המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/02/2014 בקטגוריה ‏כללי

אנה קרנינה, 21 פלוס, משפחת קרדשיאן, שקרניות קטנות, ארץ נהדרת. בהורדות: שלל סדרות אהובות יותר או פחות חוזרות היום אחרי הפסקות ארוכות יותר או פחות: קומיוניטי, מחלקת גנים ונוף, והשונדות ריימסיות האנטומיה של גריי וסקנדל. כמו כן עונות חדשות של פורטלנדיה והוויקינגים, הסדרה החדשה הדרך האדומה, בבריטניה עונה שנייה של Bluestone 42, הסיטקום העוקב אחרי יחידת חבלנים באפגניסטן. וגם Under the Gunn, המפץ הגדול, The Millers, המטורפים, שני גברים וחצי, אלמנטרי, Hollywood Game Night, הורים במשרה מלאה, אמריקן איידול, הפרקליט (רייק), יומני הערפד, The Smoke, עדות אילמת, פרק אחרון לעונה של The Midnight Beast.

סרטים

ב-MGM ב-22:00, השור הזועם.
של מרטין סקורסזי.

בכן 1 ב-21:30, אנה קרנינה.
בכורה. עיבוד מרהיב וייחודי של ג'ו רייט ("כפרה") כמוהו לספרו הקלאסי של טולסטוי, על אהבתם חסרת הסיכוי של אנה קארנינה (השחקנית הקבועה של הבמאי ג'ו רייט, קירה נייטלי), אשת החברה הנשואה, והקצין הצעיר אלכסי ורונין, על רקע המהפכות החברתיות של רוסיה במאה הקודמת. אנסמבל מופלא של שחקנים חבר לכמה מהמוחות הכשרוניים ביותר בתחום הקולנוע ליצור סרט מסחרר ומרגש על אהבה גדולה ועל אמת גדולה לא פחות. גם עם ג'וד לאו ("קרוב יותר"), אהרון טיילור-ג'ונסון ("נער משום מקום"). הסרט נכתב על ידי המחזאי עטור הפרסים טום סטופארד ("שייקספיר מאוהב"), היה מועמד לאוסקר בקטגוריות העיצוב האומנותי, הצילום והמוזיקה, וזכה בפרס התלבושות.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, 21 פלוס.
בכורה. קומדיית נעורים פרועה שבוימה ע"י ג'ון לוקאס וסקוט מור, צמד התסריטאים שאחראים ללהיט הענק "הנגאובר". מילר וקייסי הם שני סטודנטים צעירים שמגיעים לקולג' שבו לומד רפואה ג'ף צ'אנג, חברם האסייתי מימי התיכון. זהו בדיוק יום ההולדת ה-21 של צ'אנג – הגיל החוקי שבו מותר בארה"ב להתחיל לצרוך אלכוהול. למרות שהשכם בבוקר למחרת צ'אנג אמור לעבור ראיון עבודה חשוב שסידר לו אביו הקפדן, שני חבריו לא מתכוונים לוותר לו ומוציאים אותו לבלוי לילי פרוע שבו צ'אנג פשוט חייב להשתכר עד אובן החושים. לאחר לילה מוטרף של בילוי בברים והוללות עם בחורות, מילר וקייסי צריכים להחזיר את צ'אנג השתוי הביתה, אך אינם זוכרים היכן הוא גר. השניים יוצאים למסע פראי ברחבי הקולג' בניסיון למצוא מישהו שיודע איפה גר ג'ף צ'אנג, כדי שיוכלו להכין אותו לראיון.

בעיקר חם ב-22:00, אינטליגנציה מלאכותית.
כל יום ספילברג, בפעם האחרונה.

ולא לשכוח:
משפחת קרדשיאן 9 ב-E! ב-16:00
שקרניות קטנות 4 בחם 3 ב-16:40.
ארץ נהדרת בערוץ 2 ב-21:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו