המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/05/2014 בקטגוריה ‏כללי

בראקו, פרברי הגיהנום, סיפורה של ביג סטאר, אהבה לא צפויה, פרק אחרון לעונה של אלמנטרי, האח הגדול, 30 ש"ח לשעה, לואי, פרנקלין ובאש, ווילפרד, זגורי אימפריה, שטרודל, קאסל, המקור. בהורדות: Night Shift, דרמת בית חולים של NBC המתמקדת באנשי משמרת הלילה. אנשיה מקבלים בוס חדש שמתעניין יותר בלקצץ בהוצאות מאשר בלהציל חיי אדם. עונה חדשה של America's Got Talent, אוקוורד, I Wanna Marry Harry, Faking It, Riot, פארגו, מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, בתוך איימי שומר, Happy Valley.

בכבלים,
ב-VOD חם החל מהיום, בראקו.
עונה שלישית לדרמת הפשע הצרפתית. מארק איווניר מצטרף אליה בעונה הזו.

בערוץ 8 ב-22:55, סיפורה של להקת ביג סטאר.
כשמדברים על להקות פולחן חייבים להזכיר את "ביג סטאר". בשום פרק בספרי ההיסטוריה של המוזיקה לא היה סיפור עצוב ובו זמנית מופלא כמו הסיפור של הרביעייה מממפיס, שמאוד רצתה להצליח בגדול ופשוט לא הצליחה למצוא את הקהל שלה בזמן אמת. החלק המופלא הוא שקומץ של אוהבי מוזיקה מצא את הכוכב שבינתיים התכווץ לממדים של להקת שוליים, שמר עליו בחיים ועזר לו למצוא באיחור לא אופנתי את המקום שלו בשמי המוזיקה. ביג סטאר הייתה מלהקות הרוק המשפיעות בשנות ה-70', למרות שמעולם לא הגיעה למחוזות המיינסטרים וההצלחה הגדולה. הסרט חביב הפסטיבלים הזה מתחקה אחר הקריירה הקצרה והמבריקה של הלהקה, עם שלושה אלבומים בלבד, אשר זכתה להכרה רק שנים לאחר פירוקה. כולל ראיונות עם כמה מחברי הלהקה ומוזיקאים שהושפעו מהם, ביניהם REM, בל וסבסטיאן, The Flaming Lips, אליוט סמית ועוד. עם תמונות סטילס שלא נראו מעולם וקטעי וידאו נדירים של הלהקה, ראיונות עומק ומחווה מוזיקליות מלהיבות של הלהקות ששאבו מהם השראה, הסרט יוצר סיפור מרתק על ישועה אמנותית ומוזיקלית.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, אהבה לא צפויה.
התחרות הרשמית – דוקאביב 2014. סיפור אהבה נדיר ובלתי אפשרי. אנסטסיה הייתה בת 10 כשהכירה את דורון. היא – עולה חדשה גבוהה ויפהפייה; הוא – ספר נמוך קומה המבוגר ממנה ב-21 שנה. כשהייתה בת 12 האשימה אנסטסיה את דורון בפגיעה מינית. בעקבות עדותה דורון נעצר ונשפט לשלוש שנות מאסר. אלא שהטוויסט הגדול בעלילה הדרמטית הזו מתחיל אחרי שדורון יוצא מהכלא: כמעט עשר שנים לאחר שהעידה נגדו במשטרה וגרמה לכליאתו, אנסטסיה אוזרת אומץ ומחליטה להיפגש עם דורון, כשיש לה מטרה אחת; היא רוצה לשכתב את העבר של שניהם, בתקווה להשקיט סופסוף את מצפונה. "רציתי לבקש סליחה על כל השקרים שסיפרתי כשהייתי בת 12", היא אומרת היום. למרבה ההפתעה, המפגש המחודש בין שני גיבורי הפרשה הפלילית מוביל לחתונה וילד משותף, אבל האם יצליחו אנסטסיה ודורון להתגבר על הכתם מהעבר ולבנות עתיד מאושר כמשפחה? במאית: פז שוורץ.

בכן דרמה ב-22:00, פרברי הגיהנום.
עונה שלישית, חדשה ואחרונה.

ולא לשכוח:
זגורי אימפריה בחם 3 ב-20:15.
האח הגדול בערוץ 2 ב-21:00.
המקור בערוץ 10 ב-21:00.
פרנקלין ובאש 2 בחם 3 ב-21:39.
30 ש"ח לשעה 2 בערוץ 1 ב-22:00.
שטרודל בחינוכית 23 ב-22:00.
קאסל 6 בכן פעולה ב-22:00.
לואי 4 בכן או ב-22:30.
פרק אחרון לעונה של אלמנטרי 2 בכן פעולה ב-22:45.
ווילפרד 3 בכן או ב-23:25.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו