המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/03/2014 בקטגוריה ‏כללי

Everyday

מדי יום, לוחמי הברייקדאנס, אבא אמריקאי, זוגות, האישה הטובה, הפרקליט, זוג מנצח VIP, מצב האומה, משחקי השף, לעוף על המיליון, חסרי בושה, סקנדל, מחשבות פליליות, המנטליסט, פסקול ישראלי, הורים במשרה מלאה. בהורדות: עונה שלישית וחדשה בת ששה פרקים לקומדיה הבריטית Rev, העוקבת אחרי כומר בשכונה לונדונית הנאבק עם תסכולים וקונפליקטים מקצועיים. פרקים אחרונים לעונה של The Fosters, הוחלפו בלידתן, Teen Wolf ומון בוי (פלוס פרק מאחורי הקלעים), וגם The Widower, בייטס מוטל, דאלאס, Silk, יומן השומן, ארצ'ר, Chozen, Lost Girl, להיות אנושיים, ריק ומורטי, קאסל, איך פגשתי את אמא, מייק ומולי, מרוששות, Mom, Intelligence, הקול, הרשימה השחורה, The Following, בונז, Star-Crossed, The Tomorrow People.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, לוחמי הברייקדאנס.
סרט תיעודי סוחף ומלא קצב המביא את סיפורם את לוחמי הברייקדאנס, שמדגימים מה דרוש בכדי להיות הבי-בוי הכי טוב בעולם. זהו סיפורם של מאשין, אֶלִיֵין נֵס, דייזי וקספר, שדרכיהם מצטלבות באחת התחרויות היוקרתיות ביותר של הז'אנר: "מלך הזירה". כולם יעלו לזירת האגרוף שהופכת לבימה עליה "נלחמים" המתמודדים על התואר הנכסף.

בכן או ב-23:30, חניבעל.
שידור נוסף יומי לעונה הראשונה, לקראת הגעתה של השנייה.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, מדי יום.
בכורה, פסטיבל הקולנוע של כן. הבמאי הבריטי מייקל ווינטרבוטום ליווה את דמויותיו במהלך חמש שנים (בדומה לאחד הסרטים המדוברים בפסטיבלי סאנדנס וברלין האחרונים – סרטו של ריצ'ארד לינקלייטר "Boyhood", שצולם במשך מספר שנים, זמן קצר בכל פעם, כדי להראות את השינוי שעובר על הדמויות). הסרט מלווה זוג נשוי (שירלי הנדרסון וג'ון סים הנהדרים): הבעל יושב בכלא על סחר בסמים ואילו האישה נמצאת לבדה עם ארבעת ילדיהם. מאבקה של האישה לגדל את הילדים ולהתמודד עם בדידותה, וקשייו של הבעל בכלא, מועברים דרך הביקורים המשפחתיים בכלא והחופשות של הבעל, ובזכות תקופת הצילומים ארוכת השנים המורגשת וניכרת על כל בני המשפחה, המבוגרים והילדים. הסרט ערך את הקרנת הבכורה שלו בפסטיבל טולורויד היוקרתי, ובהמשך השתתף בפסטיבלי הקולנוע בטורונטו, בסטוקהולם (שם זכה בפרס הביקורת) ובסידני.

ולא לשכוח:
האישה הטובה 5 בכן VOD לאורך היום.
משחקי השף בערוץ 2 ב-21:00.
זוג מנצח VIP בערוץ 10 ב-21:00.
זוגות בערוץ 8 ב-22:00.
הורים במשרה מלאה 5 בכן דרמה ב-21:15.
פסקול ישראלי בחינוכית 23 ב-21:30.
סקנדל 3 בחם 3 ב-21:30.
הפרקליט בכן דרמה ב-22:00.
מחשבות פליליות 9 בכן פעולה ב-22:00.
חסרי בושה בחם 3 ב-22:15.
מצב האומה בערוץ 2 ב-22:30.
המנטליסט 6 בכן פעולה ב-22:45.
חוק וסדר מדור מיוחד 13 בערוץ 1 ב-22:50.
מורגן ספרלוק: יום בחיי בערוץ 8 ב-22:55.
אבא אמריקני 8 בחם 3 ב-1:15.
גלי בכן דרמה ב-5:00, כשעה אחרי השידור בארה"ב.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו