המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/05/2014 בקטגוריה ‏כללי

בני הנפילים, הסיפור של מאד, דמדומים 4א', הטופ מודל הבאה. בהורדות: שני פרקי הפתיחה של Undateable, קומדיית מולטי-קאמרה של ביל לורנס, איש "קוגר טאון" ו"סקרבס", על אודות דני, בטלן המקבל לדירה שלו שותף חדש, שכנדוניה מביא עמו גם שני חברים נוספים ששורצים במקום. מאחר שהשלושה אינם מאוד בקיאים בתורת הדייטינג, דני לוקח על עצמו ללמד אותם את כל מה שצריך לדעת, אבל העניינים מסתבכים כשגם אחותו נכנסת לקלחת. The Sixties, סדרה תיעודית חדשה בת עשרה פרקים של CNN על העשור הסוער. וגם From There to Here, Jonah from Tonga, Maron, Comedy Bang! Bang!, Trying Again, Black Box, Hollywood Game Night, Gang Related, מטבחי הגיהנום.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, בני הנפילים: עיר העצמות.
במסגרת סוף שבוע בערוץ המוקדש לפנטזיה רומנטית. קלרי היא נערה מתבגרת החיה בניו יורק חיים רגילים, מלבד חזיונות שהולכים ומתגברים עם השנים. לאחר שאמה של קלרי נעלמת בעקבות מה שנראה כמפגש אלים, מגלה קלרי שהיא בת למשפחה של רודפי צללים – ארגון סודי הנלחם בשדים, במפלצות ובשאר כוחות הרשע. בעזרתו של צעיר יפה תואר, לוחם צללים מיומן בפני עצמו, היא לומדת על ייעודה האמיתי ומגלה מדוע הסתירה אותו אמה ממנה כל אותם שנים. עם לילי קולינס ("מראה מראה"), ג'יימי קמפבל באוור ("חטיפה"), לינה הידי ("300", "משחקי הכס"), ג'ונתן ריס מאיירס ("נקודת מפגש", "שושלת טיודור").

בכן 3 ב-22:00, הסיפור של מאד.
דרמה עטורת שבחים בכיכובו של מת'יו מקונהיי. על אי מבודד, בלב איזור ביצות ונחלים, מגלים שני נערים סקרנים אדם בשם מאד שחי בתוך סירה על עץ. בהתחלה הם נרתעים ממנו, אך עם הזמן נשבים בקסמו. גם כאשר מתברר שמאד מבוקש על ידי המשטרה היות והרג בחור שהתעלל בחברתו, הם לא מסגירים אותו, ואף מוכנים לעזור לו: אם זה בהברחת מצרכים ואוכל או בהעברת מסרים לאותה אהובה הנמצאת במוטל קטן בעיר הסמוכה. מה שהם אינם יודעים הוא שלא רק המשטרה מחפשת אחרי מאד, אלא גם אחיו של הבחור שהרג המבקש נקמה. גם עם ריס ווית'רספון, טאי שרידן, שרה פולסון ("12 שנים של עבדות"), מייקל שאנון ("אימפריית הטיילת"), סם שפרד.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, דמדומים 4א': שחר מפציע.
לראשונה בחם.

ולא לשכוח:
הטופ מודל הבאה 16 בחם 3 ב-16:40.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו