השולחן העגול 2014

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/06/2014 בקטגוריה ‏וידאו, כתבות

עדכון 14/6/2014: עוד שלושה פאנלים הצטרפו השבוע אל המצבה. אחד הוא של אנשי ריאליטי שלא מאוד מעניין אותי (כולל טים גאן מ"פרויקט מסלול" וג'ף פרובסט מ"הישרדות"), ושני האחרים הם של השחקנים והשחקניות בקומדיות. בשיחה של השחקנים לוקח קצת זמן עד שהנוכחים משתחררים, אבל זה נעשה יותר חביב ככל שהשעה מתקדמת. הבנות יותר משוחחות מאשר מרואיינות, מה שטוב ומעניין, אבל זואי דשאנל משתלטת לעתים קרובות על השיחה והיא מעצבנת במציאות כשם שהיא ב"בחורה חדשה".

השחקניות בקומדיה: אמי רוסום ("חסרי בושה"), אידי פאלקו ("האחות ג'קי"), קיילי קוקו ("המפץ הגדול"), מינדי קיילינג ("מינדי"), זואי דשאנל ("בחורה חדשה") וטיילור שילינג ("כתום זה השחור החדש"). הן מדברות בין היתר על התאהבות בעמיתים לעבודה, על עירום מזויף ולא מזויף ועל הקולות האיומים שלהן.

השחקנים בקומדיה: אנדי סאמברג ("ברוקלין תשע תשע"), וויליאם ה. מייסי ("חסרי בושה"), מאט לבלאנק ("אפיזודס"), ג'סי טיילר פרגוסון ("משפחה מודרנית"), ג'ייסון ביגס ("כתום זה השחור החדש"), טוני הייל ("Veep"). הם מדברים בין היתר על תקופות שחונות, על הצורך להעריך את מה שקורה עכשיו, על התנערות מטייפ-קאסט ועל הנחיתות של ג'ייסון ביגס.

עדכון 7/6/2014: שני פאנלים נוספו השבוע. השלישי הוא של השואוראנרים בקומדיה, שהיה פחות מעניין מכפי שיכול היה להיות, אולי כי הוא ממש הומה (שבעה אורחים), אבל עדיין שווה, בעיקר בחלקו השני. הרביעי הוא של השחקנים בדרמה, שהיה אחלה לא מעט בזכות הכימיה המצוינת בין כל המשתתפים.

השואוראנרים בקומדיה: מארק מארון ("מארון"), מייק ג'אדג' ("עמק הסיליקון"), צ'אק לורי ("המפץ הגדול", "שני גברים וחצי", "מייק ומולי", "Mom"), ג'ני קונר ("בנות"), ג'נג'י כהן ("כתום זה השחור החדש"), מייק שור ("מחלקת גנים ונוף", "ברוקלין תשע תשע") וארמנדו אנוצ'י ("Veep"). הם משוחחים בין היתר על המשיכה שלהם לדרמה, על הטוויסט של "האישה הטובה" שהתרחש באותו שבוע בטלוויזיה (ספוילרים כמובן), על המגבלות של הרשתות המשדרות, על לואי סי קיי וכמובן, על שפיך.

השחקנים בדרמה: ג'ון האם ("מד מן"), ג'וש צ'ארלס ("האישה הטובה"), ג'ף ברידג'ס דניאלס ("חדר החדשות"), ליאב שרייבר ("ריי דונובן"), מייקל שין ("הסקס של מאסטרס") ובאופן בלתי קשור לחלוטין שממש עיצבן אותי במהלך הצפייה – מארק רפאלו, כי שיחק לאחרונה ב"הלב הרגיל" של HBO. זה לא אותו דבר, חברים.

לפני כן, 31/5/2014: שוב מגיע הזמן הזה בשנה, אחרי תום עונת הברודקאסט ולפני שלוחצים חזק על המועמדויות לפרסי האמי. הוליווד ריפורטר מקבץ כמדי שנה מגוון של מועמדים אפשריים בולטים לפרסים ומושיב אותם לשיחה מעניינת. ראשונים בינתיים: השחקניות בדרמה והשואוראנרים. השני כבר על הנייר נראה מעולה ואכן מממש את הציפיות, וגם פאנל השחקניות מעניין ומבדר מאוד (אבל עם הד מציק בחדר). הנה השולחן העגול של 2013, והנה של 2012.

השחקניות בדרמה: שרה פולסון ("אימה אמריקאית: הכישוף"), וירה פרמיגה ("בייטס מוטל"), קרי ראסל ("האמריקנים"), ג'סיקה פארה ("מד מן"), קלייר דיינס ("הומלנד") וג'וליאנה מרגוליס ("האישה הטובה").

השואוראנרים בדרמה: ארון סורקין ("חדר החדשות"), מת'יו וויינר ("מד מן"), וינס גיליגן ("שובר שורות"), קרלטון קיוז ("בייטס מוטל"), ניק פיצולטו ("בלש אמיתי") ואן בידרמן ("ריי דונובן").

© עידו ישעיהו