הישרדות קגיאן 28.01: בחורה יפה עם איבה

פורסם ע"י ‏איתמר‏
בתאריך 27/02/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר פתיחת העונה של "הישרדות", עונה 28 פרק 1

survivor-28x01-hot-girl-with-a-grudge

זה היה פאקינג מטורף!

אני ממש אוהב כשהשורדים הולכים על ההדחות החכמות והמטורפות מאשר על הצפויות והבטוחות. וההדחה השנייה לגמרי הייתה הדחה מטורפת. כי ג'-טיה היא אולי משוגעת, אבל היא משוגעת שהם יכולים לסמוך עליה וגארט סתם היה טיפש ומשעמם. מי לעזאזל עושה פורום פתוח על הדחה? אני שונא כשזה יותר מדי ברור שהמשתתפים הם לא מעריצים גדולים של "הישרדות". וטאשה לגמרי צדקה כשהיא אמרה שהיא באה ל"הישרדות" כדי לשחק "הישרדות". זה היה נהדר!

לגבי הקונספט של העונה, אני חושב שסוף סוף, אחרי כמה קונספטים משעממים ומטופשים (אי הגלות מישהו? עונת אול סטאר בפעם ה100 אולי…), הם מצאו קונספט מעניין ומסקרן, שגם על הדרך נותן במה מספקת לכל המשתתפים בלי שאף אחד יאבד ברקע. החלוקה הזאת מסקרנת אבל כל הרעיון של שבט היפים תמוה משהו, הרי תמיד המשימות קשורות למוח וכוח, אז בשביל מה יש את שבט היפים, בשביל המיזוג? לא שזה הפריע להם לנצח כמובן, אבל זה יותר קשור ללוזריות של שבט החכמים.

כשאני חושב על זה, אני תמיד אוהב את השבטים הלוזרים, אלה שתמיד מפסידים. גם כי יותר כיף להתמקד בכמה שחקנים ספציפיים בלי להתפזר על פני 15 נובאדיז לא מעניינים, וגם כי זה נותן יותר אקשן למשחק. יותר קל להיקשר למשחק שלהם כשהוא רציף ומתמשך בניגוד לכזה שמופיע אחת לשלושה פרקים כששבט מסוים מפסיד.

בסופו של דבר, אני מרוצה וזה סימן טוב לבאות, הרי מה יותר טוב מפרק פתיחה של הישרדות מפרק פתיחה עם שני בליינדסיידס?

תגיות:
© עידו ישעיהו