סת' שולת'

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/03/2014 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

עדכון 1/3/14: המשך השבוע הראשון של סת' מאיירס הביא עמו כמה רגעים נחמדים. האחד מהם היה ממש אתמול, שבמסגרתו החברים איאן מקלן ופטריק סטיוארט קצת השתלטו לו על התוכנית, והשני היה לפני מספר ימים והציג שעשועון מבדר חדש, "פלורידה או מזויף", שבו שלושה מתמודדים צריכים לזהות אם פיסת החדשות שהוקראה להם אכן קרתה בפלורידה או שמא הומצאה.

25/2/14: אתמול התחילה ב-NBC תוכנית הלייט נייט החדשה עם סת' מאיירס, וכדרכן של תוכניות מהסוג – ע"ע קונאן אובראיין ב-1993 (אלוהים, לא ידעתי עד כמה אני מתגעגע לפתיח הזה) או ג'ימי פאלון ב-2009 – היא בעיקר חרקה ולא ממש גרמה לי לרצות להמשיך לצפות בקביעות. מתישהו הם ללא ספק ימצאו את הקצב שלהם ויהיו טובים בהרבה, אבל נכון לעכשיו חנו של סת' מאיירס וההסתמכות הכבדה על החברים מ-SNL (איימי פוהלר הייתה האורחת הראשונה, פרד ארמיסן הרָזֶה-במיוחד הוא מנהיג הלהקה באופן קבוע) הם הדברים היחידים שהפכו את התוכנית הראשונה למשהו שמצדיק צפייה. אולי עוד ניפגש בהמשך, אבל אני בכל מקרה עוקב אחרי העמוד שלו ביוטיוב כך שבוודאי אדגום קטעים בקביעות, ואם יהיו דברים מעניינים בשבוע/שבועיים הקרובים, אצרף אותם כאן.

פרד ארמיסן התארח אתמול אצל ג'ימי פאלון גם כדי לקדם את העונה החדשה של "פורטלנדיה" וגם את תוכנית הלייט נייט. שם היה יותר מצחיק.

השניים גם עשו קטע ביטלס שאני לא בטוח אם אני מחבב אותו או לא.

© עידו ישעיהו