קונאן ג'וניור

Conans son Greg Keatingבשבוע שעבר הופיע ביוטיוב וידאו של אחד גרג קיטינג. בשתי דקות הוא גולל סיפור מעשה ספק אמיתי ספק בדחני, ובמסגרתו טען שהדימיון הפנומנלי שלו למגיש תוכנית לילה ג'ינג'י מסוים אינו מקרי. בפנייה משעשעת אל קונאן הוא טוען שהדימיון נובע מכך שבשנת 1993 אמו שלו עבדה במרחק שני קומות מאולפני תוכנית הלייט נייט ברוקפלר 30 בניו יורק, שם היה לה רומן עם המנחה החדש, וכאשר אמו נכנסה להיריון היא פוטרה על ידי NBC (מותר היה לעשות את זה?). עקב קרבת הדם לכאורה לאביו המתנכר, גרג (שממש לא נראה בן 20) מבקש את עזרתו של קונאן בתשלומי שכר הלימוד שלו באוניברסיטה.

שלשום קונאן הגיב על ה"תביעה" הזו בטוויטר בזו הלשון:

למי שלא עקב, רונאן פארו הוא בנה של מיה פארו ולכאורה של וודי אלן, אלא שהוא נראה ממש ממש דומה לפרנק סינטרה, ובאוקטובר האחרון חשפה בראיון שייתכן כי הוא בנו של הזמר ולא של הבמאי. בימים האחרונים פארו הבן עלה לכותרות כאשר במקביל למחווה שקיבל וודי אלן בטקס פרסי גלובוס הזהב, צייץ בטוויטר תהייה: "הקטע שבו מישהי מאשרת שהוא אנס אותה כשהייתה בת שבע הוכנס לפני או אחר 'הרומן שלי עם אנני'?".

באשר לקיטינג הצעיר, הוא לא סתם דומה לקונאן אלא ממש חולק איתו מימיקות זהות, והגם שאמא שלו לא באמת חד הורית ואביו דווקא תמיד היה שם ונראה כמו אדם רגיל ושפוי, ייתכן שכמה דורות אחורה קונאן וגרג הלז – אירי אף הוא במקור – חלקו אב משותף.

© עידו ישעיהו