המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 26/06/2014 בקטגוריה ‏כללי

גרמניה-ארה"ב, הרודן, קול מן העבר, אני חשפן, ואגינה 3.0, פשעים חמורים, ניקיטה, הוחלפו בלידתן, מחסן סודי 13, חשיפה לדרום, פנים אמיתיות, מעושרות, פני דרדפול, סיילם, המרגלים של וושינגטון, חניבעל, רמזור, מרק הוליוודי. שלל מהנכר: שני סיטקומים חדשים של ABC Family – האחד הוא Mystery Girls בכיכובן של בנות "בוורלי הילס 90210" ג'ני גארת' טורי ספלינג, כשתי כוכבניות לשעבר שמתאחדות שוב בעקבות כדי לפתור תעלומה כלשהי. השני הוא Young & Hungry על אודות בלוגרית אוכל שמקבלת הזדמנות לעבוד כשף פרטית עבור מיליונר. עוד חדש: Taxi Brooklyn, קומדיית אקשן המבוססת על הסרט "טקסי" של לוק בסון (שודרה כבר בצרפת ועכשיו מגיעה ל-NBC באנגלית), בכיכובה של שיילר לי המגלמת בלשית המורדת בדרגה לשוטרת סיור, ונעזרת בנהג מונית צרפתי מיומן ומקסים, בין היתר כדי למצוא מי אחראי למותו של אביה. גם ג'ניפר אספוזיטו ואלי ווקר כאן. ווילפרד חוזרת לעונה חדשה ואחרונה ונפתחת עם שני פרקים. בנוסף חליפות, גרייסלנד, דאק דיינסטי, שוות בקליבלנד, Jennifer Falls, מרק הוליוודי.

מונדיאל 2014
בערוץ 1 ב-19:00, גרמניה-ארה"ב.
בערוץ 33 ב-19:00, פורטוגל-גאנה.
בערוץ 1 ב-23:00, אלג'יריה-רוסיה.
בערוץ 33 ב-23:00, דרום קוריאה-בלגיה.

בערוץ 1 ב-22:00, קול מן העבר.
סדרת דוקו-ריאליטי חדשה בת 11 פרקים, היוצאת למסע אל העבר בחיפוש אחר הכוכבים והאנשים שהיו בעבר בכותרות, אך נעלמו מן העין הציבורית. איריס קול שתוביל את הסדרה, תשוחח עמם ותנסה להבין לאן ומדוע נעלמו, תברר את קורותיהם מאז ימי ההצלחה והפרסום, תנסה להבין כיצד מתמודדים עם שינוי הסטטוס ובעיקר – מה הם עושים היום. כל פרק יתמקד בסיפורה של דמות ציבורית אחת, בשיחה על החיים בצל העבר ובהווה. הסדרה תעסוק בצדדים הפחות זוהרים של עולם הפרסום ותבחן את מושג ההצלחה בקרב פסיפס מיוחד של האנשים האלו. בסיומו של כל פרק צפויה לכל אחד מהם הפתעה. בין המרואיינים: יפתח קצור (בפרק הראשון), שולה חן, עמוס טלשיר, יאנוש בן גל, אריה נאור, דנה דבורין, טינקרבל ועוד.

בלוויין,
בכן VOD החל מהיום, הרודן.
הדרמה החדשה מאת יוצר "חטופים" ו"הומלנד" גידי רף וממפיק העל האוורד גורדון ("24"), על אודות משפחה אמריקאית הנשאבת לתוך קרבי השלטון במדינה מזרח תיכונית סוערת. בסאם 'בארי' אל פאיד (אדם ריינר), בנו הצעיר של דיקטטור החולש על מדינה שסועת קרבות, מסיים גלות מרצון בת 20 שנים כדי לחזור למולדתו, מלווה באשתו האמריקאית מולי (זוכת האמי ג'ניפר פיניגן) וילדיו, לצורך חתונתו של אחיינו. הוא מעולם לא רצה לחזור והדינמיקה המשפחתית מחזירה אותו למקומות לא נעימים בעברו. כשטרגדיה משפחתית משנה את כל התוכניות, הוא ומשפחתו נגררים פנימה.
בין שחקני הסדרה הנוספים נמנים ג'סטין קירק ("העשב של השכן"), מורן אטיאס, המגלמת את אשתו של אחיו של בארי, השחקנית הוותיקה אליס קריגה ("מרכבות האש") כמלכה וסלים דאו. לצורך צילומי הסדרה הוקם בארץ בכפר סבא מתחם צילומים ענק הכולל סט עצום ממדים בסטנדרטים שלא נראו כמותם בארץ. ארמונות המלוכה בסדרה נבנו בסטים ענקיים ומפוארים, כמו גם גן ענק שנשתל ליצירת חצר מלכותית.

בכן תעו ב-22:00, ואגינה 3.0.
פסטיבל ברלין 2014. אנחנו חיים בעידן היפר-סקסואלי. העולם סביבנו מציג כל העת לראווה נשים ערומות (כולל איברי המין שלהן) – אנטומיות משופצות בפוטושופ שמיישרות קו עם הסטנדרט של הפורנו – ערוות נשיים חלקות ומעוצבות בשלמות שאין הרבה בינן לבין רוב איברי המין הנשיים. אי-הבטחון של הנשים בנוגע לכך הוא מכרה זהב עבור מנתחים פלסטיים שמבטיחים את הואגינה המושלמת. הסרט לוקח אותנו אל החינוך המיני והצנזורה, אל תיקוני הפוטושופ של השפתיים ה"מעוותות" באימג'ים פורנוגרפיים, אל הניתוחים הקוסמטיים הואגינליים ואל האקטיביסטים/ות כנגד הטלת מומים גניטליים.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-23:05, אני חשפן.
גברים חשפנים: האם זה עניין של כסף? האם זה מדליק אותם? איך הם הגיעו לעבודה כזאת? מה המשפחות והחברים שלהם חושבים? האם הם לוקחים את עבודתם איתם הביתה? כמה כסף הם מרוויחים? האם הם מתחרים אחד בשני על ריקודים פרטיים? עם פרשנות של הפסיכולוגית ד"ר לורי בטיטו ומומחים נוספים הסרט עונה על שאלות אלו ועוד ומספק מבט על תעשיית החשפנות הגברית שהייתה לטאבו במשך שנים ועם הזמן הופכת למקובלת יותר ויותר (יצוין שבימים האחרונים בכל פעם שאני מסתכל על שם הסרט הזה אני מתחיל לפזם את "אני חייל" של שלמה ארצי).

ולא לשכוח:
חשיפה לדרום 3 בחם 3 ב-18:45.
פנים אמיתיות 6 בערוץ 10 ב-21:00.
הוחלפו בלידתן 4 בכן דרמה ב-21:15.
מחסן סודי 13 5 בכן פעולה ב-21:15.
רמזור 4 בערוץ 2 ב-21:45.
מעושרות 3 בערוץ 10 ב-22:00.
סיילם בכן דרמה ב-22:00.
חניבעל 2 בכן או ב-22:00.
המלחמה המודרנית הראשונה בערוץ ההיסטוריה ב-22:10.
מרק הוליוודי ב-E! ב-22:15.
פני דרדפול בחם 3 ב-22:15.
המפענחת: פשעים חמורים 3 בכן פעולה ב-22:45.
המרגלים של וושינגטון בכן או ב-22:45.
ניקיטה 4 באזור חם ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו