוד מבקר את אביו שחלה ומהדק במקביל גם את הקשר עם בנו הצעיר (איתן הוק).

   בשעה 20:00, HOT Prime

   האישה ברובע החמישי – איתן הוק בתפקיד מרצה בקולג' שאיבד את עבודתו ופוגש בפריז אלמנה הקשורה לסדרת רציחות.

   בשעה 23:40, HOT Prime

   בראדלי קופר – חמישי, 9 אוקטובר

   אוהב אותך ניו יורק – בראדלי קופר מככב באחד הסיפורים בסרט שמתרחש בניו יורק ובוחן את רבגוניותה של האהבה.

   בשעה 18:30, HOT Prime

   המילים – בראדלי קופר הוא כוכב עולה בשמי הספרות מרגע פרסום ספרו הראשון, אך של מי באמת המילים שכתב?

   בשעה 20:15, HOT Prime

   סילבסטר סטאלון – חמישי, 9 אוקטובר

   שליטי הרחוב – The Lord's Of Flatbush בכורה

   סילבסטר סטאלון הצעיר באחד מסרטיו הראשונים (עוד לפני "רוקי") מככב בדרמת נעורים רומנטית לצד הנרי ווינקלר (פונז מהסדרה הנוסטלגית "ימים מאושרים"). הסרט שמתרחש בשכונת ברוקלין בניו-יורק של שנות ה-50, מתאר את הרפתקאותיהם של ארבעה חברים בכנופיית רחוב צעירה – סטנלי, בוצ'י, ווימפי וצ'יקו. מרד הנעורים שלהם מתבטא בגישה עבריינית קלה כלפי הסביבה ובעיקר במכנסי הג'ינס הצמודים ובמעילי העור השחורים שהם תמיד לובשים. הכל משתנה כאשר שניים מהם מתאהבים בבחורות צעירות וכשאחת מהן נכנסת להריון – מה שמעמיד את המשך החברות שלהם בסכנה.

   עם: סילבסטר סטאלון, הנרי ווינקלר, פרי קינג, סוזן בלייקלי, פול מייס.

   בימוי: מרטין דווידסון, סטיבן ורונה (ארה"ב, 1974).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   רמבו: משחק הדמים – First Blood בכורה

   סילבסטר סטאלון בסרט פעולה סוחף שביסס את מעמדו כאחד מכוכבי האקשן הגדולים ביותר לאחר הצלחת סרטי "רוקי". סטאלון הוא רמבו, חייל גיבור עטור מדליה שלחם באומץ במלחמת וייטנאם. כשהוא מגיע לעיירה קטנה בוושינגטון כדי לבקר חבר מהיחידה שלו, רמבו הלבוש בבגדים מרופטים מעורר את חמתו של השריף המקומי ששונא זרים. הוא נשלח למעצר ועובר התעללות מצד הסוהרים המקומיים, שמזכירה לו חוויות קשות מתקופת המלחמה. רמבו נמלט מהמעצר ומוצא מקלט ביער קרוב, שם הוא מתכנן להשתמש בכישורי הלחימה שלו כדי לנקום. בעוד השריף מנסה ללכוד אותו ולחסל אותו, מפקדו לשעבר מנסה להציל אותו ואת השריף לפני שהמצב יתדרדר עוד יותר.

   עם: סילבסטר סטאלון, בריאן דנהי, ריצ'ארד קרנה, מייקל טלבוט, דייויד קרוזו.

   בימוי: טד קוטצ'ף ("סוף שבוע אצל ברני") (ארה"ב, 1982).

   בשעה 23:30, HOT Prime

   ג'וני דפ – שישי, 10 אוקטובר

   נער שוליים – Cry Baby בכורה

   ג'וני דפ הצעיר והיפה, כאן באחד מתפקידיו הראשונים בעולם הקולנוע, מככב בקומדיה מוסיקלית תוססת ומקסימה מבית היוצר של במאי הקאמפ המוערך ג'ון ווטרס ("היירספריי", "פוליאסטר"). הסרט שהוא מעין פרודיה שנונה על התרבות האמריקאית של שנות ה-50, מגולל את קורותיו של נער שוליים חתיך ובעל לב זהב משכונת עוני בבולטימור. בעודו מנסה להפוך לכוכב רוק, עולמו משתנה כשוא מתאהב בנערה בורגנית יפהפייה שמחזיקה בחבר צמוד וקנאי.

   עם: ג'וני דפ, ריקי לייק, פיה זאדורה, טרייסי לורדס, איימי לוקיין, איגי פופ.

   בימוי: ג'ון ווטרס (ארה"ב 1990).

   בשעה 21:30, HOT Prime

   האיש שבכה – צעירה יהודייה שנמלטה מפוגרום ברוסיה, יוצאת לחפש אחר אביה ומתאהבת בבחור צועני, בכיכובו של ג'וני דפ.

   בשעה 23:00, HOT Prime

   רייצ'ל מקאדמס – ראשון, 12 אוקטובר

   בני מזל – רייצ'ל מקאדמס היא חיילת שבן זוגה הציל את חייה במלחמה, המצטרפת לשני חיילים נוספים במסע מרגש בארה"ב.

   בשעה 09:10, HOT Prime

   חיי נישואין – קבוצת חברים מסתבכת בתככים, כשאחד מהם מחליט להיפטר מאשתו לטובת המאהבת שלו (רייצ'ל מקאדמס).

   בשעה 11:05, HOT Prime

   טיסת לילה – רייצ'ל מקאדמס מגלה לחרדתה שהאדם היושב לצידה בטיסה, סוחט אותה כדי שתשתף עמו פעולה.

   בשעה 12:40, HOT Prime

   טום הנקס – ראשון, 12 אוקטובר

   זהירות, הבית מתפרק – קומדיה עם טום הנקס על זוג צעיר שמגלה שהבית שקנה מתפרק לו בין הידיים.

   בשעה 18:20, HOT Prime

   פאנץ' ליין – טום הנקס כסטודנט לרפואה וסטנד-אפיסט שעוזר לעקרת בית להגשים את חלומה להיות סטנד-אפיסטית.

   בשעה 19:55, HOT Prime

   שכנים – The Burbs בכורה

   קומדיה שחורה ומשעשעת בכיכובו של טום הנקס, שמגלם תושב פרברים צעיר שמחליט להישאר ולנפוש השנה בביתו במקום לצאת לחופשת דיג שנתית. כדי לא להשתעמם הוא מעסיק את עצמו בהצצה ובמעקב אחר משפחה תמהונית שעברה להתגורר בבית גותי בשכונה שלו. חבריו המוזרים מתגייסים לסייע לו ויחד הם מנסים להוכיח כי המשפחה החדשה בשכונה היא בעצם משפחת קניבלים מכת מסוכנת. מה שמעורר את חשדם זה שבני המשפחה לא יוצאים החוצה בשעות היום, בלילה רואים אורות מנצנצים מהמרתף שלהם, ולפעמים ניתן לראות אותם חופרים בורות בחצר ביתם…

   עם: טום הנקס, ברוס דרן, קארי פישר, קורי פלדמן, ריק דוקומן.

   בימוי: ג'ו דנטה ("אזור הדמדומים: הסרט") (ארה"ב, 1989).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   באק האוורד הגדול – קומדיה עם טום הנקס ובנו קולין, על בחור שהופך לעוזרו האישי של קוסם שמנסה לחזור לכושר.

   בשעה 23:45, HOT Prime

   קווין קוסטנר – שני, 13 אוקטובר

   סילברדו – Silverado בכורה

   קווין קוסטנר בתפקיד מצוין – פיצוי שקיבל מהבמאי לורנס קאסדן, לאחר שקאסדן חתך החוצה את כל הסצנות שבהם הופיע קוסטנר ב"החברים של אלכס". הסרט הוא מערבון מודרני שמתרחש באמריקה של סוף המאה ה-19 ומתאר את הרפתקאותיהם של ארבעה בוקרים אמיצים שרוכבים לעבר עיירה בשם סילברדו, כדי להשליט בה סדר. מתברר שדברים לא תקינים מתרחשים במקום, לאחר שחבורת גנגסטרים ושריף מושחת השתלטו על העיירה השלווה. עד שהם מגיעים לסילברדו, הם צריכים להתגבר על שלל סכנות ומכשולים שמחכים להם בדרך.

   עם: קווין קוסטנר, קווין קליין, סקוט גלן, דני גלובר, ג'ון קליז, ג'ון קאסדן, רוזנה ארקט, לינדה האנט.

   בימוי: לורנס קאסדן (ארה"ב, 1985).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   פנדנגו – קווין קוסטנר הצעיר יוצא עם חבריו למסע דרכים במכסיקו, רגע לפני החיים האמיתיים והעתיד הלא ברור.

   בשעה 00:15, HOT Prime

   אל פצ'ינו – שלישי, 14 אוקטובר, שבת, 18 אוקטובר

   הסנדק – דרמת פשע מופלאה שבה אל פצ'ינו הוא בן למשפחה סיציליאנית, הכובשת במהלכיה את עמדות הכוח במאפיה.

   14.10, שלישי בשעה 10:55, HOT Prime

   הסנדק 2 – בסרט השני בטרילוגיה, אל פצ'ינו נכנס לתפקיד הדון החדש של המאפיה, למרות מסלול חייו השונה משל אביו.

   14.10, שלישי בשעה 13:50, HOT Prime

   הסנדק 3 – סנדק הפשע מייקל קורליאונה (אל פצ'ינו) מתמודד עם רגשות האשמה כלפי משפחתו ועם השינויים בעולם הפשע.

   14.10, שלישי בשעה 17:10, HOT Prime

   וצדק לכל – אל פצ'ינו הוא עו"ד בעל אג'נדה חברתית שנאלץ להגן על השופט שהיה אויבו המקצועי לאורך השנים.

   14.10, שלישי בשעה 20:00, HOT Prime

   הדחליל – סיפור חברות נרקם במהלך מסע דרכים, בין פושע לשעבר (ג'ין הקמן) לבין מלח (אל פצ'ינו) שמנסה להכיר מקרוב את בנו.

   18.10, שבת בשעה 17:20, HOT Prime

   ים של אהבה – Sea of Love בכורה

   מותחן משובח בכיכובם של אל פצ'ינו ואלן ברקין. פרנק קלר הוא בלש משטרה היוצא לחפש אחר רוצח סדרתי מטורף, שאוסף את קורבנותיו דרך מודעות היכרויות בעיתונים. העניינים מסתבכים כאשר הוא מתחיל לנהל רומן לוהט ומסוכן עם הלן קרוגר, אישה סקסית שהיא במקרה גם אחת החשודות המרכזיות בפרשה. פרנק מוצא עצמו בתוך מבוך פרנואידי שמקשה עליו ומסכן את עבודתו כשוטר, כשתוך כדי כך הוא גם מנסה להתגבר על הנטישה של אישתו.

   עם: אל פצ'ינו, אלן ברקין, ג'ון גודמן, מייקל רוקר, וויליאם היקי, ריצ'ארד ג'נקינס, פול קלדרון, ג'ון ספנסר.

   בימוי: הרולד בקר ("שדה הבצל", "סיטי הול") (ארה"ב 1989).

   18.10, שבת בשעה 22:00, HOT Prime

   סרפיקו – אל פצ'ינו נחרת לנצח בזיכרון כשוטר ישר המתמיד בדרכו ללא פשרות עד שתצא האמת לאור.

   18.10, שבת בשעה 23:55, HOT Prime

   מל גיבסון – רביעי, חמישי, -1615 אוקטובר

   שנה בצל הסכנה – מל גיבסון הוא עיתונאי אוסטרלי המנסה לנווט בנבכי הממשל בזמן המשבר באינדונזיה.

   15.10, רביעי בשעה 11:35, HOT Prime

   החיים הכפולים של וולטר – מל גיבסון מנהל חברת צעצועים וסובל מדיכאון קשה עד שחייו משתנים באמצעות בובה.

   15.10, רביעי בשעה 13:30, HOT Prime

   ציפור על תיל – Bird on a Wire בכורה

   קומדיית אקשן סוחפת בכיכובם של מל גיבסון וגולדי הון. ריק ג'רמן (גיבסון) הוא גבר שעזר למשטרה להרשיע סוכן FBI שסרח וסחר בסמים קשים. ריק מקבל מהרשויות זהות חדשה ופותח בחיים חדשים. אולם, הבעיות צצות כעבור 15 שנים, כאשר הארוסה הקודמת של ריק מזהה אותו וחושפת את זהותו. לרוע מזלו, איש הקשר שלו מטעם ה-FBI הוחלף בינתיים ע"י סוכן מושחת, שכעת מתגייס לסייע לסוכן המורשע ולשותפיו לפשע לאתר את ריק. האירועים הללו מוציאים את ריק משגרת חייו ומאלצים אותו להימלט ביחד עם חברתו מפני סוכנים מושחתים ופושעים שרודפים אחריו, ונקלע לשורה של מרדפים עוצרי נשימה.

   עם: מל גיבסון, גולדי הון, ביל דיוק, דייויד קארדין, ג'ואן סבראנס.

   בימוי: ג'ון בדהאם ("מעקב צמוד") (ארה"ב, 1990).

   15.10, רביעי בשעה 15:05, HOT Prime

   מקס הזועם – בעתיד אפוקליפטי שבו כנופיות אלימות שולטות בכבישים, יוצא שוטר צעיר (מל גיבסון) למסע נקמה.

   16.10, חמישי בשעה 24:00, HOT Prime

   מקס הלוחם בדרכים – בסרט השני בסדרה, מקס המתבודד (מל גיבסון) יוצא לקרב מחודש מול כנופיות האופנוענים.

   16.10, חמישי בשעה 01:35, HOT Prime

   ג'ון טרבולטה – רביעי, 15 אוקטובר

   תראו מי שמדבר – אם חד-הורית מתאהבת בנהג מונית טוב לב, בגילומו של ג'ון טרבולטה, למורת רוחו של התינוק שלה.

   בשעה 17:00, HOT Prime

   בקצב החופש – ג'ון טרבולטה מככב כמורה למוזיקה שמפיח חיים חדשים בעולמם של נערי פנימייה.

   בשעה 18:35, HOT Prime

   לבבות בודדים – ג'ון טרבולטה וג'יימס גנדולפיני הם צמד בלשים ניו יורקים שיוצאים לצוד זוג רוצחים של נשים בודדות.

   בשעה 20:10, HOT Prime

   דקה אחר דקה – ג'ון טרבולטה הוא נווד צעיר שמפתח רומן סוער עם אישה מבוגרת ממנו ממעמד גבוה.

   בשעה 23:30, HOT Prime

   רוברט דה נירו – חמישי, 16 אוקטובר, רביעי, 22.10

   ג'קנייף – רוברט דה נירו הוא יוצא וייטנאם שמתקשה לקבל את מערכת היחסים הנרקמת בין אחותו ובין חברו מימי המלחמה.

   16.10, חמישי בשעה 07:15, HOT Prime

   סטון – רוברט דה נירו מגלם קצין מבחן לפני פרישה הבוחן תיק של פושע ומתמודד מול אשתו שתעשה הכל כדי לשחררו.

   16.10, חמישי בשעה 09:00, HOT Prime

   לילה ועיר – רוברט דה נירו הוא עו"ד חמדן המקים מועדון איגרוף ומנהל רומן עם אשת בעל בית הקפה הקבוע שלו.

   16.10, חמישי בשעה 10:45, HOT Prime

   מרדף חצות – Midnight Run בכורה

   קומדיית פעולה שנונה וסוחפת שמתרחשת בקצב מסחרר, בכיכובו של רוברט דה נירו. דה נירו המצוין מופיע בתפקיד ג'ק וולש, צייד ראשים מחוספס שנשלח ללכוד רואה חשבון בשם ג'ונתן מרדוקאס (צ'ארלס גרודין) שמעל בכספי המאפיה. עבור ביצוע המשימה הוא עתיד לקבל 100 אלף דולר – סכום שהוא לא יוותר עליו בקלות. לאחר שוולש מצליח ללכוד את מרדוקאס, הוא מגלה שזה חייב לא פחות מ-15 מיליון דולר לגנגסטר קשוח. במסעם מחוף לחוף, בחזרה מניו-יורק ללוס-אנג'לס, וולש מגלה שבעקבותיהם נמצאים לא מעט גורמים, בראשם שוטרים ואנשי מאפיה, שמעוניינים לשים בעצמם יד על מרדוקאס. אם זה לא מספיק, במהלך הדרך מרדוקאס לא מפסיק לשגע את וולש, כפי שלא עשה לא אף עבריין אחר שלכד, ובין השניים מתפתחים יריבות עיקשת, עימות מילולי קולח וגם יחסים מפתיעים.

   עם: רוברט דה נירו, צ'ארלס גרודין, דניס פרינה, יפת קוטו, ג'ו פנטוליאנו.

   בימוי: מרטין ברסט (ארה"ב, 1988).

   22.10, רביעי בשעה 22:00, HOT Prime

   אישה לשניים – רוברט דה נירו בקומדיית פשע על פושע שגומל לשוטר שהציל את חייו ושולח אליו בחורה יפה כ"מתנה".

   22.10, רביעי בשעה 00:05, HOT Prime

   מלך הקומדיה – קומיקאי כושל (רוברט דה נירו) חוטף מנחה טלוויזיה כדי להגשים את חלומו להופיע על המסך הקטן.

   22.10, רביעי בשעה 01:45, HOT Prime

   פיליפ סימור הופמן – חמישי, 16 אוקטובר

   מוכה אהבה – איש עסקים פוגש בחורה בריטית ומסתבך עם פושע קטן, אותו מגלם באורח שובה לב פיליפ סימור הופמן.

   בשעה 20:25, HOT Prime

   ביג לבובסקי – The Big Lebowski בכורה

   קומדיה משובחת של האחים כהן ("פארגו") שהפכה לקאלט, בכיכובם של ג'ף ברידג'ס, פיליפ סימור הופמן, ג'ון גודמן וג'ון טורטורו. ג'ף לבובסקי (ברידג'ס, באחד מתפקידיו הטובים ביותר) הוא בטלן בגיל העמידה שאוהב בעיקר לעשן סמים ולשחק באולינג עם חבריו הטובים. בכלל נדמה שה"דוד", כמו שמכנים אותו, נותר עמוק בתוך שנות ה-70 ההיפיות וגם מאזין למוסיקה מאותה תקופה. עולמו משתנה יום אחד מקצה לקצה בעקבות טעות מוזרה בזיהוי, כששני פושעים פורצים לביתו במחשבה שהוא מיליונר בשם לבובסקי שאותו הם מחפשים. הטעות הזו מסבכת אותו עם עולם של גנגסטרים ומובילה את ג'ף למסע הזוי ברחבי לוס אנג'לס, בניסון לשלם כופר עבור שחרורה של אישה שהוא כלל אינו מכיר.

   עם: ג'ף ברידג'ס, פיליפ סימור הופמן, ג'ון גודמן, ג'ון טורטורו, ג'וליאן מור, סטיב בושמי, סאם אליוט, טארה ריד, בן גזארה, פלי (איש ה"רד הוט צ'ילי פפרס").

   בימוי: האחים ג'ואל ואיתן כהן (ארה"ב, 1998).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   ג'ניפר אניסטון – שישי, 17 אוקטובר

   לגעת בך – סוכנת מכירות של יצירות אמנות (ג'ניפר אניסטון) מנסה להתנער מחיזוריו של מנהל מלון דרכים.

   בשעה 20:25, HOT Prime

   בחורה טובה – The Good Girl בכורה

   ג'ניפר אניסטון המקסימה מככבת בדרמה קומית מפתיעה ועטורת שבחים מהקולנוע האמריקאי העצמאי. ג'סטין (אניסטון) היא אישה צעירה ומשועממת מהחיים שעובדת בסופרמרקט מקומי בעיירה קטנה בארה"ב. ג'סטין נשואה לגבר תמים שמשעמם אותה, אשר מתפרנס מסיוד ומבלה את רוב זמנו בעישון גראס עם חברו הטוב. חייה של ג'סטין משתנים כאשר בחור צעיר ממנה בשם הולדן מתחיל לעבוד כקופאי בכל-בו שבו היא עובדת ומפתח איתה יחסי ידידות קרובים ומיוחדים. הולדן, שבחר את שמו בהשפעת הספר "התפסן בשדה השיפון", רואה בג'סטין נפש תאומה ומחזר אחריה בעקשנות, עד שבין השניים מתפתח רומן. הם מנסים לשמור על יחסיהם בסתר, כשבינתיים הבעל מתעורר ומנסה לשפר את דרכיו. התפתחויות מפתיעות עוזרות לג'סטין להחליט האם לברוח עם הולדן או להמשיך להיות הילדה הטובה של העיירה.

   עם: ג'ניפר אניסטון, ג'ייק ג'ילנהול, ג'ון סי ריילי, דבורה ראש, טים בלייק נלסון, זואי דשנל, מייק ווייט (שגם כתב את התסריט).

   בימוי: מיגל ארטטה (ארה"ב, 2002).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   שון פן – שני, 20 אוקטובר

   נעורים בקצב מהיר – Fast Times At Ridgemont High בכורה

   שון פן הכריזמטי מככב בתור צעיר מסטול בקומדיית נעורים שהפכה לקאלט וגילתה לעולם דור שלם של שחקנים מבטיחים שהפכו מאוחר יותר לכוכבים. זהו גם התסריט הראשון שכתב הבמאי קמרון קרואו ("סינגלס", "ג'רי מגווייר") עפ"י ספר שלו עצמו המבוסס על אירועים מחייו. עלילת הסרט מתארת את עלילותיהם הפרועות של קבוצת תיכוניסטים מדרום קליפורניה בשנות ה-80 התוססות. מה שהחבר'ה הכי אוהבים זה לבלות בקניונים, לעשן סמים ולשמוע מוסיקת רוק משובחת (הפסקול כולל שירים של לד זפלין, טום פטי, הגו-גוס, המכוניות ועוד). תוך כדי כך הם מתלבטים בבעיות של גיל הנעורים – כמו דייטים, יחסי מין, חברות, עבודה, כסף, לימודים ועוד.

   עם: שון פן, ניקולס קייג', ג'ניפר ג'ייסון לי, אריק סטולץ, ג'אדג' ריינהולד, בריאן בקר, פיבי קייטס, פורסט וויטאקר.

   בימוי: איימי הקרלינג ("קלולס") (ארה"ב 1982).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   חטאי מלחמה – שון פן בדרמת מלחמה על שבויה וייטנאמית שהופכת בעל כורחה

   לשפחת מין של חיילים אמריקאים.

   בשעה 23:30, HOT Prime

   מריל סטריפ – חמישי, 23 אוקטובר

   הפיתוי של ג'ו טיינאן – The Seduction of Joe Tynan בכורה

   מריל סטריפ מככבת לצד אלן אלדה (שגם כתב את התסריט) וברברה האריס בדרמה פוליטית חזקה, שזיכתה אותה במספר פרסים יוקרתיים. ג'ו טיינאן הוא סנטור ליברלי מכובד ועסוק מאוד, שנשוי לאישה יפה ומגדל שני ילדים. למרות הזמן המועט שנותר לו לבלות עם משפחתו, הוא מסכים לקחת עליו משימה חדשה ולהוביל את ההתנגדות למינוי חדש ושנוי במחלוקת לבית המשפט העליון. מי שעוזרת לו למלא את התפקיד היא עורכת דין צעירה. בזמן שהשניים עובדים יחד, מתפתח ביניהם רומן שמסבך את חייו של ג'ו ומסכן את נישואיו לאישה שהוא אוהב. בתוך כל זה על ג'ו להיאבק בשחיתות שהוא מגלה סביבו, גם אם זה אומר לאבד חבר ותיק ולבחון את המוסר שלו עצמו.

   עם: אלן אלדה, מריל סטריפ, ברברה האריס, ריפ טורן, מלווין דאגלס.

   בימוי: ג'רי שצברג ("הדחליל") (ארה"ב, 1979).

   בשעה 18:25, HOT Prime

   קרמר נגד קרמר – אב שמגדל את בנו נאבק משפטית באשתו (מריל סטריפ) שנטשה אותם אך כעת חוזרת כדי לתבוע משמורת על הבן.

   בשעה 20:15, HOT Prime

   חומר אפל – מריל סטריפ מככבת בסרט על סטודנט סיני מבריק שעבודתו האקדמית נדחית והוא מגיב בקיצוניות בלתי צפויה.

   בשעה 22:00, HOT Prime

   ראסל קרואו – שישי, 24 אוקטובר

   מיסטרי, אלסקה – ראסל קרואו משחק בקבוצת הוקי קרח בעיירה קטנה, שמקבלת הזדמנות לארח קבוצת פאר מניו-יורק.

   בשעה 20:00, HOT Prime

   הרכות שלפני החשיכה – מפקח משטרה קשוח, בגילומו של ראסל קרואו, עוקב אחר בחור צעיר שרצח את הוריו בילדותו.

   בשעה 22:00, HOT Prime

   הריסון פורד – שבת, 25 אוקטובר

   אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה – הריסון פורד מככב בסרט הראשון והבלתי נשכח שעשה שפילברג על מעללי הארכיאולוג ההרפתקן אינדיאנה ג'ונס.

   בשעה 12:25, HOT Prime

   גיבורים – Heroes בכורה

   דרמה בהשתתפות הריסון פורד, מספר שנים לפני שהפך לאינדיאנה ג'ונס ולכוכב קולנוע גדול. הסרט מגולל את סיפורו של גבר שלחם במלחמת וייטנאם ואושפז במוסד בשל הפרעות פוסט טראומטיות קשות כתוצאה מאירועי המלחמה. הוא מחליט לברוח מהמוסד ויוצא למסע דרכים מרגש ברחבי אמריקה, על מנת לברר מה עלה בגורלם של החיילים האחרים שלחמו יחד איתו ביחידה שלו. מצטרפת אליו בדרך טרמפיסטית צעירה וסימפטית, ובין השניים נרקמים במהרה יחסים קרובים ומיוחדים.

   עם: הנרי ווינקלר, הריסון פורד, סאלי פילד, ואל אוורי, אוליביה קול, מייקל קאוואנה.

   בימוי: ג'רמי קגאן (ארה"ב, 1977).

   בשעה 14:20, HOT Prime

   אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון – הרפתקאות הארכיאולוג אינדיאנה ג'ונס (הריסון פורד) במלחמת העולם ה-2.

   בשעה 16:15, HOT Prime

   לחצות גבולות – הריסון פורד בדרמה על קשיי המהגרים המנסים לעבור את הגבול לארה"ב.

   בשעה 18:20, HOT Prime

   ריצ'ארד גיר – רביעי, 29 אוקטובר

   ללא רחמים – ריצ'ארד גיר הוא שוטר ששותפו נרצח, הפוגש בלונדינית מסתורית (קים בייסינגר) שהיתה עדה לרצח.

   בשעה 20:10, HOT Prime

   מועדון הכותנה – The Cotton Club בכורה

   ריצ'ארד גיר מככב בסרטו היפה של פרנסיס פורד קופולה הגדול ("הסנדק") שהיה מועמד לשני פרסי אוסקר – עבור העיצוב האמנותי המושקע ועבור העריכה. מדובר בדרמה מוסיקלית מתובלת באלמנטים של פשע, שעוסקת ב"מועדון הכותנה" – מועדון הג'אז המפורסם של רובע הארלם בניו-יורק בשנות ה-20 של המאה הקודמת. בימים של תקופת היובש הזכורה לשמצה, שני זוגות של אחים – אחד לבן והשני שחור, נאבקים ביניהם על השליטה בעולם התחתון של הכרך הגדול. ברקע מנוגנת כל העת מוסיקת ג'אז נהדרת של אותה תקופה. ריצ'ארד גיר, שמגלם נגן חצוצרה שנמלט מגנגסטר מטורף ומופיע במועדון, מבצע בעצמו את קטעי הסולו שלו.

   עם: ריצ'ארד גיר, דיאן ליין, גרגורי היינס, בוב הוסקינס, ניקולס קייג', לורנס פישברן, ג'ניפר גריי, דיאן ונורה, טום ווייטס.

   בימוי: פרנסיס פורד קופולה (ארה"ב, 1984).

   בשעה 22:00, HOT Prime

   משולש מסוכן – ריצ'ארד גיר כפסיכיאטר המתאהב באחות המטופלת שלו, ומגלה שהיא אשת מאפיונר שמתעלל בה.

   בשעה 00:10, HOT Prime

 • אוקטובר 2014 בערוץ 8

  לשון הקומוניקט:

  ישראלי

  בכורה!

  סדרה חדשה!

  ערסים ופרחות – האליטות החדשות

  שני עד רביעי, החל ב-27/10 בשעה 22:00

  אז מה זה ערס? ומי היא הפרחה? מי בכלל קובע מי הוא ערס ומי היא פרחה? האם אתם מכירים ערס אשכנזי או פרחה אשכנזייה? למה רוב הערסים והפרחות שאתם מכירים, או שחשבתם שאתם מכירים, הם מזרחים? האם הערסים והפרחות הם אכן איום קיומי על מדינת ישראל? איך הערסים והפרחות (שהפכו בינתיים לרוב) מתמודדים עם הסימון המשפיל הזה?

  והכי חשוב: מתי הפכו הערסים והפרחות לאליטות החדשות של ישראל?

  הערסים והפרחות, גם אם "אנחנו" מאוד לא אוהבים את זה, הם היום האליטות החדשות. רואים אותם בכל מקום – בפוליטיקה, בתקשורת, בקולנוע, במוסיקה, בספורט, ברחוב ובעצם – איפה לא? כן, הקבוצה המזרחית, שסומנה כערסית ופרחית כבר מראשית ימי המדינה, בגלגולי לשון שונים (פושטק, צ'חצ'ח וכו'), כבר איננה מסתתרת מפני הבליסטראות האשכנזיות (והמזרחיות בחלקן), אלא יוצאת בגאון החוצה, למרחב הציבורי, ומנכיחה את עצמה ללא בושה. במילים אחרות: הערסים והפרחות ניצחו. הם קובעים איזה עיתונים נקרא, מה נקרא בהם, מה נצפה בטלוויזיה, מי תהיה מפלגת השלטון, איזו קבוצת כדורגל תעפיל לפסגה, מה יהיה הטרנד האופנתי הבא, מי ימלא את נוקיה וקיסריה, היכן ינסקו מחירי הדיור וכיו"ב. כן, במקום להסתתר ולהתגונן, נכנסו המזרחים בדלת היחידה הפתוחה שנותרה בפניהם ושטפו את המרחב הציבורי באלפיהם. במובן מסוים, ניתן לומר כי הערסים והפרחות הם עונשה של התרבות הישראלית. אז קחו נשימה עמוקה, תפתחו את העיניים, האוזניים ובעיקר את הלב ותנו למסומנים לספר לכם מי הם באמת: מאיפה הם באים? איפה הם גרים? את מי הם אוהבים? את מי הם מתעבים? למה הם מעדיפים מותגי יוקרה וציפורניים מלאכותיות, למרות שלחלקם אין גרוש על הנשמה? מה יחסם ליהדות ולמסורת ואיך זה מתיישב עם המחשוף העמוק והלוק המוחצן? מה יחסם לכסף, להצלחה, להשכלה, למעמד האישה? ולמה חלק גדול מהם פושט חולצה, מנופף בדגל ישראל וזועק בקול ניחר, "מוות לערבים"?

  אנתולוגיה דוקומנטרית חדשה מביאה לכם את הערסים והפרחות כפי שמעולם לא ראיתם: מצחיקים, מתריסים, נוגעים ללב, מורכבים, חכמים ובעיקר רגישים. כן, אנחנו יודעים, כולם היום מבטיחים רגשות, אבל אנחנו ניתן לכם את זה באמת.

  עורך ראשי ומפיק: רון כחלילי, דוקודרמה הפקות טלוויזיה.

  פרק 1. "ח"י שיחות עם ערסים"

  שני, 27/10 בשעה 22:00

  הבימאי אורי סלעי ("לרקוד עם דמעות בעיניים")על הערסים, שלא לומר – הערסים המזרחים. סלעי הושיב מול המצלמה, על ספסל ברזל, 18 ערסים, מעולמות ומדימויים שונים, ודיבר איתם על הכל: על דמות הערס, גבריות, טלוויזיה, מוסיקה, מזרחים ואשכנזים, ערבים, בית"ר ירושלים, כסף, אוניברסיטה, חלומות וסולמות חברתיים. כן, לראשונה בתולדות הטלוויזיה בישראל, יושבים 18 ערסים, במצבי תודעה שונים, ומדברים כמעט שעה שלמה בגובה העיניים ומעומק הלב על עצמם ועל מקומם בחברה הישראלית. בין המשתתפים: לירן כהן (מוכר בחנות נרגילות), דודו כהן ורפי מזרחי (בעלי בסטות משוק הכרמל), אסף אטדגי (כותב ומלחין, המנהל האמנותי של עומר אדם), אלון מזרחי (בלוגר ועיתונאי), אשר אלקבץ (נהג מונית), אלעד עובדיה (עו"ד המתמחה בתביעות אפליה נגד מועדונים), אסי ישראלוף (חבר בשלישיית מה קשור), שחר בקשי (פעיל ש"ס), עו"ד אריאל גבאי (אוהד בית"ר ירושלים), רמי לוי (בעלים ויו"ר של "רמי לוי שיווק השקמה"), רועי חסן (משורר מזרחי) ועוד.

  פרק 2. "קרא לי פרחה"

  שלישי, 28/10 בשעה 22:00

  הבימאי רון כחלילי ("סרט שחור לבן", "על צד שמאל", "מדינת הזאבים") על הפרחות, שלא לומר – הפרחות המזרחיות. ציר הפרק הוא ההצגה הבועטת "פרחה שם יפה", המבוססת על שיריהם של מיטב המשוררים המזרחים (ארז ביטון, יעל צדוק, סמי שלום שטרית ועוד). בין לבין, מתועדות ארבע פרחות במצבי תודעה פוליטית שונים – ד"ר קלריס חרבון, "פריחה פוליטית", בוגרת ייל, דוקטורנטית למשפטים באוניברסיטת מק'גיל, תושבת מונטריאול; חן אלמליח, "פרחה מתוחכמת", ילידת יוקנעם עילית, די ג'יי של מוסיקה מזרחית, בעלת בלוג ומלצרית בקפה "אלבי" בדרום תל אביב; אורטל בן דיין, אושיית פייסבוק, פליטת "האח הגדול" 6, אופנאית ואקטיביסטית מזרחית; ירדן גזית וליאן סבאג, תושבות אשדוד והחברות הכי טובות (ירדן עומדת ללמוד ב"תדמור", ליאן בונה ציפורניים בסטודיו ביתי), המגדירות את עצמן כ"פרחות גאות". כל אחת והמהלך שלה, כל אחת וההתמודדות שלה עם הכינוי המשפיל – פרחה – שהופך אצלן להגדרה מעצימה, מתריסה, סוג של הפגנת יחיד. במובנים רבים, אפשר היה לקרוא לפרק הזה – ניצחון הפרחות.

  פרק 3. "המתמזרחים"

  רביעי, 29/10 בשעה 22:00

  הבימאית סיוון ארבל ("בטיפול", "גיבורי תרבות") על הערסים והפרחות החדשים, שלא לומר – האשכנזים. כן, מסתבר שיש אשכנזים ואשכנזיות הרואים את העוול המתמשך כלפי המזרחים ומוכנים לוותר על מעט מהפריבילגיות המובנות שלהם. הקבוצה הבולטת ביותר היא הקבוצה "הרוסית", זו שהגיעה לישראל בסביבות שנות ה-90, נזרקה לשכונות ולעיירות הפיתוח, שם היה רוב מזרחי בולט, ספגה את התרבות המזרחית בעל כורחה וזיהתה אותה כ"תרבות הישראלית המנצחת". בסרט מתועדים יבגני צ'רטקוב – די. ג'יי של מוסיקה מזרחית ובת זוגו, יולי אלוני (נכדתה של שולמית אלוני), ליאורה לופיאן- אשכנזייה שנולדה בבית חרדי, חזרה בשאלה, הפכה לעיתונאית ומגדירה את עצמה כ"פרחה אשכנזייה", צפי סער- אשכנזייה מבית קומוניסטי, בעלת טור ב'הארץ', פרופ' אמנון רז קרקוצקין, ראש החוג להיסטוריה יהודית באוניברסיטת בן גוריון – אשכנזי שחצה את הקווים, מדבר בח' וע', גר בשכונת הקטמונים בירושלים, חברו של אריה דרעי ומייסד קבוצת דיון אשכנזית מזרחית במכון ון ליר, יותם פפו, מייסד "אריסה", ליין מזרחי מצליח להומואים אניה קרופיאקוב – צלמת, ילידת ברה"מ שגדלה ברמלה ועוד.

  סוכות סקסי

  הייתה מלחמה, נאלצנו לבטל ועכשיו ערוץ 8 מזמין אתכם ליהנות מחג הסוכות בספיישל סקסי במיוחד…

  בכורה!

  ג'ו סרנו – חי בסרט כחול

  The Sarnos – A Life in Dirty Movies

  חמישי , 9/10 בשעה 23:25

  הבחירה הרשמית – DOC NYC 2013; הבחירה הרשמית – פסטיבל הסרטים של לונדון 2013;

  בשנות השישים והשבעים, ג'ו סרנו היה מלך סרטי הפורנו הרך. הוא אפילו כונה "אינגמר ברגמן של רחוב 42" בשל עבודתו על סרטים רבים. עם השנים, הקריירה שלו דעכה בזמן שתעשיית הפורנו הלכה לכיוון סרטי הארד-קור. בגיל 88 החליט סרנו לחזור וליצור עוד סרט אחד אחרון, יחד עם אשתו התומכת פגי.

  סיפור אהבתם של ג'ו סרנו, מפיק סרטי הפורנו הנודע ו"שותפתו לפשע", אשתו הנאמנה – פגי. הסרט עוקב אחרי הזוג במשך שנה, בה הם מנסים להפיק סרט חדש בסגנון הישן והמוכר שלהם בגילאי השמונים לחייהם. ג'ו ופגי לוקחים אותנו למסע מרתק ומשעשע, בין מנהטן החורפית לבית הקיץ של הזוג בשבדיה. הם מספרים מנקודת מבטם האישית על האירועים הדרמטיים שעיצבו את חייהם ואת פניה של תעשיית הפורנו שהולכת והופכת לקיצונית יותר. לג'ו מקום משמעותי בהיסטוריה של תעשיית הפורנו כבמאי שהשאיפות האמנותיות שלו, עלו ברוב המקרים על צרכי הז'אנר בו הוא עובד. זהו דיוקן מצחיק ונוגע ללב של זוג מיוחד, שעוקב אחרי תשוקות החיים – לא משנה מה העלות!

  http://sarnosthefilm.com/blog/?page_id=2

  שבדיה 2013

  בכורה!

  נערות הוובקאם

  Webcam Girls

  ראשון, 12/10 בשעה 23:20

  28,256 בני אדם גולשים בשנייה אחת באתרי פורנו באינטרנט. התיאבון של העולם לתכנים ארוטיים רק הולך וגובר. כמה נשים חכמות שזיהו את התופעה, מצאו דרך לנצל אותה לטובתן ולהרוויח לא מעט כסף.

  האפליקציות במכשירים הסלולריים החכמים מאפשרות לאנשים להגשים פנטזיות "על הדרך", וגורפות בימים אלו יותר מ80 מיליון פאונד בבריטניה בלבד והפוטנציאל להרוויח עוד כסף הוא אינסופי. כל שיחה עם נערה במצלמת רשת עולה לפחות של 1.60 ליש"ט לדקה והמפתות הטכנולוגיות הללו, יכולות להרוויח יותר משכר המינימום הלאומי לשעה בפחות משש דקות. יחד עם הנוחות של העבודה מהבית, זה לא פלא שנשים אלו אלה מתפתות לשתף פעולה גם עם הפנטזיות ההזויות ביותר של הגברים שפונים אליהן.

  בריטניה 2013

  בכורה!

  בוב גוצ'יונה – האיש מאחורי "פנטהאוז"

  Filthy Gorgeous: The Bob Guccione Story

  רביעי, 15/10 בשעה 23:20

  רוברט צ'ארלס ג'וזף אדוארד סבטיני גוצ'יונה, היה המייסד של "פנטהאוז", המגזין למבוגרים הגדול בהיסטוריה. "פנטהאוז" היה "הרולינג סטונס" ל"ביטלס" של מגזין "פלייבוי". התחרות בין שני המגזינים רק תרמה לרמת הפרובוקטיביות של התכנים, ו"פנטהאוז", עזר לעולם להשתחרר מהאיסורים המיניים המיושנים שלו יותר מכל מגזין אחר שהיה לפניו או אחריו.

  הסרט מתאר את חייו של גוצ'יונה, יליד ברוקלין, שייסד את מגזין "פנטהאוז" בשנת 1965, בבריטניה והצליח להציב תחרות לאימפריית "פלייבוי" של יו הפנר באמצעות תכנים בוטים ופרובוקטיביים יותר משל המגזין המתחרה. גוצ'יונה העריך בראיון כי בתקופת ניהולו את המגזין, שוויו עמד על 4 מיליארד דולר. למרות הצלחתו המסחררת של "פנטהאוז", גוצ'יונה ספג גם לא מעט שערוריות ומפלות בעקבות השקעות כושלות והעלמות מס שעלו לו בחובות של מיליוני דולרים. לבסוף, האינטרנט ושלל האופציות שהביא עמו לעולם הבידור למבוגרים, הכניעו את המגזין, שהגיע למצב של פשיטת רגל. שילוב של קטעי ראיונות עם קטעי וידאו ותצלומים משעשעים מהעבר הסרט לוקח את הקהל דרך חייו העסקיים והאישיים של גוצ'יונה, המתחרים, האויבים שלו, הצוות המשפחתי, וההסתבכויות האינסופיות שלו עם התקשורת, מערכות היחסים שלו עם נשים – אלו שרצו לראות אותו מצליח, ואלו שרצו לראות אותו מת.

  קנדה / ארה"ב / הולנד

  2013

  בטי פייג' חושפת הכל

  Bettie Page Reveals All

  רביעי, 8/10 בשעה 23:20

  זוכה פרס הסרט הטוב ביותר – פסטיבל Garden State 2013; זוכה פרס הסרט הטוב ביותר – פסטיבל Cinekink 2013; הבחירה הרשמית – LA INDIE 2012; הבחירה הרשמית – DOC NYC 2012

  סיפורה של נערת הפינ-אפ המקורית, בטי פייג', הדוגמנית הסקסית שכל בחור צעיר בארה"ב תלה (pinned-up) את תמונתה על קיר חדרו. בשנות ה-50 הפוריטניות בארה"ב, נועזותה של בטי והמתירנות שלה סללו את הדרך למהפכה המינית של שנות ה-60, והיא עצמה הפכה לאייקון שמונצח גם כיום, בתרבות ובאופנה.

  מבט אינטימי על עלייתו ונפילתו ועלייתו של אחד מסמלי הסקס המוכרים והשנויים ביותר במחלוקת בעולם. עם לשון חדה כתער והמבטא הדרומי שהביאה איתה כל הדרך מטנסי, בטי פייג' חוזרת לאחר שנים של הסתגרות וחושפת סודות מהעבר. בקולה היא מגוללת לראשונה את סיפור חייה המדהים – מהילדות בשכונת עוני בנאשוויל , ועד להפיכתה לנערת pin-up ולאייקון הנצחי של שנות החמישים באמריקה. פייג' מספרת כיצד הביטוי המיני חסר הבושה והתמונות הפרובוקטיביות שלה, הכשירו את הקרקע למהפכה המינית שפרצה בארה"ב בשנות השישים, והובילו לעידן חדש באופנה. על הרדיפה הפוליטית ממנה סבלה, המרת דתה, ההיעלמות בשיא התהילה והקאמבק המדובר, כמעט ארבעה עשורים מאוחר יותר. יו הפנר, נעמי קמפבל, מדונה, ביונסה ואחרים מספרים על ההשפעה של פייג' על התרבות האמריקאית ועל המאבק שלה מול הכוחות השמרניים במדינה. עם מספר רב של סרטונים, קליפים ותמונות סטילס מתרבות הפופ העכשווית, מוסיקה, תוכניות טלוויזיה, סרטים והפקות אופנה, הסרט מראה כיצד השפעתה של בטי על תרבות האופנה ופופ רק הולכת ומתחזקת.

  http://www.bettiepagemovie.com

  ארה"ב 2013

  עסק משפחתי

  The Manor

  שני, 13/10 בשעה 23:30

  הסרט הפותח – פסטיבל HotDocs 2013; הבחירה הרשמית – פסטיבל Doc NYC 2013; הסרט הפותח – פסטיבל הסרטים של ציריך – 2013; דוקאביב 2014

  סרט משפחתי מצחיק-כואב על ניסיונותיהם של בני משפחה יהודית יוצאת דופן לנהל אורח חיים נורמלי ולשקם את מערכות היחסים שלהם על רקע ניהול העסק המשפחתי: מועדון חשפנות.

  כבר שלושים שנה שבני משפחת כהן הקנדית מנהלים בעיירה קטנה מועדון חשפנות ואכסניה זולה. למרות שהם טוענים שהחיים האלה בשולי החברה וההתחככות המתמדת בסמים, אלימות ומצוקה, הביאו להם רק רווחה ועושר, הם מתמודדים עם שפע בעיות נפשיות: האב אינו מפסיק לאכול ולהשמין, האם האנורקטית מרזה ומתפוגגת ושני הבנים לא מצליחים לייצר קשר זוגי יציב. שוני כהן, האח הצעיר ובמאי הסרט, מספק לצופים היכרות אינטימית קרובה עם משפחתו ואומר "שנים שאני לוחץ על אבא שיסגור את המועדון, אבל אני מודה שאני לא מסוגל לדמיין את החיים בלעדיו".

  http://www.themanordocumentary.com/

  קנדה 2013

  בנוסף ישודרו הסרטים: אני חשפן, מתבגרים בתולים, סקרנות דו–מינית ויו הפנר: פלייבוי, אקטיביסט ומורד

  סדרות

  בכורה!

  50 דרכים להרוג את אמא שלך

  50 Ways To Kill Your Mammy

  החל משבת, 11/10, בשעה 21:10

  באז השמאווי הוא מגיש טלוויזיה אירי שבמשך עשור מסתובב בכל רחבי העולם ומבצע פעילויות אקסטרים קיצוניות ומשונות ביותר. אך לפני הכל באז הוא ילד של אמא, ולכן למסע האקסטרים הבא שלו הוא החליט לצרף גם אותה.

  ננסי היא פנסיונרית בת 71, אמו של מגיש הטלוויזיה באז השמאווי. במשך עשר השנים האחרונות היא צפתה בבאז משוטט ברחבי העולם, ומאתגר את עצמו בכל מיני מצבים קיצוניים ופעילויות אקסטרים מסוכנות במסגרת תכניות הטלוויזיה שלו. עד עכשיו ננסי הייתה בעיר אמא גאה ומודאגת, אבל לאחרונה גם היא החלה להרגיש את הדחף הבלתי נתפס לנצל את החיים ולנסות כמה חוויות חדשות ומיוחדות.

  באז שיודע בדיוק מה הם גבולותיה של ננסי לוקח אותה למסע מיוחד על פני הגלובוס שיבדוק "בעדינות" גבולות אלה. מצניחה חופשית ועד לקרבות עם תנינים, ביצוע פעלולים ושייט בראפטינג סוער, השניים עוברים יחד הרפתקה ייחודית, המציגה את מערכת היחסים המלבבת בין אמא אירית אמיצה ובנה היחיד והנועז.

  סדרה בת 6 פרקים, 50 דקות כ"א בשידור יומי

  בריטניה 2014

  בכורה!

  ג'וליארד

  A Season At The Juilliard School

  שני עד רביעי , החל מה- 20/10 בשעה 21:00

  מבט לתוך מסדרונות בית הספר לאמנויות היוקרתי ג'וליארד שבניו-יורק, שבין תלמידיו נמנים: קווין ספייסי, פיליפ גלאס, נינה סימון ומיילס דייויס. הסדרה מלווה את תלמידי בית הספר במהלך שנת לימודים מלאה, ומביאה את הלחצים, התחרותיות, הדרמה והכישרון שמלווים אותה.

  זוהי תחילת שנת הלימודים ל-800 התלמידים הנרגשים בבית הספר הגבוה לאומנויות הבמה ג'וליארד בניו יורק. זהו אחד מהקונסרבטוריונים היוקרתיים, הנחשקים והבררניים ביותר בעולם (רק 8% מהנרשמים מתקבלים ללימודים ). בית הספר מתגאה ברשימה מרשימה של אמנים מפורסמים בוגרי מגמות הדרמה, המחול והמוסיקה שלהם. הסדרה מלווה את התלמידים החל מהיום הראשון ללימודים ועד ליום האחרון: התלמידים החדשים, ההכנות לקראת המופע הראשון, האתגרים המוצבים בפניהם בידי המורים, העבודה האינדיבידואלית והמשותפת והמבחנים המפרכים.

  ARTE 2014

  סדרה בת 6 פרקים, 30 דקות כ"א, בשידור יומי של 2 פרקים ברצף

  סרט

  בכורה!

  עור: עבדים לאופנה

  Leather – Slaves To Fashion

  רביעי, 1/10 בשעה 21:05

  עם התקרבות החורף מציעות חנויות הבגדים למכירה מוצרים רבים העשויים מעור של פרות ושל חיות אחרות. רגע לפני שאתם רוכשים מגפיים חדשים או תיק עור יוקרתי, כדאי שתדעו שזיהום מתעשיית העור גורם למפגעים סביבתיים חמורים. תושבים הגרים בסמוך למפעלים נמצאים בסיכון גבוה לסרטן הדם, הפלות ומומים מולדים. עובדי המפעלים שרובם ממוקמים בהודו ובנגלדש סובלים גם הם מתחלואה בשל חשיפה לכימיקלים מסוכנים.

  למרות העלייה במודעות לצער בעלי חיים, לאחרונה חזרו בגדי העור למסלולי תצוגות האופנה. אחת הסיבות לכך היא ככל הנראה מפני שעור נתפס לרוב כ"מוצר לוואי", שלא הורגים בעלי חיים במיוחד בשבילו, אלא משתמשים כבדרך אגב בחלקים של פרה שכבר נהרגה בתעשיית הבשר. הנחה זאת היא שגויה לחלוטין, אך מעבר לפגיעה בחיות, תעשיית העור היא גם אחת התעשיות ההרסניות ביותר מבחינה סביבתית. לא זו בלבד שגידול בקר כשלעצמו הוא האחראי המרכזי לפליטת גזי חממה ולכריתת יערות גשם , אלא גם תהליך עיבוד העור בעל מחיר סביבתי כבד, ומתבצע באמצעות תרכובות כרום רעילות ומסרטנות, שגורמות לזיהום הקרקע ומי התהום. העובדים בתעשיית העור נמצאים בסיכון גבוה במיוחד עקב החשיפה לחומרים רעילים.

  המצב חמור במיוחד לנוכח העובדה שרוב תעשיית עיבוד העורות מרוכזת במדינות עולם שלישי, בהן החקיקה והאכיפה של חוקי הגנת הסביבה לוקות בחסר. רוב העור הנמכר בחנויות מיובא ממדינות כמו הודו ובנגלדש שבהן העסקת עובדים קטינים ומבוגרים בתנאים לקויים היא תופעה שכיחה והם משלמים לעיתים בחייהם על העבודה באחת התעשיות הרעילות ביותר בעולם.

  צרפת 2013

  בכורה!

  נפסטר: הורדות ברשת

  Downloaded

  ראשון ושני , 5-6/10, בשעה 21:05

  אי שם בתחילת שנות ה-2000, הרבה לפני ITUNES ו-YOUTUBE יצאה לה תוכנה מהפכנית לשיתוף קבצים בשם "נפסטר" . "נפסטר" פתחה את עולם שיתוף הקבצים ואפשרה להוריד ולשתף בחינם כל סרט או שיר חדש שיצא זה עתה לחנויות או לקולנוע ישירות למחשב הביתי. ארגוני הקולנוע ותעשיית המוזיקה בעולם כולו יצאו למלחמה נגד התוכנה ולבסוף ניצחו ונפסטר ירדה מהאינטרנט.

  הסרט בבימויו של השחקן אלכס וינטר ("המסע המופלא של ביל וטד") מביא מבט מרתק ומאיר עיניים לעלייתה ונפילתה של תוכנת שיתוף הקבצים שהביאה לעולם את מהפכת הmp3. דרך סיפורם של מייסדי "נפסטר" שון פנינג ושון פארקר הסרט מצייר תמונה מאלפת ואוהדת של קרב ענקים בין חברות התקליטים, שהונהג ע"י להקת "מטאליקה" והדור החדש של אוהבי מוסיקה בכל העולם. השפעתה של נפסטר על פלטפורמת ההפצה הדיגיטלית שינתה לנצח לא רק את הדרך בה אנשים צורכים מוזיקה, אלא את נוף התקשורת כולו.

  סרט בשני חלקים

  ארה"ב 2013

  בכורה!

  סיפורו של דייויד סטיינברג

  Quality Balls: The David Steinberg Story

  שלישי , 7/10, בשעה 23:00

  זוכה פרס התחקיר הוויזואלי – פרסי המסך הקנדיים 2013;

  בכורה עולמית – הוטדוקס 2013

  דייויד סטיינברג הוא סטנדאפיסט, שחקן ובמאי העומד מאחורי סדרות ענק כמו "תרגיע", "סיינפלד" ו"העשב של השכן", הופיע אינספור פעמים בתכנית "הלילה עם ג'וני קרסון" (שני רק לבוב הופ) והיה ליהודי הראשון שהעז לצחוק על הדת בקטעי הסטנד אפ שלו. הסרט מגולל את הקריירה הארוכה ויוצאת הדופן שלו, שהשפיעה על דורות שלמים של קומיקאים.

  הניו יורק טיימס הכתיר את דייויד סטיינברג בתור "מוסד קומי של איש אחד". הקומיקאי היהודי נולד בקנדה בעיר וויניפג ובנעוריו למד בישיבה בשיקגו, אותה נטש כדי להצטרף להרכב הקומי האגדי "The Second City" ולא הביט יותר לאחור. סטיינברג שהחל את דרכו אי שם בשנות השישים, נחשב כיום לאחד מהבמאים הטובים והיצירתיים ביותר בטלוויזיה. הוא כתב וביים אינספור פרקים של "חברים", "סיינפלד", "משתגעים מאהבה", "בנות הזהב" וסיטקומים נוספים, עליהם זכה במספר מועמדויות ופרסי אמי. בשנים האחרונות מביים סטיינברג את סדרת הלהיט "העשב של השכן", ועובד על עונתה השמינית של הסדרה "תרגיע" עם לארי דייויד. הסרט מביא מגוון קטעים נדירים מהופעות הסטנד אפ של סטיינברג וסיפורים משעשעים על העבודה מאחורי הקלעים. ג'רי סיינפלד, לארי דיוויד, נורם מקדונלד, ג'ף גארלין ואחרים מאירים את מקומו של סטיינברג בפנתיאון הקומדיה ועל הפיכתו לאייקון.

  קנדה 2013

  בכורה!

  כיבוש וול סטריט – הסרט

  Occupy: The Movie

  ראשון, 19/10 בשעה 21:00

  הדוקומנטרי הטוב ביותר – פסטיבל הסרטים בפיניקס 2013;

  הבחירה הרשמית – הוטדוקס 2013; הבחירה הרשמית – פסטיבל DOXA 2013;

  זה התחיל בציוץ בטוויטר והתפשט כנגד כל הסיכויים.

  בעיצומו של אחד המשברים הכלכליים הגדולים שידעה ארה"ב קמה תנועת "כיבוש וול סטריט" (occupy) והצליחה לעורר את העם האמריקאי ולייצר סערה של ממש בעולם כולו. בספטמבר 2011, קבוצות של אנשים מכל שכבות האוכלוסייה נאספו בערים ברחבי ארה"ב ובעולם במחאה של אי שוויון כלכלי היסטורי וקראו לצדק חברתי. הסרט מביא ניתוח מעמיק של אחד האירועים החברתיים הגדולים ביותר שידעה ארה"ב אי פעם.

  מחאת וול סטריט החלה ב-17 בספטמבר 2011 בהפגנה מול בורסת וול סטריט בדרום מנהטן, תחת הסלוגן "לכבוש את וול סטריט", במחאה על השחיתות ועל המהלכים שהובילו למשבר הכלכלי הגדול מזה 80 שנה. תנועה זו שהושפעה מאירועי "האביב הערבי" זכתה לתשומת לב חסרת תקדים מעיתונות עולמית ויצרה מודעות לנטל הכלכלי והאזרחי הקשה שבו נמצא המעמד הבינוני המערבי. מה שהחל בכמה עשרות מפגינים בניו-יורק גדל במהירות לתנועה חברתית אוניברסלית. הסרט מתעד את השנה הראשונה לפעילותה של תנועת Occupy , תוך פירוט מטרותיה, מקורה ועתידה, ומביא ראיונות עם מנהיגי התנועה, פעיליה ומתנגדיה.

  http://www.occupythemovie.com/

  ארה"ב 2013

  בכורה!

  זמרת הפאנק

  The Punk Singer

  חמישי, 23/10 בשעה 23:00

  בכורה עולמית- פסטיבל SXSW 2013; זוכה פרס "נשים בקולנוע" בפסטיבל הסרטים של סיאטל 2013

  הסרט עוקב אחר דמותה של האקטיביסטית, המוזיקאית והאייקון הפמיניסטי, קתלין האנה. האנה, בעלת הפה הגדול, הייתה הזמרת ומקימת להקת הפאנק "ביקיני קיל" ונחשבה לחלוצת התנועה "riot grrrl" בשנות ה90'. אך איפשהו בשנת 2005 נדם קולה, להפתעתם של רבים. הסרט מנסה להבין מדוע.

  כאשר קתלין האנה (סולנית הלהקות "Bikini Kill" וLe Tigre"") פרשה מעיסוק במוסיקה בשנת 2005 כולם חשבו שבטח גם זה חלק מהמאבק פמיניסטי אותו היא מובילה כבר שנים רבות. להפתעתם של רבים, ההנחה הייתה רחוקה מהאמת. בסרט מתגלה לראשונה כי האנה נאבקת במחלה קשה שאילצה אותה לפרוש בעל כורחה. הסרט סוקר את הקריירה ודרכה המיוחדת של האנה עד כה ואת השפעתה על דור של נשים ומוזיקאיות. דרך 20 שנים של קטעי ארכיון וראיונות אינטימיים עם האנה. הסרט לוקח את הצופים לסיור מרתק במוסיקה העכשווית ומביא קטעים שלא נראו מעולם מחייה הסוערים.

  http://www.thepunksinger.com

  ארה"ב 2013

  בכורה!

  ויולט לדוק, בחיפוש אחר אהבה

  Violette Leduc, in Pursuit of Love

  ראשון, 26/10 בשעה 21:00

  פסטיבל חיפה 2013; פסטיבל אפוס 2013

  "אם אתה מתחיל לכתוב אוטוביוגרפיה, אתה חייב ללכת עד הסוף" קבעה הסופרת ויולט לדוק. הומוסקסואליות, הפלות וילדים לא חוקיים, לא היה טאבו בצרפת של שנות ה-50 שחמק מידיה של לדוק והיא טיפלה בכולם ב'כנות חסרת גבולות' שזכתה להערצה ולתמיכה, בין השאר, מצד הפילוסופית הפמיניסטית, סימון דה בובואר.

  ויולט לדוק נולדה בצרפת בשנת 1907 כבתה הלא חוקית של משרתת בשם בארת'. מבית הספר סולקה בגלל רומן לסבי וכאשר התבגרה עברה להתגורר בפריז. שם, בשנת 1942, פגשה את סימון דה בובואר שהפכה לידידתה הקרובה. כיום, יותר מחמישים שנה אחרי ההצלחה הגדולה של ספרה האוטוביוגרפי "הממזרה", ספריה עדיין נמכרים בצרפת. הסרט נעשה בהשראת סגנונה הפיוטי של לדוק, משרטט את דיוקנה של אישה מיוחדת ומוכשרת שהקדימה את זמנה.

  צרפת 2013

  בכורה!

  תעשו לי מוניטור

  Monitor Me

  שלישי, 29/10 בשעה 21:05

  הוא עוזר לספור קלוריות, לדעת מהו השלב המדויק של ההיריון ואפילו מסייע להפסקת הנחירות ולהרחקת יתושים. הסמארטפון כבר מזמן חדר לעולם הרפואה עם כמות אפליקציות מסחררת המאפשרות לנהל היום אורח חיים בריא יותר, לקבל תזכורות לנטילת תרופות ואפילו לעקוב אחרי גדילת התינוק.

  כבר לא צריך לרוץ לקופת החולים: מספר האפליקציות לסמארטפון שמסייעות בשמירה על הבריאות גדל מחודש לחודש, והן רק הולכות ומשתכללות. אמנם לא מדובר בתחליף לבדיקות רפואיות או לרופאים, אבל אין ספק שהן עוזרות לנו לנהל אורח חיים חכם ובריא יותר מאי פעם. ד"ר קווין פונג בוחן את המהפכה הרפואית שאפליקציות הבריאות והכושר מביאות איתן ויוצא לפגוש את חלוצי המהפכה בבריטניה.

  BBC 2013

© עידו ישעיהו