קומיוניטי 5.06: אנליזה של רישות מבוסס שעם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/02/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" עונה 5 פרק 6, בקצרה

Community 05x06 - Analysis of Cork-Based Networking

קצת מצחיק לראות את מצבת הכוכבים האורחים בפרק שאחרי עזיבת טרוי. אל ג'ון אוליבר וג'ונתן בנקס הצטרפו הפעם נייתן פיליון, פאג'ט ברוסטר החמודה ("מחשבות פליליות", "הף") ורוברט פטריק. זה נראה כמו ניסיון למלא את החלל שהוא הותיר אחריו, והגם שאי אפשר לומר שהפרק נכשל בכך, הוא עדיין לא בדיוק היה כלב שמן. נפתולי הבירוקרטיה היו חביבים אבל לא ממש הצחיקו כפי שהיו יכולים לעשות (הדבר היחיד שממש צחקתי ממנו בקול רם היה ממש לפני הפתיח, כאשר אנני תלתה כוכב על הקיר, בקעה בו חור וציפור עפה מתוכו), ובכל זאת אני ממש מברך על כך שהפרק עסק בגרינדייל והקנה תחושה של שגרה. ועניין הכלב השמן היה מאוד חמוד.

בחזית של עאבד, לעומת זאת, היה כיף יותר. טרוי כבר קלט בעבר שלעאבד יש הרפתקאות בצד בזמן שהאחרים עסוקים בענייניהם, וזו הייתה פעם נוספת כזו. בהיעדרו של טרוי עתידו של עאבד הוא הדבר הכי מעניין, ואני מאוד שמח על מה שעשו איתו בפרק העוקב לעזיבה. מאחר שעאבד זקוק עכשיו למשהו שימלא את החלל בלבו, שוב הוא מתחבר אל מישהי, הפעם חירשת, וזה היה מקסים. הפאנץ' ליין איתה בשירותה של בריטה היה מעולה. אבל מה שהכי אהבתי זה את שובה של רייצ'ל נערת המעילים, לא רק כי היה ביניהם חיבור נהדר ומן הראוי שיהיה לזה המשך, ולא רק בגלל שיהיה נחמד לראות את עאבד נקשר ברצינות למישהי באופן רומנטי, אלא מפני שזו ההמשכיות הישירה הראשונה של דן הרמון לקו עלילתי שהחל ב"שנת דליפת הגז" ("אבל לא אשתמש בזה כתירוץ", כדבריו של עאבד), שאיננה מחִיית כל מה שקרה ואיפוס מחדש.

קטנה:
שימו לב לתמונה הצבעונית והבהירה למעלה, ואז סורו אל הפרק לראות כיצד אותם בגדים ואותם צבעים נראים בו שונה בתכלית. הפילטר האפל הזה בעונה הנוכחית ממש מעצבן אותי.

© עידו ישעיהו