בלש אמיתי 1.03: החדר הנעול

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/01/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "בלש אמיתי" עונה 1 פרק 3?

True Detective - 01x03 - The Locked Room

תגיות:
 • Yaara

  כפרה על מקונוהי. הדמות שלו מרתקת והמשחק שלו מרשים ביותר.

  חשבתי הפרק על המונולוגים שלו – הוא מצליח להגיד אותם בצורה כל כך אמינה ומתאימה לדמות שרק אם אני מבודדת את הטקסט אני מבינה באיזו קלות הם היו יכולים להישמע מופרכים אם הם היו מועברים ע"י שחקן אחר. לא שהם מופרכים בעיניי, אבל יש בהם משהו מאוד שברירי, ומקונוהי מצליח לרתק אותי לאורך כל הפרק ככה שגם אם יש סדקים בכתיבה, אני בקושי שמה לב אליהם.

  • Michael Ginzburg

   כמו אלו סדקים? הכל הרגיש שם מאוד נכון ומדוד. פרק מעולה.

  • יעל וזהו

   הוא ממש מרשים במשחק שלו. מהקלפים החזקים של הסדרה.
   אבל לצאת לפגרה אחרי שלושה פרקים? בחייכם!

   יש משהו מאוד מלנכולי, קריפי ותקוע אחורה בזמן בלואיזיאנה, שמאוד הולם את הציטוט שהופיע כאן אחרי הפרק הראשון. מתיישהו בעת צפייה בצילומי הנוף בפרק נזכרתי שהיו רגעים שהרגשתי כך כשהאוטובוס שלי עבר בלואיזיאנה (עצרתי לכמה ימים בניו אורלינס, אי שם בסוף שנות התשעים). איזו הרגשה של גיבוב זיכרונות שמתחיל לדהות, ומשהו שלא מסתדר בו.

   • בדרך כלל HBO ממשיכים ברצף, אבל אפילו הם חוששים מפני שידור מגה-רייטינג כמו הסופרבול.

 • Michael Ginzburg

  פרק מצוין, אני ממש אוהב את תפיסת העולם של ראסט, מנוכרת ככל שתהיה. ההתעמקות בטבע האדם מאוד מרתקת, גם מצידו של קוהל. השוט האחרון היה מצמרר!

 • לירן

  זו אחת הסדרות היחידות בהם העניין שאני מוצא בדמויות גדול יותר מהתפתחות העלילה. אני כבר רואה את שניהם הולכים להשזר אחד בתוך בשני – הדמויות המעולות עם העלילה המפותלת – שיתקפלו אחד לתוך השני בפרק השמיני והאחרון. הדבר היחיד שמבאס אותי זה שהפרק השמיני הוא האחרון. נכון לפרק השלישי לא אכפת לי שימשיכו למשוך את המתח בין הדמויות גם עוד שתי עונות. סתם לא.

© עידו ישעיהו