המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/07/2014 בקטגוריה ‏כללי

סוף העולם, האם נצליח לשרוד מגה צונאמי, הסקס של מאסטרס, ריי דונובן, דאלאס, השמים נופלים, בחזרה למשחק, ניקיטה. שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של הרווקה (פלוס פרק האיחוד), בתוך הבועה, זאב צעיר, הופרדו בלידתן, The Fosters, פשעים חמורים, Murder in the First, לונגמייר, Hotel Hell, מאסטרשף.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, האם נצליח לשרוד מגה צונאמי?
אנחנו נוטים לחשוב על צונאמי כאירוע שקורה במקומות אחרים בעולם – באוקיינוסים רחוקים ובמבזקי חדשות בטלוויזיה שלנו, אבל מה היה קורה ברחבי העולם, אם צונאמי ענק היה מגיח מן האוקיינוס ​​האטלנטי? איפה הוא עלול והאם יש לנו סיכוי לשרוד? כיצד מתמודדים בתקופה שאחרי? הסרט מגלה כי בלב האוקיינוס האטלנטי יושב לו "מגה צונאמי" שרק מחכה לרגע הנכון. הסרט משלב עובדות מדעיות משכנעות יחד עם קטעי שחזור והמחזה הנתמכים על ידי צילומים בזמן אמת ומביא את האפשרות המציאותית של מגה-צונאמי באוקיינוס ​​האטלנטי לחיים.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, סוף העולם.
פסטיבל הקולנוע של כן. השלישי בטרילוגיית הקורנטו (או טרילוגיית דם וגלידה) של אדגר רייט וסיימון פג, וכמו השניים הקודמים המעולים – "מת על המתים" ו"שוטרים לוהטים" – גם סרט זה לא יצא לקולנוע בארץ לאכזבת מעריציהם המקומיים. כשיצא בעולם, לעומת זאת, התקבל הסרט בהתלהבות עם ביקורות מצוינות – 89% ביקורות חיוביות על פי אתר Rotten Tomatoes, ובחירה לסרט הבריטי הטוב ביותר בטקס פרסי הקולנוע של מגזין אמפייר. לפני 20 שנה, כשגארי היה צעיר פרוע ומגניב, בילו הוא וחבריו לילה בלתי נשכח בניסיון לשתות בכל אחד מהפאבים שבעיר הולדתם. למרבה הצער דברים השתבשו והם לא הצליחו להגיע לפאב האחרון שנקרא "סוף העולם". אבל – אף פעם לא מאוחר לנסות שוב. נאמן לעיקרון הזה מבקש גארי, שהפך במהלך השנים ללוזר מעורר רחמים, לשכנע את חבריו להרפתקת הנעורים לשוב למקום בו גדלו ולשחזר שם את הלילה הגדול בחייהם, או לפחות בחייו. לאחר לא מעט מניפולציות מוצאים עצמם חמשת הגברים עוברים מפאב לפאב ממש כמו אז. אבל דברים בהחלט השתנו באותן עשרים שנה – לא רק הם עצמם, אלא גם העיירה ותושביה, שנראה שמתנהגים לפתע באופן מאד מוזר ומעורר חשד. כמה כוסות בירה מאוחר יותר, נחשפת האמת המפתיעה, והחברים צריכים להילחם ולהימלט, כל הדרך אל "סוף העולם". גם עם ניק פרוסט ("מת על המתים", "שוטרים לוהטים"), מרטין פרימן ("ההוביט"), פאדי קונסידין ("זהות אבודה") רוזמונד פייק ("ג'וני אינגליש חוזר"), פירס ברוסנן.

ולא לשכוח:
דאלאס 3 בכן דרמה ב-21:15.
בחזרה למשחק בכן דרמה ב-22:00.
השמים נופלים 4 בכן פעולה ב-22:00.
ריי דונובן 2 בכן או ב-22:00.
הסקס של מאסטרס 2 בחם 3 ב-22:34 ובכן או ב-22:45.
ניקיטה 3 באזור חם ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו